výběr federace    ECU Logo

Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Georgia (geo)

Flag geo
Čís.TurnajPoslední aktualizace
113th Poti International Chess Festival A Open 6 Hodiny 11 Min.
213th Poti International Chess Festival B Open 7 Hodiny 40 Min.
313th Poti International Chess Festival C Open 7 Hodiny 54 Min.
413th Poti International Chess Festival D Open 7 Hodiny 55 Min.
513th Poti International Chess Festival U10 Girls 7 Hodiny 55 Min.
613th Poti International Chess Festival U10 Boys 7 Hodiny 55 Min.
713th Poti International Chess Festival U8 Girls 7 Hodiny 56 Min.
813th Poti International Chess Festival U 8 Boys 7 Hodiny 56 Min.
913th Poti International Chess Festival Blitz 1 1 Dny 3 Hodiny
104th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" Open BLITZ 6 Dny 1 Hodiny
1113th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup" 6 Dny 12 Hodiny
1213th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup" - Official 7 Dny
134th International Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" B Open (2200 <) 7 Dny 6 Hodiny
144th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" C Open (1600 <) 7 Dny 7 Hodiny
154th Int.Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" A Open (2200 >) 7 Dny 7 Hodiny
164th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U10-B 7 Dny 7 Hodiny
174th Int.Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U12-B 7 Dny 8 Hodiny
184th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U12G 7 Dny 8 Hodiny
194th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U08-B 7 Dny 8 Hodiny
204th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U10-G 7 Dny 9 Hodiny
214th Int. Chess Festival " Batumi Municipality Cup-2018" U08-G 7 Dny 9 Hodiny
224th International Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" ALL Participants 15 Dny 21 Hodiny
23Vakhtang Karseladze Memorial U14 19 Dny 8 Hodiny
24Kutaisi Open-2018 20 Dny 7 Hodiny
25იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 20 Dny 7 Hodiny
26Vakhtang Karseladze Memorial U10 20 Dny 7 Hodiny
27იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან გოგონათა შორის 20 Dny 7 Hodiny
28იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 20 Dny 7 Hodiny
29იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან გოგონათა შორის 20 Dny 7 Hodiny
30იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 20 Dny 8 Hodiny
31იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან გოგონათა შორის 20 Dny 8 Hodiny
32იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 20 Dny 9 Hodiny
33იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 20 Dny 9 Hodiny
34Vakhtang Karseladze Memorial U12 20 Dny 10 Hodiny
35იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 20 Dny 10 Hodiny
36იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 20 Dny 10 Hodiny
37Vakhtang Karseladze Memorial U8 20 Dny 11 Hodiny
38იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო გოგონათა შორის 20 Dny 12 Hodiny
39იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 20 Dny 12 Hodiny
40 Zugdidi U-20 Ch 2018 21 Dny 11 Hodiny
41ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 14 წლამდე გოგონათა შორის 21 Dny 11 Hodiny
42ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის 21 Dny 12 Hodiny
43ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 8 წლამდე გოგონათა შორის 21 Dny 12 Hodiny
44ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 21 Dny 12 Hodiny
451st Georgian Corporate Chess Championship 22 Dny
46GEO Women Grand Prix (Blitz-3) 2018 28 Dny 6 Hodiny
475 თანრიგი, კლუბის ჩემპიონატი 28 Dny 11 Hodiny
481 თანრიგი 28 Dny 11 Hodiny
494 თანრიგი (საკლუბო ჩემპიონატი) 28 Dny 11 Hodiny
503 თანრიგი (საკლუბო ჩემპიონატი) 28 Dny 12 Hodiny