Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Dominican Republic (DOM)

Flag DOM
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1Torneo Provincial La Altagracia 2020 1 Dny 14 Hodiny
2Torneo de Ajedrez Femenino 2020 1 Dny 19 Hodiny
34to Torneo de Ajedrez Municipal Los Alcarrizo 2020 Categoria 14 12 Dny 12 Hodiny
44to Torneo de Ajedrez Municipal Los Alcarrizo 2020 Categoria 12 12 Dny 13 Hodiny
5Provincial de Valverde 2020 15 Dny 15 Hodiny
61er Torneo de Ajedrez de Blitz Bani 2020 Dedidcado al IM Araujo Sanche Josue 16 Dny 14 Hodiny
7Strong Chess 10ma Version 17 Dny 15 Hodiny
8Torneo Pre-Nacional Mixto Under 2000 18 Dny 21 Hodiny
9IX Copa De Ajedrez Juan Pablo Duarte 2020 30 Dny 19 Hodiny
10Strong Chess 9na Version 31 Dny 10 Hodiny
11Torneo Provincial Monte Plata 2019 34 Dny 21 Hodiny
12Blitz Chess Hector J Diaz 35 Dny 22 Hodiny
13Torneo Semana Aniversario Codia 2020 37 Dny 17 Hodiny
14Torneo de Fogueo San Juan 39 Dny 18 Hodiny
15Blitz Enero 2020 43 Dny 18 Hodiny
16BLITZ PUERTO PLATA INGENIERO BLAS MELO 43 Dny 19 Hodiny
17IX Copa De Ajedrez Juan Pablo Duarte 2020 44 Dny 12 Hodiny
18Torneo de Ajedrez Clase B Navideño Bonao 2019 46 Dny 1 Hodiny
19Torneo de Ajedrez Clase A Navideño Bonao 2019 46 Dny 2 Hodiny
20BLITZ AMISTOSO SAN FRANCISCO DE MACORIS 2019 46 Dny 16 Hodiny
21San Juan 49 Dny 18 Hodiny
2210mo Torneo de Ajedrez Conde Peatonal 2019 "" Categoria Master "" 53 Dny 13 Hodiny
231er Torneo de Ajedrez Maestro Carlo Antono Sepulveda, Seibo 2020 54 Dny 18 Hodiny
24Vidal´s Copa Blanca 57 Dny 15 Hodiny
25Torneo de Ajedrez Blitz Navideño Francisco Rodriguez Gonzalez (Papayo) 2019 57 Dny 18 Hodiny
26Campeonato Nacional Juvenil Masculino 2019 63 Dny
27Campeonato Nacional Juvenil Femenino 2019 63 Dny 17 Hodiny
28Campeonato Nacional Sub-18 63 Dny 17 Hodiny
29Campeonato Nacional Sub-18 Femenino 2019 63 Dny 21 Hodiny
30CHRISTMAS CHESS TOURNAMENT DIVISION A ( 6,7 y 8) 70 Dny 11 Hodiny
31sub 14 conde peatonal 2019 72 Dny 1 Hodiny
32CHRISTMAS CHESS TOURNAMENT DIVISION A ( 14, 15 y 16) 72 Dny 14 Hodiny
33CHRISTMAS CHESS TOURNAMENT DIVISION A ( 9 y 10) 72 Dny 15 Hodiny
34Torneo Nacional Infantil 2019 sub-12 femenino 72 Dny 19 Hodiny
35CHRISTMAS CHESS TOURNAMENT DIVISION A ( 11, 12 y 13) 72 Dny 19 Hodiny
36Torneo Nacional Infantil 2019 sub-10 Masculino 72 Dny 19 Hodiny
37Torneo Nacional Infantil 2019 sub-12 Masculino 72 Dny 20 Hodiny
38Torneo Nacional Infantil 2019 sub-8 Masculino 72 Dny 20 Hodiny
39Torneo Nacional Infantil 2019 sub-10 Femenino 72 Dny 20 Hodiny
404to Torneo Municipal Los Alcarrizos 2019, "" Sub-16 "" 72 Dny 20 Hodiny
414to Torneo Municipal Los Alcarrizos 2019, "" Superior "" 72 Dny 20 Hodiny
42Torneo Nacional Infantil 2019 sub-8 Femenino 72 Dny 20 Hodiny
43sub 16 conde peatonal 2019 77 Dny 18 Hodiny
44Blitz Por Equipos 2019 78 Dny 15 Hodiny
4510mo Torneo de Ajedrez Conde Peatonal 2019 "" Categoria Sub-18"" 79 Dny 12 Hodiny
4610mo Torneo de Ajedrez Conde Peatonal 2019 "" Categoria Sub-2000 "" 79 Dny 12 Hodiny
47IX Juegos Escolares de Ajedrez Masculino Monte Plata 2019 79 Dny 17 Hodiny
48IX Juegos Escolares de Ajedrez Femenino Monte Plata 2019 79 Dny 17 Hodiny
49Torneo Provincial de Ajedrez Peravia ,2019 84 Dny 15 Hodiny
50Bancentraliano 2019 84 Dny 16 Hodiny