اختيار بطولة

ترتيب طبقا لـ

أتحاد: Serbia (srb)

Flag srb
رقمبطولةآخر تحديث
1IM Round Robin "Petrus I-2018" Paracin, May 1st-7th 5 Hours 9 Min.
2III Promotivni turnir Radun Dabizljevic-Dune 5 Hours 12 Min.
3ИЗБОРНИ ТУРНИР 5 Hours 13 Min.
4International Tournament "Paracin 2018" - OPEN A July 6-13 5 Hours 42 Min.
5International Tournament "Paracin 2018" - OPEN B July 6-13 5 Hours 44 Min.
6International Tournament "Paracin 2018" - OPEN C July 7-13 5 Hours 44 Min.
72. ЦУГЕР ТВ ЗАБАВНИКА -четвртак 17.05.18. у 9,30 - "ПЕТИЦА" Макиш, Ада Циганлија СМС пријаве до 23.АПРИЛА на 062 762122, 063 295890, 063 8305030. 5 Hours 56 Min.
8ШАХОВСКИ САВЕЗ БЕОГРАДА - недеља 22.04.2018. у 17 - 9 КОЛА НА 10 МИНУТА 6 Hours 4 Min.
9OPEN B TURNIR SK BANOVCI DUNAV- VIDOVDAN 2018 6 Hours 40 Min.
10OPEN A TURNIR SK BANOVCI DUNAV- VIDOVDAN 2018 6 Hours 43 Min.
11РАПИД "МЕМОРИЈАЛ МОМЧИЛА ГВОЗДЕНОВИЋА -ТРИШЕ 2018" - Наградни фонд 200.000 динара, обавезне пријаве - ограничен број играча на 200 7 Hours 9 Min.
12ШАХОВСКИ САВЕЗ БЕОГРАДА - субота 21.04.2018. у 17,30 - ЦУГЕР 15 КОЛА 7 Hours 27 Min.
13SILVER LAKE 2018. OPEN "A" 7 Hours 32 Min.
14SILVER LAKE 2018. OPEN "B" 7 Hours 32 Min.
15SILVER LAKE 2018. OPEN "C" 7 Hours 32 Min.
1613. Sombor open 7 Hours 39 Min.
17Srednjobanatski okrug 2017-18. M4 9 Hours 15 Min.
18Srednjobanatski okrug 2017/18. M3 9 Hours 46 Min.
19Srednjobanatski okrug 2018-18. M6 10 Hours 1 Min.
20Srednjobanatski okrug 2017-18. M7 10 Hours 4 Min.
21Srednjobanatski okrug 2017/18. M2 10 Hours 10 Min.
22Srednjobanatski okrug 2017-18. M5 10 Hours 11 Min.
23Srednjobanatski okrug 2017-18. M8 10 Hours 17 Min.
24Srednjobanatski okrug 2017/18. M1 10 Hours 22 Min.
25Srednjobanatski okrug 2017-18. Z6 10 Hours 28 Min.
26Srednjobanatski okrug 2017-18. Z12 11 Hours 5 Min.
27Srednjobanatski okrug 2018-18. Z8 11 Hours 20 Min.
28Srednjobanatski okrug 2017-18. Z4 11 Hours 38 Min.
29Srednjobanatski okrug 2017-18. Z7 11 Hours 47 Min.
30Srednjobanatski okrug 2017-18. Z5 12 Hours
317. Memorijal Djure Ikrasa - Team Rapid 13 Hours 20 Min.
32Kadetski GP turnir - "Zvezdani pešak 5" (mlađa grupa) 22.04.2018 13 Hours 25 Min.
33Kadetski GP turnir - "Zvezdani pešak 5" (starija grupa) 22.04.2018 13 Hours 25 Min.
34Omladinski GP turnir - "Zvezdani pešak 5" (srednjoškolci) 22.04.2018 13 Hours 25 Min.
35AMATERSKI MEDJUNARODNI OPEN TURNIR,BEOGRAD 25.06.2018.-nagradni fond 533.000 din 14 Hours 14 Min.
36Standard turnir Centar 1-maraton 14 Hours 36 Min.
3786. PRVENSTVO NOVOG SADA , FINALE 1 Days 5 Hours
3822. OPEN Sencanska bitka 1697 A Grupa -22nd OPEN The Battle of Senta 1697 A Group 1 Days 14 Hours
3922. OPEN Sencanska bitka 1697 B Grupa 22nd OPEN The Battle of Senta 1697 B Group 1 Days 14 Hours
40IX. MEĐUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO VOJVODINE U ŠAHU 2018 A GROUP- (Above 2000 ELO) 1 Days 14 Hours
41IX. MEĐUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO VOJVODINE U ŠAHU 2018 B GROUP (1600-2100 ELO) 1 Days 14 Hours
42IX. MEĐUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO VOJVODINE U ŠAHU 2018 C GROUP under 1700 ELO 1 Days 14 Hours
43BLIC TURNIR „100. GODINA JUGOSLAVIJE" - SUBOTICA-02.05.2018. START-9,30 CASOVA ORGANIZATOR - 4.MINI_YUGOSLAVIJA~ OTMARA MAJERA BB. 1 Days 17 Hours
445.amatersko prvenstvo SK"Stari grad" - Kragujevac <2100 1 Days 21 Hours
45DJurdjevdanski turnir - Kragujevac 2018 1 Days 21 Hours
46Rapid turnir SOKO 2018-62 Niš, OŠ Dušan Radović, 16:45 2 Days 8 Hours
47Srednjobanatski okrug 2017-18. Ekipno 2 Days 8 Hours
48Uskrsnji turnir Pogledi 2018 2 Days 12 Hours
49Standard turnir Centar 1 Niš, Kalča II sprat, 9 - 18.april ( 17.april slobodan ) 19:00 3 Days 7 Hours
506. KUP REKTORA 2018 3 Days 8 Hours