Kappingarnevnd

Sortera eftir

Vel land: Spain (ESP)

Flag ESP
Nr.KappingSeinast dagført
1VIII OPEN CIUDAD DE ALFARO "Trofeo Cigüeña de Plata" (31 Octubre a 4 Noviembre) 1 Tímar 47 Min.
2XIII Torneo de Ajedrez Altura MemoriaL German Montaner 2018 3 Tímar 19 Min.
3II OPEN DE AJEDREZ ESCUELA DE AJEDREZ ANDÚJAR 3 Tímar 33 Min.
4Cto. Provincial Indiv. de Huesca G-A (193022) 3 Tímar 48 Min.
5Blitz II Festival de la Mujer - "Ciudad de Gáldar Gran Canaria 2018" 3 Tímar 56 Min.
6XXVII TORNEO DE AJEDREZ CIUDAD DEL VINO 2018 4 Tímar 59 Min.
7I Open Internacional Club Figueroa Sub-2200 Fide 5 Tímar 10 Min.
8Activo II Festival de la Mujer (10 m + 2 s) - "Ciudad de Gáldar Gran Canaria 2018" 5 Tímar 20 Min.
9XXXI Trofeo Ayuntamiento de Barakaldo 2018 5 Tímar 21 Min.
10II Torneig d´Escacs Camping i Restaurant Gavina 5 Tímar 35 Min.
11XXI ABIERTO DE AJEDREZ CIUDAD DE ALMUÑECAR 6 Tímar 21 Min.
12IV Open d'Escacs Vila de Sant Mateu: Final Circuito Baix Maestrat 2018 Castellón 6 Tímar 56 Min.
13III Torneo de Ajedrez Ferias de Béjar 2018 7 Tímar 12 Min.
14I Open Internacional de Ajedrez Diputacion de Malaga Sub2200, Solidario 7 Tímar 29 Min.
15Torneig Migjorn de Campos 2018 7 Tímar 36 Min.
16Activo II Festival de la Mujer (20 m + 5 s) - "Ciudad de Gáldar Gran Canaria 2018" 7 Tímar 40 Min.
17VII OPEN ARCOS DE LA FRONTERA 7 Tímar 49 Min.
18I Open Internacional Danobat /Nazioarteko Danobat Irekia 7 Tímar 52 Min.
19IV Open Virgen del Rosario Pozohondo 2018 8 Tímar 53 Min.
20Open Internacional "Villa de Zuera" 9 Tímar 1 Min.
21OPEN INTERNACIONAL Ciutat de Sagunt 9 Tímar 11 Min.
22Torneo de Promoción Provincial Indiv. de Huesca 9 Tímar 14 Min.
23XXVIII Festa d´Elx - IRT sub 2200 trofeo TNU 9 Tímar 19 Min.
24Cto. Provincial Indiv. de Huesca G-B (193023) 9 Tímar 25 Min.
25V OPEN MEMORIAL P. KNORR 9 Tímar 26 Min.
26Axel Pauli Memoriala 2018 9 Tímar 33 Min.
27Axel Pauli Memoriala Sub15 9 Tímar 33 Min.
28I INTERNACIONAL SUB 2200 FIDE COSTA TROPICAL Event Code 196774 10 Tímar 13 Min.
29Torneo de Ajedrez Ciudad de Torremolinos Feria San Miguel 10 Tímar 14 Min.
30COPA DIPUTACION DE CORDOBA POR EQUIPOS SUB-14 2018 10 Tímar 27 Min.
31XXXII Torneo 60+30 C.A. Pueblo Nuevo (Fide ID 197342) 10 Tímar 42 Min.
32Fiestas PCE 11 Tímar 25 Min.
33XI Torneo Ajedrez "Grupo Empresa AIRBUS MILITARY" 2018 11 Tímar 31 Min.
34I Torneo de Ajedrez Rey Nino 12 Tímar 22 Min.
35VII Open Internacional Pueblo Nuevo (Event Code: 195030) 14 Tímar 7 Min.
36V TORNEO ESCUELA DE AJEDREZ JANDULA DE ANDUJAR SUB-1500 14 Tímar 45 Min.
37Campeonato Juvenil por Equipos Almeria 2018 14 Tímar 53 Min.
38II TORNEO BENEFICO SERRANIA DE CHURRIANA 16 Tímar 19 Min.
39II TORNEO BENEFICO SERRANIA DE CHURRIANA 17 Tímar 25 Min.
40XIII Torneo de la Vendimia de Ajedrez Infantil JUVENIL (Sub 20) Nacidos en 1998 a 2001 18 Tímar 10 Min.
41XIII Torneo de la Vendimia de Ajedrez Infantil CADETE (Sub 16) Nacidos en 2002 y 2003 18 Tímar 12 Min.
42Amirkabir Club Rapid Cup 30 Shahrivar 18 Tímar 13 Min.
43XIII Torneo de la Vendimia de Ajedrez Infantil INFANTIL (Sub 14) Nacidos en 2004 y 2005 18 Tímar 18 Min.
44XIII Torneo de la Vendimia de Ajedrez Infantil ALEVÍN (Sub 12) Nacidos en 2006 y 2007 18 Tímar 23 Min.
45XIII Torneo de la Vendimia de Ajedrez Infantil BENJAMÍN (Sub 10) Nacidos en 2008 y 2009 18 Tímar 34 Min.
46XIII Torneo de la Vendimia de Ajedrez Infantil PREBENJAMÍN (Sub 8) Nacidos en 2010 y posteriores 18 Tímar 42 Min.
47I Open Sub 2300 "Fiestas del Puerto del Rosario" 18 Tímar 53 Min.
48VII OPEN CRUCERO DE AJEDREZ TORNEO DE RÁPIDAS 18 Tímar 55 Min.
49VII OPEN CRUCERO DE AJEDREZ (ID.-197038) 18 Tímar 57 Min.
50XVII Gran Torneo Internacional AFICIONADOS "B" S-2000 - BENIDORM - Gran Hotel Bali 2018 (Event code: 188896) 1 Dagur 4 Tímar