Välj nation    ECU Logo

Val av turnering

Sortera efter

Vald nation: Armenia (ARM)

Flag ARM
Nr.TurneringSenast uppdaterad
1T. Petrosyan Chess House Final U12 1 Minuter
22-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 15 Minuter
33-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 15 Minuter
44-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (1-ին խումբ- 15։00) 15 Minuter
54-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (2-րդ խումբ- 16։15) 15 Minuter
6T.Petrosyan Chess House Final U10 26 Minuter
7CLASSIFIKATION FOR 3rd CATEGORY 3 Timmar 6 Min.
8T.Petrosyan Chess House Final U08 4 Timmar 26 Min.
92 Razryad Hrazdan 6 Timmar 20 Min.
104-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(Բ խումբ-16:30) 6 Timmar 32 Min.
114-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք (Ա խումբ-15:00) 6 Timmar 34 Min.
12Ավանի III կարգի որակավորման մրցաշար 6 Timmar 47 Min.
13III կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 7 Timmar 8 Min.
14Որակավորման մրցաշար IV կարգի համար: Նուբարաշենի շախմատի մարզադպրոց: 7 Timmar 50 Min.
15Գորիսի շախմատի դպրոց,3-րդ խումբ 1 Dagar
16 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 1 Dagar 2 Timmar
17Շիրակի մարզի 1/16 առաջնություն IV կարգայիններ 1 Dagar 2 Timmar
18Loru marzi 1/8 ezrapakich 1 Dagar 2 Timmar
193 razryad Hrazdan 2 Dagar 2 Timmar
20Վեդու 2-րդ հիմնական դպրոց 2 Dagar 22 Timmar
21Chess School of Abovyan is 10 year! 3 Dagar 18 Timmar
22Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 2-րդ խումբ 4 Dagar 2 Timmar
23Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 4 Dagar 4 Timmar
24Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 5 Dagar 4 Timmar
254-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Աջափնյակ 5 Dagar 7 Timmar
26T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-2 6 Dagar 3 Timmar
27Grand Prix 2nd leg Jermuk 6 Dagar 4 Timmar
28Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 7 Dagar 4 Timmar
29IV կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 8 Dagar 2 Timmar
30Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 8 Dagar 4 Timmar
31T. Petrosyan Chess House 1/2F. U08 9 Dagar 1 Timmar
32T. Petrosyan Chess House 1/2F. U12 9 Dagar 1 Timmar
33T. Petrosyan Chess House 1/2F. U10 9 Dagar 1 Timmar
34CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-2 9 Dagar 3 Timmar
35CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-1 10 Dagar 2 Timmar
36Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 10 Dagar 4 Timmar
37Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 11 Dagar 4 Timmar
38Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 11 Dagar 4 Timmar
39 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 14 Dagar 23 Timmar
40Շիրակի մարզի 2018թ. առաջնության 1/32 Կարգ չունեցողներ 17 Dagar 2 Timmar
41Autumn - 2017 19 Dagar 3 Timmar
423 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 24 Dagar 2 Timmar
434 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 24 Dagar 2 Timmar
442nd Yerevan Open 24 Dagar 2 Timmar
45<<Սահմանապահ Կոթի>> եզրափակիչ թիմային առայնություն 27 Dagar 2 Timmar
46T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-1 27 Dagar 4 Timmar
47Հայաստանի Անկախության օրվան նվիրված արագ շախմատ (վետերաններ) 29 Dagar 7 Timmar
48IV կարգի որակավորման մրցաշար 30 Dagar 1 Timmar
49Tournament dedicated to Independence Day 30 Dagar 4 Timmar
50Կայծակնային մրցաշար նվիրված Ազգային Ինքնորոշման Տարելիցին` սեպտեմբերի 21-ին 30 Dagar 6 Timmar
Advertisement