Val av landi    ECU Logo

Kappingarnevnd

Sortera eftir

Vel land: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
Nr.KappingSeinast dagført
1Veletržní turnaj 2017 B 1 Tímar 17 Min.
2Maxovský rapid 2 Tímar 7 Min.
3O pohár města Říčany 2017 turnaj A 2 Tímar 27 Min.
4Open Havířov 2017 2 Tímar 32 Min.
5WisC_2017 3 Tímar 24 Min.
6Tábor 2017 Lanškroun - fischer B 3 Tímar 38 Min.
7Jeseník Open A 3 Tímar 53 Min.
8Mezinárodní šachový festival - OPEN PLZEŇ 2017 16. ročník 4 Tímar 1 Min.
9Jeseník Open B 4 Tímar 36 Min.
10Libědická šachovnice 2017 4 Tímar 54 Min.
11Mistrovství ČR seniorů nad 70 a 80 let 5 Tímar 9 Min.
12European Union Youth Championship - U14 5 Tímar 31 Min.
13Mistrovství ČR seniorů nad 60 let 5 Tímar 40 Min.
14Mistrovství ČR seniorů nad 50 let 5 Tímar 44 Min.
15European Union Youth Championship - U12 5 Tímar 46 Min.
16European Union Youth Championship - U10 5 Tímar 47 Min.
17European Union Youth Championship - U8 6 Tímar 45 Min.
18Krajský přebor jednotlivců ŠSPK 2017 6 Tímar 49 Min.
19Rychvald Open 2017 8 Tímar 22 Min.
20Šachový tábor Studenov 3.běh 11 Tímar 35 Min.
21Vysoké Pole B 13 Tímar 6 Min.
22Vysoké Pole D 13 Tímar 17 Min.
23Vysoké Pole A - Lanškroun 13 Tímar 19 Min.
24Zlínská krajská soutěž - východ 2017/2018 15 Tímar 43 Min.
25Vysoké Pole C 15 Tímar 59 Min.
26Rozřazovací turnaj Šachového tábora 2017 16 Tímar 16 Min.
27O pohár města Říčany 2017 turnaj B 1 Dagur 1 Tímar
28Open Kadaň 2017 1 Dagur 4 Tímar
29GRAND PRIX o putovní pohár Josefa Kurela 1 Dagur 5 Tímar
30Klubový přebor Rychvald 2017 1 Dagur 8 Tímar
31FIDE OPEN Stare Mesto 2017 1 Dagur 10 Tímar
32Olomouc Chess Summer 2017 - Open Olomouc turnaj C 1 Dagur 10 Tímar
33Olomouc Chess Summer 2017 - Open seniorů turnaj D 1 Dagur 11 Tímar
34Olomouc Chess Summer 2017 - B2 - Proclient Cup turnaj IM 1 Dagur 11 Tímar
35Olomouc Chess Summer 2017 - B1 - Prima Pack Cup turnaj IM 1 Dagur 11 Tímar
36Olomouc Chess Summer 2017 - A - Valoz Cup turnaj GM 1 Dagur 11 Tímar
37Libcice rapid 30 min. 1 Dagur 14 Tímar
38Olympia memoriál F. Zabloudila při SK Roayl České Budějovice, 3. ročník 2 Dagur 2 Tímar
39Tábor 2017 Lanškroun - fischer 2 Dagur 3 Tímar
40Šachový tábor Studenov - bleskový turanj 3.běh 2 Dagur 5 Tímar
41Letní soustředění 2017 Mozolov _ A 2 Dagur 7 Tímar
42Letní soustředění 2017 Mozolov _ B 2 Dagur 7 Tímar
43Vysoké Pole A 2 Dagur 13 Tímar
44Tábor 2017 Lanškroun - rapid 2 Dagur 13 Tímar
45Vysoké Pole D 2 Dagur 13 Tímar
46Vysoké Pole B 2 Dagur 13 Tímar
47Vysoké Pole C 2 Dagur 14 Tímar
48Veletržní turnaj 2017 A 3 Dagur 1 Tímar
49Olomouc Chess Summer 2017 - blitz turnaj F 3 Dagur 9 Tímar
50Regionální soutěž Kroměříž 2017 / 2018 3 Dagur 10 Tímar
Advertisement