اختيار بطولة

ترتيب طبقا لـ

أتحاد: Hungary (hun)

Flag hun
رقمبطولةآخر تحديث
18th Budapest Open 5 Hours
28th Budapest Open U1700 5 Hours 2 Min.
3BSSZ Aranytiz IM 5 Hours 59 Min.
4BSSZ Aranytiz GM 6 Hours 20 Min.
5XXIV. Veszprémi Nyár Egyéni Sakkverseny Kohlusz Zoltán emlékére 2018.08.17-20. 6 Hours 33 Min.
6Sakkozo Magyarok World Meeting 2018 6 Hours 51 Min.
7Sakkozo Magyarok World Meeting 2018 Blitz 6 Hours 53 Min.
828th Zemplen Cup Open 7 Hours 22 Min.
928th Zemplen Cup U2000 7 Hours 22 Min.
1028th Zemplen Cup U12 and U1200 Elo (Group C) 7 Hours 22 Min.
11Híresvárosi vigadalom 11 Hours 32 Min.
12Híresvárosi vigadalom Felnőtt 12 Hours 36 Min.
1324th Talent Cup, Group "A" 14 Hours 57 Min.
14Nyírségi Vidor Torna 2018 Villám 15 Hours 27 Min.
15Nyírségi Vidor Torna 2018 Rapid 15 Hours 28 Min.
16Nyírségi Vidor Torna D gyerek csoport 2018 15 Hours 28 Min.
17Nyírségi Torna 2018 C csoport 15 Hours 29 Min.
18Nyírségi Vidor Torna A csoport 2018 15 Hours 29 Min.
19Nyírségi Vidor Torna B csoport 2018 15 Hours 29 Min.
2042. Harkányi Tenkes Kupa Nemzetközi Sakkverseny 2018.11. 23-30. - A csoport 42st Tenkes Cup International Chess Tournament 23-30rd nov. 2018. - A Group 1 Days
2142. Harkányi Tenkes Kupa Nemzetközi Sakkverseny 2018.11. 23-30. - B csoport 42st Tenkes Cup International Chess Tournament 23-30rd nov. 2018. - B Group 1 Days
22Magyarországi Önkormányzatok Országos Szenior Egyéni RAPID Bajnoksága 1 Days 11 Hours
23XIII. Amatőr Open 1 Days 14 Hours
24XXIV. Veszprémi Nyár Egyéni Sakkverseny Kohlusz Zoltán emlékére 2018.08.17-20. 1 Days 15 Hours
25Augusztusi Lila Futó – Hóbagoly Kupa 1 Days 17 Hours
264th Csoki Kupa Szerencs 2 Days 5 Hours
2765 év felettiek 2 Days 8 Hours
2811th Berekfurdo Autumn 2018 2 Days 11 Hours
2911th Berekfurdo Autumn 2018 U2000 2 Days 11 Hours
30Pálóczi Kupa 2018 Amatőr (B) 3 Days 18 Hours
31Pálóczi Kupa 2018 (A) 4 Days 5 Hours
32First Saturday IM August 2018 4 Days 6 Hours
33First Saturday GM August 2018 4 Days 6 Hours
34First Saturday Nadassy Attila System August 2018 4 Days 7 Hours
35Tapolca 2018' Ács János Emlékverseny Open 4 Days 7 Hours
36Tapolca 2018' Ács János Emlékverseny U1900 4 Days 9 Hours
37II. Erdélyi Rudolf Rapid Emlékverseny 5 Days 4 Hours
38II. Erdélyi Rudolf Rapid Emlékverseny U14 5 Days 4 Hours
3913. Sárrét Kupa A csoport 5 Days 4 Hours
4013. Sárrét Kupa B csoport 5 Days 4 Hours
41XII. Baranya Sakkverseny Thermal Hotel Harkány 5 Days 6 Hours
42VI. Bükkös Ákos Memorial 2018 FIDE Chess Open U2200 5 Days 10 Hours
43Rigochess International Chess Tournament Open 6 Days 2 Hours
44Rigochess International Chess Tournament IM 6 Days 2 Hours
45Rigochess International Chess Tournament GM 6 Days 2 Hours
46Lovass Imre Memorial 2018 (B)Amator 6 Days 3 Hours
47Júliusi Lila Futó-Hóbagoly Kupa 6 Days 4 Hours
48Lovass Imre Memorial 2018 (A)U2200 6 Days 4 Hours
49Augusztusi Lila Futó – Hóbagoly Kupa 6 Days 4 Hours
50Ságvári Endre emlékverseny (ifjúsági) - 1968 6 Days 6 Hours