Výber turnaja

Triedené podľa

č.TurnajFEDflagPosledná aktualizácia
122. Hietzinger Schnellschachturnier Alt Wien AUT
1 Minúty
2Murman Demuria 19th Memorial (Rapid) GEO
1 Minúty
3Ход Конем Астана - турнир на 3, 2 разряд KAZ
1 Minúty
4Stage Cup of Russia_Anapa_2019_g09 2011-2014 г.р. RUS
1 Minúty
52nd Erode Sahodaya Chess Tournament Under14 @Yuvabharathi Global School (Mettukadai) Erode IND
1 Minúty
6Open Tera-Sah - U10 editia a IV -a ROU
2 Minúty
7Etehad Cup Standard Chess Tournament 2019 IRI
2 Minúty
8Alborz Chess Championship 1398 (U8-Girls) IRI
3 Minúty
9HOC_Al Sayyah International Blitz Championship UAE
3 Minúty
10Alborz Chess Championship 1398 (U8-Boys) IRI
4 Minúty
11Мирный атом - 2019 Детский шахматный турнир 2008-2009 RUS
4 Minúty
12Мирный атом - 2019 Детский шахматный турнир 2012 г.р. и моложе RUS
4 Minúty
13Мирный атом - 2019 Детский шахматный турнир 2010-2011г.р. RUS
4 Minúty
14Открытый турнир Тульской шахматной гостиной RUS
5 Minúty
15Stage Cup of Russia_Anapa_2019_g13 2007-2008 г.р. RUS
5 Minúty
16Festivalul International de Sah Arad FISCHERANDOM ROU
5 Minúty
17Alborz Chess Championship 1398 (U6- Boys and Girls) IRI
6 Minúty
18Stage Cup of Russia_Anapa_2019_b09 2011-2014 г.р. RUS
11 Minúty
19State Civil Service Selection Tournament IND
12 Minúty
20XVI Šachmatų festivalis "Jūros šventė 2019" B turnyras ICCF didmeistrio, FIDE meistro Boriso Rumiancevo atminimui LTU
14 Minúty
21XII. Püspökladány Open *** Arnóth Sándor Emlékverseny A-csoport (1600-2199) HUN
16 Minúty
22XII. Püspökladány Open *** Arnóth Sándor Emlékverseny B-csoport ( -1799) HUN
16 Minúty
23Stage Cup of Russia_Anapa_2019_b11 2009-2010 г.р. RUS
16 Minúty
24Dobar zrak na Sljemenu - nedjelja 28.7.2019. CRO
17 Minúty
25XVI Šachmatų festivalis "Jūros šventė 2019" BLITZ turnyras ICCF didmeistrio, FIDE meistro Boriso Rumiancevo atminimui LTU
18 Minúty
262019 Chinese Chess League Division A R8-R11 CHN
18 Minúty
27Турнир перворазрядников ("Маэстро", 24-27 июля 16.00) KAZ
20 Minúty
28XVI Šachmatų festivalis "Jūros šventė 2019" RAPID turnyras ICCF didmeistrio, FIDE meistro Boriso Rumiancevo atminimui LTU
20 Minúty
292019 Western Province League Development section RSA
23 Minúty
30AFICIONADOS 34 NOCTURNO CIUDAD DE ESTEPONA ESP
25 Minúty
31Ventspils Rapid Chess Championship 2019 III Juris Neimanis memorial LAT
29 Minúty
322019 Western Province League D section RSA
29 Minúty
33XIV Termo-Eko cup 2019 LAT
29 Minúty
341.Mercure Riga blitz-2019 Veltīts Latvijas 101.dzimšanas dienai LAT
30 Minúty
352019 City of Cesis Open Rapid Championship LAT
30 Minúty
36All India IPSC Under 14 Boys Chess Championship 2019 IND
31 Minúty
37All India IPSC Under 17 Boys Chess Championship 2019 IND
32 Minúty
38All India IPSC Under 19 Boys Chess Championship 2019 IND
32 Minúty
39All India IPSC Under 14 Boys Individual Chess Championship IND
33 Minúty
40Kunnam Zonal Level (Perambalur District) BDS & RDS (U-11,14,17&19 B & G) Chess Tournament on 08/08/2019 Contact : Mr.S. Panneer Selvam : 95663 73427 IND
33 Minúty
41All India Under 17 Boys Individual Chess Championship 2019 IND
34 Minúty
42All India IPSC Under 19 Boys Individual Chess Championship 2019 IND
35 Minúty
432019 Chinese Chess League Division B CHN
37 Minúty
44II TORNEO DE AJEDREZ SANTA MARTA PATRONA DE LA ALGABA ESP
37 Minúty
45III Obert Internacional Sant Adria Besos-Ev.198140 CAT
38 Minúty
462019年中国国际象棋乙级联赛 CHN
40 Minúty
47CTCA International Chess U11 GU11 TPE
40 Minúty
48Grandmaster Chess Club - 24-31 İyul / saat 11:00 / Təsnifat turniri - II Dərəcə AZE
42 Minúty
49OPEN DE AJEDREZ TOMATA DE PENJAR ALCALÀ DE XIVERT ALCOSSEBRE ESP
43 Minúty
50枣庄市第九届全民健身运动会国际象棋比赛 女子组 CHN
44 Minúty
Advertisement