výběr federace    ECU Logo

Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Switzerland (sui)

Flag sui
Čís.TurnajPoslední aktualizace
120. Offene Badener Stadtmeisterschaft 2018-2019 7 Hodiny 28 Min.
2MSSports/DSSP Schach-und Sportcamp Meilen 2018 Gruppe Blau MC 12 Hodiny 39 Min.
3Stäfa Klubmeisterschaft 2017-2018 Gruppe B 1 Dny 9 Hodiny
4Clubmeisterschaft Villmergen 2018 Gruppe A 1 Dny 17 Hodiny
5Clubmeisterschaft Villmergen 2018 Gruppe B 1 Dny 17 Hodiny
61. Qualifikationsturnier U16 / Open vom 28. - 30.9.2018 in Muttenz 2 Dny 10 Hodiny
71. Qualifikationsturnier U14 vom 28. - 30.9.2018 in Muttenz 2 Dny 10 Hodiny
81. Qualifikationsturnier U10 vom 28. - 30.9.2018 in Muttenz 2 Dny 10 Hodiny
91. Qualifikationsturnier U12 vom 28. - 30.9.2018 in Muttenz 2 Dny 10 Hodiny
10MENDRISIO 2018 - GENERAL Open 3 Dny 2 Hodiny
11C Tournoi interne Bois Gentil Genève 2018 3 Dny 18 Hodiny
12Crans-Montana Open 2018 5 Dny 4 Hodiny
13MENDRISIO 2018 - MASTER Open 5 Dny 6 Hodiny
14Main Tournament (ATO) 5 Dny 13 Hodiny
15MSSports/DSSP Schach-und Sportcamp Aegeri 2018 Gruppe Blau MC 6 Dny 16 Hodiny
16SSF-Schnellschachturnier 9 Dny 13 Hodiny
17SSF - Einzelmeisterschaft 2019 9 Dny 13 Hodiny
18Crans-Montana Semi-rapide 10 Dny 6 Hodiny
19DAVOS OPEN 2018 12 Dny 8 Hodiny
20Offenes Vereinsturnier 2018 Kirchberg 12 Dny 16 Hodiny
21Sommerblitz 14 Dny 5 Hodiny
22Main Tournament (ATO) 16 Dny 10 Hodiny
23Biel Master Tournament (MTO) 16 Dny 10 Hodiny
24ACCENTUS Grandmaster Tournament Biel International Chess Festival 16 Dny 11 Hodiny
25Blitzturnier Schach Club Stäfa 4.Runde 18 Dny 5 Hodiny
26DTO: Ärzte-Turnier 19 Dny 9 Hodiny
27Simultaneous Display by Maxime Vachier-Lagrave Biel International Chess Festival 20 Dny 7 Hodiny
28Blitz Tournament Biel International Chess Festival 20 Dny 9 Hodiny
29MSSports Schach-und Sportcamp Rupperswil 2018 Gruppe Grün VK 21 Dny 12 Hodiny
30MSSports Schach-und Sportcamp Rupperswil 2018 Gruppe Blau MC 21 Dny 13 Hodiny
31MSSports/DSSP Schach-und Sportcamp Thalwil 2018 Gruppe Grün VK 21 Dny 17 Hodiny
32MSSports/DSSP Schach-und Sportcamp Thalwil 2018 Gruppe Blau MC 21 Dny 17 Hodiny
33MSSports/DSSP Schach-und Sportcamp Thalwil 2018 Gruppe Gelb YP 21 Dny 17 Hodiny
34MSSports/DSSP Schach-und Sportcamp Thalwil 2018 Gruppe Rosa Mädchen 21 Dny 17 Hodiny
35MSSports/DSSP Schach-und Sportcamp Thalwil 2018 Gruppe Orange GK 21 Dny 17 Hodiny
36MSSports Schach-und Sportcamp Rupperswil 2018 Gruppe Grün VK 21 Dny 17 Hodiny
37Swiss Rapid Chess Championship (RAP) 26 Dny 7 Hodiny
38Schweizer Fischerschachmeisterschaft 27 Dny 9 Hodiny
39Crans-Montana Blitz du 17.7 31 Dny 5 Hodiny
40A Tournoi interne Bois Gentil Genève 2018 31 Dny 9 Hodiny
41Crams-Montana Blitz du 29.5 32 Dny 20 Hodiny
42Stäfa Sommer Rapid-Turnier 2018 36 Dny 4 Hodiny
43Stäfa Klubmeisterschaft 2017-2018 Gruppe A 39 Dny 5 Hodiny
44Stäfa Klubmeisterschaft 2017-2018 Gruppe B 41 Dny 11 Hodiny
45Berner Stadtmeisterschaft 2018 Blitzturnier 44 Dny 7 Hodiny
46B Tournoi interne Bois Gentil 2018 45 Dny 18 Hodiny
47Berner Stadtmeisterschaft 2018 46 Dny 1 Hodiny
48Tournoi interne 2018 51 Dny 2 Hodiny
49Offenes Vereinsturnier 2018 Kirchberg 53 Dny 4 Hodiny
502ème Open FGE - Rapid 54 Dny 12 Hodiny