Výber turnaja

Triedené podľa

Selected federation: Catalonia (cat)

Flag cat
č.TurnajPosledná aktualizácia
1OBERT CIUTAT DE SABADELL 2018 GRUP C 4 Hodiny 39 Min.
2OBERT CIUTAT DE SABADELL 2018 GRUP B 4 Hodiny 39 Min.
3BLITZ INT. CIUTAT DE SABADELL 4 Hodiny 40 Min.
4XX Obert Internacional Sant Martí 2018 Grup B (event code 187927) 6 Hodiny 56 Min.
5XXVI OPEN INTERNACIONAL CIUTAT DE MONTCADA. GRUPO B (190404) -1950 FIDE *** CLAUSURA/CLOSING CEREMONY 3-Jul at 8 p.m. *** 7 Hodiny 24 Min.
6XXVI OPEN INTERNACIONAL CIUTAT DE MONTCADA. GRUPO A (190403) *** CLAUSURA/CLOSING CEREMONY 3-Jul at 8 p.m. *** 7 Hodiny 25 Min.
7XLI Open Internacional de Barberà del Vallès "B" 7 Hodiny 56 Min.
8XLI Open Internacional de Barberà del Vallès "C" 7 Hodiny 57 Min.
9XLI Open Internacional de Barberà del Vallès "A" 8 Hodiny 7 Min.
10II Torneig Obert del GOTIC - Club Escacs BCNEv.Code 185555 8 Hodiny 33 Min.
11XIII Obert Santa Eugenia de Ter 2018 (185979) 9 Hodiny 17 Min.
12II Torneig Escacs Rapids Reus Deportiu - Festes de Sant Pere 2018 (190402) 9 Hodiny 22 Min.
13IV TORNEO INTERNACIONAL OPEN BLITZ (190405) 11 Hodiny 2 Min.
14TORNEO BLITZ FISCHER RANDOM 11 Hodiny 3 Min.
15XX Obert Internacional Sant Martí 2018 Grup A (event code 187926) 12 Hodiny 45 Min.
16XX Open Internacional d Escacs de Torredembarra (code 185390) 15 Hodiny 55 Min.
17XIII TORNEIG D´ESCACS AJUNTAMENT DE SANT GREGORI , ACTIVO PISCINA 2018 17 Hodiny 50 Min.
18VI Festival Internacional d'Escacs "Vila de Platja d'Aro" - Open 19 Hodiny 51 Min.
19III Obert de Sant Gregori 1 Days 10 Hodiny
20II CAMPIONAT ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA - DIMARTS 1 Days 11 Hodiny
21Ens Veiem als Bars-Open Internacional Blitz PEON NEGRO 1 Days 16 Hodiny
22II Open Internacional Sant Adria de Besos-Ev.Cpde 183451 1 Days 16 Hodiny
231a. Copa Memorial Josep Boada Eliminatorias y Suizo 1 Days 17 Hodiny
241a. Copa Memorial Josep Boada Fase Previa 1 Days 17 Hodiny
2544 Open Internacional d'Escacs Vila de Sitges - Grup B Code 185682 1 Days 18 Hodiny
2644 Open Internacional d'Escacs Vila de Sitges - Grup A Code 185681 1 Days 18 Hodiny
27XIX OBERT INTERNACIONAL D´ESCACS "CIUTAT D´OLOT " 1 Days 22 Hodiny
28II Open Internacional Sant Adria de Besos Grup "B" -183453 2 Days 8 Hodiny
29XLIV Obert Internacional Ciutat d Badalona-Memorial MCastella GRUPB"Ev.Co.191452 2 Days 8 Hodiny
30XLIV Obert Internacional Ciutat de Badalona -Memorial M.Castella Ev.Code 191451 2 Days 8 Hodiny
31DIADA DE LA SOCIETAT CORAL COLON 2 Days 8 Hodiny
32OBERT CIUTAT DE SABADELL 2018 GRUP A 2 Days 8 Hodiny
33XX Obert Blitz Sant Martí 2018 (event code 187928) 2 Days 15 Hodiny
34Campionat Individual Llampec Absolut de Tarragona 2018 2 Days 15 Hodiny
35Campionat Sub-12 d'Escacs Llampec de Tarragona 3 Days 6 Hodiny
36VI Campionat Territorial Actius de Girona (Santa Pau) 2018 3 Days 11 Hodiny
37Ct de Girona Escacs Llampec Individuals 2018 (188892) 3 Days 16 Hodiny
38Campionat Individual Llampec Absolut de Tarragona 2018 3 Days 16 Hodiny
39VI Festival Internacional d'Escacs "Vila de Platja d'Aro" - Grup "B" 3 Days 19 Hodiny
40XX Obert Internacional Foment Martinenc Grup A (183167) - V Memorial Josep Paredes 4 Days 7 Hodiny
41XX Obert Internacional Foment Martinenc Grup C - V Memorial Josep Paredes 4 Days 7 Hodiny
42XX Obert Internacional Foment Martinenc Grup B (183169) - V Memorial Josep Paredes 4 Days 7 Hodiny
43Cloenda del curs 2017-2018 a l'Escola d'Escacs d'Osona 4 Days 7 Hodiny
44II Obert Terres del Sud 4 Days 10 Hodiny
45Cat de Catalunya Escacs Llampec Individuals 2018 (189337) 4 Days 16 Hodiny
46XXX Internacional Vila de Sant Boi - Memorial Mateu Chalmeta - Grup B -Event Code 180370- 5 Days 4 Hodiny
47XXX Internacional Vila de Sant Boi - Memorial Mateu Chalmeta - Grup A -Event Code 180369- 5 Days 4 Hodiny
48Obert Delegacio Lleida Vallfogona 2018 5 Days 5 Hodiny
49ESCOLA XALOC - 4art.Primària - Curs 2017-18 5 Days 11 Hodiny
50ESCOLA XALOC - 5è Primària - Curs 2017-18 5 Days 11 Hodiny