Val av landi    ECU Logo

Kappingarnevnd

Sortera eftir

Vel land: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
Nr.KappingSeinast dagført
1Šachový vlak 2017 / Chess Train 2017 20 Minuttir
2Přebor škol v šachu Okresní kolo 1 Tímar 14 Min.
3Podzimní turnaj Kategorie mladší žáci 1 Tímar 31 Min.
4Podzimní turnaj Kategorie starší žáci 1 Tímar 32 Min.
5ŠSPK - Regionální přebor B 2017/18 2 Tímar 41 Min.
6Krajská soutěž "A" MKŠS 2017/2018 3 Tímar 47 Min.
7Memoriál Vladimíra Mikuleho 2017 4 Tímar 56 Min.
8Aesculap open 2017 6 Tímar 23 Min.
9Přebor základních škol Svitavska 6 Tímar 52 Min.
10Harrachov FIDE Open 2017 7 Tímar 29 Min.
11Znojemský dráček 2017 8 Tímar 1 Min.
12Regionální soutěž E SŠS 2017 - 2018 10 Tímar 52 Min.
13ŠSPK - Regionální přebor A - 2017/18 19 Tímar 58 Min.
14Krajský přebor žákovských družstev KHŠS 20 Tímar 15 Min.
15ŠSPK - Krajský přebor družstev I. třídy - 2017/18 22 Tímar 1 Min.
16Mistrovství Moravy a Slezska 2017 Kategorie Open 22 Tímar 5 Min.
17Druhý ze seriálu šachových turnajů pro děti a mládež ve Vyškově 2017 1 Dagur 1 Tímar
183. turnaj Regionální žákovské ligy 2017/18 - region SE Benešov Jílové - 4.11.2017 1 Dagur 5 Tímar
19Regionální soutěž SŠS - skupina D 1 Dagur 6 Tímar
20Vršovice-Praga, podzim 2017, 3.B 1 Dagur 6 Tímar
21Vršovice-Praga, podzim 2017, 3.A 1 Dagur 6 Tímar
22Vršovice-Praga, podzim 2017, 2.B 1 Dagur 6 Tímar
23Vršovice-Praga, podzim 2017, 2.A 1 Dagur 6 Tímar
24Pankrac Cup 2017 mistrovsky turnaj jednotlivcu v sachu 1 Dagur 6 Tímar
25Mistrovství Čech mládeže v šachu 2017 - HD16 1 Dagur 9 Tímar
26Mistrovství Čech mládeže v šachu 2017 - HD14 1 Dagur 9 Tímar
27Mistrovství Čech mládeže v šachu 2017 - HD12 1 Dagur 9 Tímar
28Národní Open 2017 1 Dagur 9 Tímar
29Pizza cup 1718 1.turnaj C 1 Dagur 11 Tímar
30Pizza cup 1718 1.turnaj D 1 Dagur 11 Tímar
31Pizza cup 1718 1.turnaj B 1 Dagur 11 Tímar
32Pizza cup 1718 1.turnaj A 1 Dagur 11 Tímar
33ŠSOK Oblastní přebor sever 2017/18 1 Dagur 14 Tímar
342. liga ČR – skupina A 2017/2018 1 Dagur 14 Tímar
35Krajská soutěž ŠSLK 2017/2018 šachových družstev východ 1 Dagur 19 Tímar
36Krajská soutěž "B" MKŠS 2017/2018 1 Dagur 20 Tímar
37Krajská soutěž ŠSLK 2017/2018 šachových družstev Západ 1 Dagur 20 Tímar
38Regionální soutěž SŠS - skupina B 1 Dagur 20 Tímar
39Regionální soutěž SŠS - skupina C 1 Dagur 20 Tímar
40Krajský přebor II.tř, sk.C 2017/2018 1 Dagur 22 Tímar
41Okresní soutěž Opava 1 Dagur 22 Tímar
42Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 základní skupina A 1 Dagur 23 Tímar
43Okresní soutěž Karviná 2017/2018 1 Dagur 23 Tímar
44Krajská soutěž SŠS 2017/18 - skupina A 1 Dagur 23 Tímar
45ŠSOK Oblastní přebor jih 2017/18 1 Dagur 23 Tímar
46Krajský přebor II.třídy 2017/2018 1 Dagur 23 Tímar
47Zlínská krajská soutěž - východ 2017/2018 1 Dagur 23 Tímar
48Krajská soutěž Vysočina 2017/2018 družstva 1 Dagur 23 Tímar
49Regionální soutěž SŠS - skupina A 2 Dagur
50ŠSPK - Krajský přebor družstev II. třídy - 2017/18 2 Dagur
Advertisement