výber federácie    ECU Logo

Výber turnaja

Triedené podľa

Selected federation: Azerbaijan (aze)

Flag aze
č.TurnajPosledná aktualizácia
124 iyun 2018 3N-RİOEUGŞİM (səbail filialında) BLİTS TURNİR 21 Minúty
2ELFIM Ustalığa Namizəd Rating Tournament 40 Minúty
34№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş IV dərəcə yarışı (23 iyun.saat 10:00) 45 Minúty
44№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş III dərəcə yarışı (23 iyun.saat 12:00) 45 Minúty
54№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş II dərəcə yarışı (23 iyun.saat 14:00) 45 Minúty
6HİRŞDK (Əhmədli filialı): II dərəcə (2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 1 Hodiny 17 Min.
7HİRŞDK (Əhmədli filialı): III dərəcə (2003-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 1 Hodiny 17 Min.
8HİRŞDK (Əhmədli filialı): IV dərəcə (2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 1 Hodiny 18 Min.
9HİRŞDK (Əhmədli filialı):sınaq yarışı (2009-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 28 iyun 1 Hodiny 18 Min.
10Baku Summer Blitz 7 july 2018 1 Hodiny 21 Min.
11Baku Summer Rapid 30 june 2018 1 Hodiny 21 Min.
122 dərəcə Təsnifat turniri RŞK 1 Hodiny 37 Min.
13 "Şah Klub" Silahlı Qüvvələr Günü"nə həsr olunmuş 4-cü dərəcə təsnifat turniri (18-22 iyun 2018) 1 Hodiny 39 Min.
14 "Şah Klub" Silahlı Qüvvələr Günü"nə həsr olunmuş 3-cü dərəcə təsnifat turniri (18-22 iyun 2018) 1 Hodiny 39 Min.
15 "Şah Klub" Silahlı Qüvvələr Günü"nə həsr olunmuş 2-ci dərəcə təsnifat turniri (18-22 iyun 2018) 1 Hodiny 39 Min.
1615-19 iyun 2018-ci il . 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də ( Nərimanov filialı) 15 İyun -Milli Qurtuluş gününə həsr edilmiş IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 3 Hodiny 9 Min.
1715-19 iyun 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr edilmiş III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 3 Hodiny 9 Min.
1815-19 iyun 2018-ci il . 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də (Nərimanov filialı) keçiriləcək 15 İyun - Milli Qurtuluş gününə həsr edilmiş II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 3 Hodiny 10 Min.
19Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(IV dərəcə) 20-24 iyun- Sumqayıt 3 Hodiny 20 Min.
20Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifa yarışı(II dərəcə)20-24 iyun- Sumqayıt 3 Hodiny 21 Min.
21AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ 21 iyun 15:30-da 3 Hodiny 32 Min.
2215 - 21 iyun 2018 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında "Şahmat ulduzları" reytinq turniri - 2018 ( 8, 10, 12, 14, 16 yaş) 4 Hodiny 13 Min.
23Baku Summer Open 1-8 july 2018 4 Hodiny 24 Min.
243 Dərəcə Turniri 18-06-2018 RŞK 4 Hodiny 29 Min.
25Baku Summer Children (U11) 1-7 july 2018 4 Hodiny 37 Min.
26Bakı 4 İOEUGİŞM (Binəqədi filialı) 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - sınaq yarışı - 7 yaşadək 15 - 19 iyun 2018 - ci il 5 Hodiny 16 Min.
27Bakı 4 İOEUGİŞM (Binəqədi filialı 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - IV dərəcə almaq uğrunda 15 - 19 iyun 2018 - ci il 5 Hodiny 16 Min.
28Bakı 4 İOEUGİŞM ( Binəqədi filialı ) 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - III - dərəcə alamaq uğrunda 15 - 19 iyun 2018 - ci il 5 Hodiny 16 Min.
29Bakı 4 İOEUGİŞM ( Binəqədi filialı ) 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - II dərəcə almaq uğrunda 15 - 19 iyun 2018 - ci il 5 Hodiny 17 Min.
30Elfim Günəşli IV dərəcə "Yay Turniri " 19 - 21 Iyun 2018 5 Hodiny 20 Min.
314 Dərəcə Turniri 18-06-2018 RŞK (kiçiklər) 5 Hodiny 27 Min.
324 Dərəcə Turniri 18-06-2018 RŞK (böyüklər) 5 Hodiny 28 Min.
33Elfim Günəşli III dərəcə "Yay Turniri " 19 - 23 Iyun 2018 5 Hodiny 56 Min.
34Elfim Günəşli Sınaq yarışı "Yay Turniri " 19 - 21 Iyun 2018 5 Hodiny 59 Min.
35Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(III dərəcə)20-24 iyun- Sumqayıt 8 Hodiny 8 Min.
36Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(I dərəcə)- Sumqayıt 8 Hodiny 35 Min.
37Azerbaijan Chess Championship under 20, girls 9 Hodiny 10 Min.
38Azerbaijan Chess Championship under 20 9 Hodiny 12 Min.
39Elfim Idman Ustalığına Namizəd 19 iyun saat 15:00 Beynəlxalq və milli reyting turniri 23 Hodiny 49 Min.
40Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri A qrupu (Gəncə) 1 Days 1 Hodiny
41Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri B qrupu (Gəncə) 1 Days 1 Hodiny
42Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri C qrupu (Gəncə) 1 Days 1 Hodiny
43Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri Dqrupu (Gəncə) 1 Days 1 Hodiny
44HİRŞDK: II dərəcə (16 yaşadək 2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 1 Days 6 Hodiny
45HİRŞDK: III dərəcə (16 yaşadək 2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 1 Days 6 Hodiny
46HİRŞDK: III dərəcə (9 yaşadək 2009-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 1 Days 6 Hodiny
47HİRŞDK: IV dərəcə (12 yaşadək 2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 1 Days 6 Hodiny
48HİRŞDK: IV dərəcə (8 yaşadək 2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 1 Days 6 Hodiny
49HİRŞDK: sınaq yarışı (8 yaşadək 2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 16 iyun 1 Days 6 Hodiny
50White Rook Chess club RAPID rating tournament 17 June 2018 1 Days 23 Hodiny