Kappingarnevnd

Sortera eftir

Vel land: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
Nr.KappingSeinast dagført
1KP mládeže v rapid šachu (Amper5) turnaj starších 5 Tímar 29 Min.
2KP mládeže v rapid šachu (Amper5) turnaj mladších 5 Tímar 29 Min.
312. Dobrovický rapid - Tereos TTD - open Grand Prix ČR 5 Tímar 34 Min.
4Přebor Prahy 2016/17 - III. třída - skupina 33 6 Tímar 18 Min.
5Okresní přebor pětičlenných družstev v šachu Znojmo 2016/2017 8 Tímar 28 Min.
6PORG OPEN 56 A otevřený turnaj mládeže do 18 let 8 Tímar 37 Min.
7PORG Open 55 B otevřený turnaj mládeže do 12 let 8 Tímar 39 Min.
8Přebor oddílu ŠK Sokol Klatovy, OPEN A 9 Tímar 15 Min.
9Přebor oddílu ŠK Sokol Klatovy, rapid A 9 Tímar 15 Min.
10Přebor oddílu ŠK Sokol Klatovy, rapid B 9 Tímar 16 Min.
11Plzeňská šachová liga 2016/2017, semifinále, skupina D 9 Tímar 58 Min.
12Plzeňská šachová liga 2016/2017, semifinále, skupina C 9 Tímar 59 Min.
13Plzeňská šachová liga 2016/2017, semifinále, skupina B 10 Tímar 1 Min.
14Plzeňská šachová liga 2016/2017, semifinále, skupina A 10 Tímar 2 Min.
15Přebor Prahy 2016/17 - I. třída - skupina 11 10 Tímar 52 Min.
169. ročník zimního turnaje - Pravonín 25. 2. 2017 Soutěž rodinných dvojic 10 Tímar 58 Min.
17Okresní přebor mládeže ve Vyškově v klasickém šachu 11 Tímar 45 Min.
18Šachový festival mládeže Bezměrov 2017 FIDE OPEN B 12 Tímar 30 Min.
19Šachový festival mládeže Bezměrov 2017 FIDE OPEN A U13 12 Tímar 33 Min.
20Velká cena ZŠ Josefa Gočára Hradec Králové - Kategorie 4 13 Tímar 31 Min.
21Velká cena ZŠ Josefa Gočára Hradec Králové - Kategorie 1 13 Tímar 32 Min.
22Velká cena ZŠ Josefa Gočára Hradec Králové - Kategorie 5 13 Tímar 35 Min.
23Velká cena ZŠ Josefa Gočára Hradec Králové - Kategorie 3 13 Tímar 36 Min.
24Velká cena ZŠ Josefa Gočára Hradec Králové - Kategorie 2 13 Tímar 38 Min.
25Open QCC České Budějovice 2017 14 Tímar 7 Min.
26Přebor Prahy 2016/17 - II. třída - skupina 21 15 Tímar 19 Min.
27Přebor Prahy 2016/17 - II. třída - skupina 22 15 Tímar 49 Min.
28Přebor Prahy 2016/17 - I. třída - skupina 12 16 Tímar 20 Min.
29Přebor Prahy 2016/17 - III. třída - skupina 34 16 Tímar 57 Min.
30Teplice Open 2017 International Chess Tournament 17 Tímar 9 Min.
31Oddílový přebor 2016/2017 Nový Bor Finálová skupina B 18 Tímar 4 Min.
32Oddílový přebor 2016/2017 Nový Bor Finálová skupina A 18 Tímar 13 Min.
33Přebor Prahy 2016/17 - Přeborová skupina 18 Tímar 45 Min.
34Oddílový přebor ŠK Ústí nad Orlicí 2016/2017 20 Tímar 37 Min.
35ŠK Bohemia Pardubice - klubový turnaj 23. 2. 2017 1 Dagur 7 Tímar
36ŠK Bohemia Pardubice - klubový turnaj 16.2.2017 1 Dagur 7 Tímar
37ŠK Bohemia Pardubice - klubový turnaj 9. 2. 2017 1 Dagur 7 Tímar
38ŠK Bohemia Pardubice - klubový turnaj 5. 1. 2017 1 Dagur 7 Tímar
39ŠK Bohemia Pardubice - Vánoční bleskový turnaj 27. 12. 2016 1 Dagur 7 Tímar
40ŠK Bohemia Pardubice - 2. Memoriál Jaroslava Zelenky 1 Dagur 7 Tímar
41ŠK Bohemia Pardubice - klubový turnaj 3. 11. 2016 1 Dagur 7 Tímar
42ŠK Bohemia Pardubice - klubový turnaj 27. 10. 2016 1 Dagur 7 Tímar
43ŠK Bohemia Pardubice - klubový turnaj 20. 10. 2016 1 Dagur 7 Tímar
44ŠK Bohemia Pardubice - klubový turnaj 20. 10. 2017 1 Dagur 7 Tímar
45X. aprílový turnaj 1 Dagur 7 Tímar
46ŠK Bohemia Pardubice - klubový turnaj 20. 10. 2017 1 Dagur 7 Tímar
47Městský přebor Brno - město 1 Dagur 7 Tímar
48Klubovní přebor SK Šachy Clumec v rapidu 1 Dagur 7 Tímar
49Oddílový přebor TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1 Dagur 8 Tímar
50Okresní přebor pětičlenných družstev v šachu Znojmo 2016/2017 1 Dagur 9 Tímar
Advertisement