Kappingarnevnd

Sortera eftir

Vel land: Armenia (ARM)

Flag ARM
Nr.KappingSeinast dagført
14-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(Բ խումբ-16:30) 16 Tímar 58 Min.
24-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք (Ա խումբ-15:00) 17 Tímar
32 Razryad Hrazdan 17 Tímar 26 Min.
4T. Petrosyan Chess House Final U12 1 Dagur 10 Tímar
52-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 1 Dagur 10 Tímar
63-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 1 Dagur 10 Tímar
74-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (1-ին խումբ- 15։00) 1 Dagur 10 Tímar
84-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (2-րդ խումբ- 16։15) 1 Dagur 10 Tímar
9T.Petrosyan Chess House Final U10 1 Dagur 11 Tímar
10CLASSIFIKATION FOR 3rd CATEGORY 1 Dagur 13 Tímar
11T.Petrosyan Chess House Final U08 1 Dagur 15 Tímar
12Ավանի III կարգի որակավորման մրցաշար 1 Dagur 17 Tímar
13III կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 1 Dagur 17 Tímar
14Որակավորման մրցաշար IV կարգի համար: Նուբարաշենի շախմատի մարզադպրոց: 1 Dagur 18 Tímar
15Գորիսի շախմատի դպրոց,3-րդ խումբ 2 Dagur 11 Tímar
16 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 2 Dagur 12 Tímar
17Շիրակի մարզի 1/16 առաջնություն IV կարգայիններ 2 Dagur 13 Tímar
18Loru marzi 1/8 ezrapakich 2 Dagur 13 Tímar
193 razryad Hrazdan 3 Dagur 12 Tímar
20Վեդու 2-րդ հիմնական դպրոց 4 Dagur 9 Tímar
21Chess School of Abovyan is 10 year! 5 Dagur 5 Tímar
22Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 2-րդ խումբ 5 Dagur 12 Tímar
23Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 5 Dagur 15 Tímar
24Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 6 Dagur 15 Tímar
254-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Աջափնյակ 6 Dagur 18 Tímar
26T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-2 7 Dagur 14 Tímar
27Grand Prix 2nd leg Jermuk 7 Dagur 15 Tímar
28Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 8 Dagur 15 Tímar
29IV կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 9 Dagur 13 Tímar
30Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 9 Dagur 15 Tímar
31T. Petrosyan Chess House 1/2F. U08 10 Dagur 11 Tímar
32T. Petrosyan Chess House 1/2F. U12 10 Dagur 12 Tímar
33T. Petrosyan Chess House 1/2F. U10 10 Dagur 12 Tímar
34CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-2 10 Dagur 14 Tímar
35CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-1 11 Dagur 13 Tímar
36Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 11 Dagur 15 Tímar
37Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 12 Dagur 14 Tímar
38Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 12 Dagur 14 Tímar
39 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 16 Dagur 10 Tímar
40Շիրակի մարզի 2018թ. առաջնության 1/32 Կարգ չունեցողներ 18 Dagur 13 Tímar
41Autumn - 2017 20 Dagur 13 Tímar
423 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 25 Dagur 12 Tímar
434 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 25 Dagur 13 Tímar
442nd Yerevan Open 25 Dagur 13 Tímar
45<<Սահմանապահ Կոթի>> եզրափակիչ թիմային առայնություն 28 Dagur 12 Tímar
46T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-1 28 Dagur 15 Tímar
47Հայաստանի Անկախության օրվան նվիրված արագ շախմատ (վետերաններ) 30 Dagur 17 Tímar
48IV կարգի որակավորման մրցաշար 31 Dagur 12 Tímar
49Tournament dedicated to Independence Day 31 Dagur 14 Tímar
50Կայծակնային մրցաշար նվիրված Ազգային Ինքնորոշման Տարելիցին` սեպտեմբերի 21-ին 31 Dagur 16 Tímar
Advertisement