Val av landi    ECU Logo

Kappingarnevnd

Sortera eftir

Vel land: Ecuador (ECU)

Flag ECU
Nr.KappingSeinast dagført
1TORNEO DE AJEDREZ POR TI ECUADOR RAPID - NOVATOS 3 Dagur 19 Tímar
2TORNEO DE AJEDREZ POR TI ECUADOR BLITZ- OPEN 3 Dagur 19 Tímar
3TORNEO DE AJEDREZ POR TI ECUADOR RAPID - OPEN 3 Dagur 23 Tímar
4Torneo Interno Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 6 Dagur 10 Tímar
5VIII Juegos Deportivos Nacionales Juveniles Femenino Blitz 2018 6 Dagur 13 Tímar
6VIII Juegos Deportivos Nacionales Juveniles Absoluto 2018 Blitz 6 Dagur 13 Tímar
7VIII Juegos Deportivos Nacionales Juveniles Femenino 2018 6 Dagur 19 Tímar
8VIII Juegos Deportivos Nacionales Juveniles Absoluto 2018 6 Dagur 19 Tímar
9Torneo "Sebastian Noriega" Serie A Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 8 Dagur 13 Tímar
10Copa Junior Zambrano Blitz 9 Dagur 9 Tímar
11Torneo Blitz Seire A Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 12 Dagur 15 Tímar
12Torneo de Ajedrez Amistad Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 13 Dagur 13 Tímar
13CAMPEONATO NACIONAL ZAMORA 2018 U 08 14 Dagur 23 Tímar
14CAMPEONATO NACIONAL ZAMORA 2018 OPEN 17 Dagur 17 Tímar
15CAMPEONATO NACIONAL ZAMORA 2018 U 14 17 Dagur 17 Tímar
16CAMPEONATO NACIONAL ZAMORA 2018 U 12 17 Dagur 17 Tímar
17CAMPEONATO NACIONAL ZAMORA 2018 U 10 17 Dagur 17 Tímar
18Torneo de Ajedrez Scarlet Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 19 Dagur 12 Tímar
19Torneo de Ajedrez Nicolt Vargas ESCUELA NACIONAL DE AJEDREZ (Cesar Ruiz) 19 Dagur 23 Tímar
20CAMPEONATO PANAMERICANO DE AJEDREZ U-20 ABSOLUTO 2018 24 Dagur 20 Tímar
21CAMPEONATO PANAMERICANO DE AJEDREZ U-20 FEMENINO 2018 24 Dagur 20 Tímar
22Torneo Provincial Blitz 31 Dagur 10 Tímar
23Torneo del Sabado 32 Dagur 21 Tímar
24Torneo de Ajedrez mes del Padre Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 33 Dagur 13 Tímar
25Torneo "Mes del Padre" Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 34 Dagur 14 Tímar
26Torneo de Ajedrez Fiestas de Undiad Educativa Camilo Gallegos Lago Agrio ENA 37 Dagur 19 Tímar
27CAMPEONATO NACIONAL SUB 14 MASCULINO 38 Dagur 14 Tímar
28CAMPEONATO NACIONAL SUB 14 FEMENINO 38 Dagur 15 Tímar
29CAMPEONATO NACIONAL SUB 8 ABSOLUTO 38 Dagur 15 Tímar
30CAMPEONATO NACIONAL SUB 08 FEMENINO 38 Dagur 16 Tímar
31CAMPEONATO NACIONAL BLITZ SUB 14 40 Dagur 13 Tímar
32CAMPEONATO NACIONAL BLITZ SUB 08 40 Dagur 13 Tímar
33Torneo "Julian Revelo" Serie A Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 40 Dagur 14 Tímar
34Torneo "Julian Revelo" Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 41 Dagur 14 Tímar
35XXXIV Torneo del Sabado 46 Dagur 20 Tímar
36Torneo "Dia del Niño" Serie A Escuela Nacional Ajedrez (Cesar Ruiz) 47 Dagur 14 Tímar
37Torneo "Día del Niño" Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 47 Dagur 21 Tímar
38Torneo Feriado mayo Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 53 Dagur 16 Tímar
39Campeonato Provincial Absoluto U14, Morona Santiago 53 Dagur 19 Tímar
40Campeonato Provincial U8 Absoluta 2018, Morona Santiago 53 Dagur 21 Tímar
41Torneo "24 de Mayo" Serie A Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 54 Dagur 14 Tímar
42Campeonato Provincial de Blitz U14 MORONA SANTIAGO 55 Dagur
43Campeonato Provincial U8 Blitz MORONA SANTIAGO 55 Dagur
44Torneo "David Herrera" Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 55 Dagur 14 Tímar
45SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ DE GUAYAS CATEGORIA U14 VARONES 55 Dagur 14 Tímar
46SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ DE GUAYAS CATEGORIA U14 FEMENINO 55 Dagur 14 Tímar
47SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ DE GUAYAS CATEGORIA U08 VARONES 55 Dagur 15 Tímar
48SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ DE GUAYAS CATEGORIA U08 FEMENINO 55 Dagur 16 Tímar
49Campeonato "Heidy Jurado" Serie A Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 61 Dagur 14 Tímar
50Torneo de Ajedrez Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (cesar Ruiz) 62 Dagur 14 Tímar