Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Azerbaijan (aze)

Flag aze
Čís.TurnajPoslední aktualizace
11 dərəcə turniri 12-20.07.2018 A qr 17 Hodiny 55 Min.
21 dərəcə turniri 12-20.07.2018 B qr 17 Hodiny 57 Min.
3Youth Chess Olympiada AZE. group A (U16), Gusar, 08-19 July 2018 18 Hodiny 15 Min.
4Youth Chess Olympiada AZE. group B (U10), Gusar, 08-19 July 2018 18 Hodiny 47 Min.
5ELFIM GÜNƏŞLİ Rapid Turnir 10+5 san 15 iyul 2018 14:00 21 Hodiny 57 Min.
6TEMPO 14-07-2018 RSK 1 Dny 13 Hodiny
724.07 İnternational Chess Tournament commemorating to birthday of International Grandmaster Vugar Gashimov “Young Talented Chess Players” Festival-2018 group A 1 Dny 21 Hodiny
824.07 İnternational Chess Tournament commemorating to birthday of International Grandmaster Vugar Gashimov “Young Talented Chess Players” Festival-2018 group B 1 Dny 21 Hodiny
91 dərəcə turniri 12-20.07.2018 4 Dny 8 Hodiny
10Summer Friendship Cup 4 Dny 18 Hodiny
11Baku Summer Open 1-8 july 2018 7 Dny 15 Hodiny
12Elfim Günəşli "Rapid Turnir 10dəq +5 san " 8 İyul 2018 15:00 Rapid Turnir 7 Dny 21 Hodiny
13Baku Summer Blitz 7 july 2018 7 Dny 21 Hodiny
14Baku Summer Children (U11) 1-7 july 2018 8 Dny 16 Hodiny
15Baku Summer Rapid 30 june 2018 8 Dny 18 Hodiny
16Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası dəstəyi ilə Para BOkt Rapid Turnir 30.06.2018 8 Dny 19 Hodiny
17Bakı 4 № İOEUGİŞM " Yay kuboku 2018 "- tədris ilin yekun təsnifat turniri IV - dərəcə almaq uğrunda - 03 - 07. 07. 2018 - ci il 8 Dny 20 Hodiny
18Bakı 4 № İOEUGİŞM " Yay kuboku 2018 " tədris ilin yekun təsnifat turniri III - dərəcə almaq uğrunda 03 - 07. 07. 2018 - ci il 8 Dny 20 Hodiny
19Bakı 4 № İOEUGİŞM " Yay kuboku 2018 " - tədris ilinin yekun təsnifat turniri II - dərəcə almaq uğrunda - 03 - 07 . 07. 2018 - ci il 8 Dny 20 Hodiny
20Yay tempoturniri-Sumqayıt 9 Dny 14 Hodiny
21Gusar zayavka 2018 11 Dny 7 Hodiny
22Sumgayit championship, 2018 13 Dny 21 Hodiny
23ELFIM GÜNƏŞLİ Rapid Turnir 10+5 san 1 iyul 2018 15:00 14 Dny 14 Hodiny
24"Şah Klub" Daxili Blitz Turnir 14 Dny 16 Hodiny
254№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş II dərəcə yarışı (23 iyun.saat 14:00) 15 Dny 21 Hodiny
26AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ QRUP B 16 Dny 12 Hodiny
27AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ QRUP A 16 Dny 12 Hodiny
28HİRŞDK (Əhmədli filialı): II dərəcə (2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 16 Dny 15 Hodiny
29HİRŞDK (Əhmədli fil): B qrup III dərəcə (2003-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 16 Dny 15 Hodiny
30HİRŞDK (Əhmədli fil): A qrup III dərəcə (2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 16 Dny 15 Hodiny
31HİRŞDK (Əhmədli filialı): IV dərəcə (2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 16 Dny 15 Hodiny
32HİRŞDK (Əhmədli filialı):sınaq yarışı (2009-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 28 iyun 16 Dny 15 Hodiny
33ELFIM Ustalığa Namizəd Rating Tournament 17 Dny 17 Hodiny
34Dairevi sistem uzre Turnir 17 Dny 19 Hodiny
354№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş III dərəcə yarışı (23 iyun.saat 12:00) 18 Dny 16 Hodiny
364№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş IV dərəcə yarışı (23 iyun.saat 10:00) 18 Dny 20 Hodiny
37Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(III dərəcə)20-24 iyun- Sumqayıt 19 Dny 10 Hodiny
38Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(IV dərəcə) 20-24 iyun- Sumqayıt 19 Dny 10 Hodiny
39fhjasah 19 Dny 22 Hodiny
40Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(I dərəcə)- Sumqayıt 20 Dny 17 Hodiny
41Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifa yarışı(II dərəcə)20-24 iyun- Sumqayıt 20 Dny 17 Hodiny
42Azerbaijan Chess Championship under 20, girls 20 Dny 19 Hodiny
43Azerbaijan Chess Championship under 20 20 Dny 19 Hodiny
44HİRŞDK (Əhmədli filialı): III dərəcə (2003-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 20 Dny 21 Hodiny
45TEMPO 23-06-2018 RSK 22 Dny 12 Hodiny
4624 iyun 2018 3N-RİOEUGŞİM (səbail filialında) BLİTS TURNİR 22 Dny 15 Hodiny
47Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri A qrupu (Gəncə) 22 Dny 15 Hodiny
48Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri B qrupu (Gəncə) 22 Dny 15 Hodiny
49Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri C qrupu (Gəncə) 22 Dny 15 Hodiny
50Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri D qrupu (Gəncə) 22 Dny 15 Hodiny