Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Montenegro (MNE)

Flag MNE
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1VI Memorijal Djordje Konjevic 3 Dny 6 Hodiny
2I Brzopotezni turnir SK "Buducnost" 2020 4 Dny 7 Hodiny
3Matirajmo otpad-Kapablanka 10 Dny 12 Hodiny
4Matirajmo otpad- Štajnic 10 Dny 12 Hodiny
5Matirajmo otpad-Lasker 10 Dny 12 Hodiny
6Rapid turnir "Zeta 03-2020" 10 Dny 18 Hodiny
7SK Budućnost 960 Rapid 11 Dny 6 Hodiny
8Memorijalni turnir "Vladimir Stamatovic" 25 Dny
9Bozicni rapid "Zeta 02-2020" 41 Dny 21 Hodiny
1028 Bozicni turnir Memorijal Zoran i Vuko, Pljevlja 2020 45 Dny 4 Hodiny
11Novogodisnji rapid "Zeta 01-2020" 48 Dny 21 Hodiny
12Prvenstvo Berana u brzopoteznom sahu 2019 52 Dny 2 Hodiny
13Prvenstvo Berana u ubrzanom sahu 2019 52 Dny 4 Hodiny
14Seniorsko prvenstvo Kolašina u šahu 2019 57 Dny
15Matirajmo otpad, grupa 3- Visvanatan Anand - Petnjica - 2019 - od 12-14 godina 61 Dny 6 Hodiny
16Matirajmo otpad, grupa 4- Magnus Carlsen - Petnjica 2019 - preko 14 godina 61 Dny 6 Hodiny
17Matirajmo otpad, grupa 1- Mihail Botvinik - Petnjica - 2019 - do 10 godina 61 Dny 6 Hodiny
18Matirajmo otpad, grupa 2- Vladimir Kramnik - Petnjica - 2019 - do 12 godina 61 Dny 6 Hodiny
19Pionirska liga 2019 66 Dny 4 Hodiny
20Prvenstvo Petnjice u šahu 2019 71 Dny
21Podgorica Kup 2019 - eliminacije 72 Dny 9 Hodiny
22Podgorica Kup 2019 74 Dny
237. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B18 74 Dny 4 Hodiny
247. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B16 74 Dny 4 Hodiny
257. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B14 74 Dny 4 Hodiny
267. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B12 74 Dny 4 Hodiny
277. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B10 74 Dny 4 Hodiny
287. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B8 74 Dny 4 Hodiny
297. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G18 74 Dny 4 Hodiny
307. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G14 74 Dny 4 Hodiny
317. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G12 74 Dny 4 Hodiny
327. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G12 dopunski mec 74 Dny 4 Hodiny
337. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G10 74 Dny 4 Hodiny
347. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G8 74 Dny 4 Hodiny
357. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G16 74 Dny 7 Hodiny
36Memorijalni brzopotezni turnir "Ljubodrag Ljubo Djurovic" 80 Dny 5 Hodiny
371st Montenegro League 2019 80 Dny 6 Hodiny
387. Memorijalni turnir "Da ih ne zaboravimo" - Pljevlja 2019 81 Dny 9 Hodiny
3910. Memorijalni turnir "Anto Rmus" 81 Dny 9 Hodiny
4010. Memorijalni turnir "Anto Rmus" - djecji turnir 81 Dny 9 Hodiny
41European Club Cup 2019 - 6th Blitz Tournament 81 Dny 9 Hodiny
42European Clup Cup 2019 - 5th Blitz Tournament 81 Dny 9 Hodiny
43European Club Cup 2019 - 4th Blitz Tournament 81 Dny 9 Hodiny
44European Club Cup 2019 - 3rd Blitz Tournament 81 Dny 9 Hodiny
45European Club Cup 2019 - 2nd Blitz Tournament 81 Dny 9 Hodiny
46European Club Cup 2019 - 1st Blitz Tournament 81 Dny 9 Hodiny
4735th European Club Cup 91 Dny 13 Hodiny
4824th European Women Club Cup 91 Dny 13 Hodiny
49Matirajmo otpad, grupa 1 ,,Boris Spaski,, Bar 2019 - 2004-2005. god 102 Dny 6 Hodiny
50Matirajmo otpad grupa 2 ,,Robert Fiser,, Bar 2019 - 2006,2007,2008. god 102 Dny 6 Hodiny