výběr federace    ECU Logo

Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Afghanistan (afg)

Flag afg
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1ACTUALIZACION LEYES 2018 3 Dny 11 Hodiny
2ORGANIZADORES 3 Dny 11 Hodiny
3Спротын мастер Г.Баярмаагийн нэрэмжит БЗД-н аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 12 нас эр 16 Dny 4 Hodiny
4Первенство г.о. Тольятти по классическим шахматам (финал 2018) 2011 и мл. 24 Dny 9 Hodiny
5Первенство г.о. Тольятти по классическим шахматам (2018) 2011-2012 28 Dny 13 Hodiny
6MATCH BLITZ A 10 PARTIDAS ENTRE ALEJANDRO HUTT Y EL RETADOR GUSTAVO MEDINA 29 Dny 9 Hodiny
7НШЛ №17 33 Dny 2 Hodiny
8CAMPEONATO NACIONAL 2018 Categoria Menores de 22 Años 34 Dny 23 Hodiny
9CAMPEONATO NACIONAL 2018 Categoria Menores de 18 Años 35 Dny 7 Hodiny
10CAMPEONATO NACIONAL 2018 (Pablo Moraga) Categoria Menores de 20 Años. RR POR EQUIPOS 35 Dny 7 Hodiny
11CAMPEONATO NACIONAL 2018 Categoria Sub 12 (Pablo Moraga) Categoria Menores de 12 Años 35 Dny 8 Hodiny
12CAMPEONATO NACIONAL 2018 Categoria Menores de 14 Años 35 Dny 8 Hodiny
13CAMPEONATO NACIONAL 2018 Categoria Menores de 18 Años 35 Dny 23 Hodiny
14CAMPEONATO NACIONAL 2018 Categoria Menores de 12 Años 35 Dny 23 Hodiny
15Torneo de prueba Round Robin Seminario por equipos 8A 36 Dny
16Torneo de prueba Round Robin Seminario 8A 36 Dny
17Torneo Suizo por equipos Carl Sagan 1 36 Dny
18Torneo Suizo Carl Sagan por equipos suizo 36 Dny
19Torneo Suizo Carl Sagan 36 Dny
20CAMPEONATO NACIONAL 2018 Categoria Menores de 14 Años 36 Dny
21CAMPEONATO NACIONAL 2018 Categoria Menores de 20 Años 36 Dny
22CAMPEONATO NACIONAL 2018 Categoria Menores de 16 Años 36 Dny
23SWISS MANAGER 37 Dny 11 Hodiny
24fse26 50 Dny 9 Hodiny
252017 - KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KOCAELİ OKULLAR ARASI -LİSE- BİREYSEL SATRANÇ TURNUVASI 1.ETAP 143 Dny 16 Hodiny
26مدارس متوسطه اول ناحیه 3 147 Dny 13 Hodiny
27Приз осенних каникул 171 Dny 8 Hodiny
28dezhdar scool 198 Dny 4 Hodiny
29Open Dezhdar School 198 Dny 4 Hodiny
30test 17° OPEN INT.CONDINO BORGO CHIESE 2017 268 Dny 4 Hodiny
31XIV - TORNEIO DE XADREZ DA ORDEM DOS ADVOGADOS DO BRASIL - CAASP 349 Dny 1 Hodiny
32CHAMPIONAT REGIONAL DES CATEGORIES JEUNES ZONE SUD - BISKRA 2017 U10 Garçons 393 Dny 19 Hodiny
33Чемпионат Республики Казахстан по быстрым шахматам среди юношей до 20 лет 398 Dny 21 Hodiny
34مدارس متوسطه اول استان کرمانشاه 418 Dny 11 Hodiny
352001-2002 VARONIL CHIHUAHUA OLIMPIADA ESTATAL 2017 420 Dny 18 Hodiny
36مدارس ابتدایی استان کرمانشاه 95 422 Dny 13 Hodiny
37Rapid Cup(26 Azar 95) 489 Dny 4 Hodiny
38EslamAbad Rapid Cup 497 Dny 4 Hodiny
394° Juegos Latinoamericanos para Policias y Bomberos 514 Dny 3 Hodiny
404° Juegos Latinoamericanos para Policias y Bomberos 514 Dny 3 Hodiny
41Olomoucká šachová liga Mládež 514 Dny 7 Hodiny
42Ostad Bozorg Group Tournament 682 Dny 14 Hodiny
43BAŞMAKÇI FATİH'İN HAMLESİ KÜÇÜKLER 708 Dny 10 Hodiny
44Iranian Chess Forum Online Blitz Tournament 786 Dny 6 Hodiny
45Polonnaruwa District Schools Individual Chess Festivial 2016 Under 9 Boys 794 Dny 11 Hodiny
46Blitz Cup(11 dey 94) 841 Dny 9 Hodiny
47Blitz Cup(94.9.20) 859 Dny 6 Hodiny
48Blitz Cup(94.9.20) 863 Dny 8 Hodiny
49Eid Ghorban&Defa Moghadas 864 Dny 4 Hodiny
502eme étape du championnat National 2015 901 Dny 10 Hodiny