Federasiya seçimi    ECU Logo

Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Venezuela (ven)

Flag ven
No.TurnirSon yükləmə
1II CICLO LIGA SUPERIOR DE AJEDREZ POR EQUIPOS 10 al 12/08/18. INSCRIPCIONES ABIERTAS! INFO:angelrenatomatos@gmail.com 13 Saat 10 Dəq.
2II IRT Blitz "XXXII Aniversario Academia Amigos Ajedrecístas de Anzoátegui" 0414-8236203 13 Saat 34 Dəq.
3II IRT Clásico "XXXII Aniversario Academia Amigos Ajedrecístas de Anzoátegui" 0414-8236203 14 Saat 10 Dəq.
4IRT Homenaje "Humberto Peñuela" CIRCUITO IRT ORIENTAL 2018 14 Saat 27 Dəq.
54to. IRT UETD Nueva Esparta CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2018 1 Gün 15 Saat
61er. Campeonato de la UBV CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2018 1 Gün 15 Saat
72do. IRT Rapido "Copa Buho21.com 2018" Homenaje a Alberto "Chino" Bazan Condiciones en la pagina web del organizador 3 Gün 16 Saat
8II MATCH DE PREPARACION "LAS AMAZONAS DE CAISSA" 3 Gün 23 Saat
9IRT SUB 2200 CARABOBO. Sabado 21 y Domingo 22 de Julio Tlf: 0424 424 90 67, E-mail: asoajedrezcarabobo@gmail.com 4 Gün
10IRT. Clasico Hermanos Nacha sub 2199 cambio de fecha 03 al 04 de agosto Información con German Chacin 04147612952 / 04166204377 4 Gün 3 Saat
11MATCH I CON LAS AMAZONAS DE CAISSA 7 Gün 13 Saat
12III IRT Blitz MN. Adalberto Vega 2018 7 Gün 13 Saat
13IRT Memorial "Moises Alejandro Ordaz Diaz" CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2018 9 Gün 19 Saat
141er. IRT Clásico "Club de Ajedrez Mucuraparo" CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2018 11 Gün 19 Saat
15ABSOLUTO SUB 17 NACIONAL ESCOLAR FVA 2018 11 Gün 22 Saat
16ABSOLUTO SUB 11 NACIONAL ESCOLAR FVA 2018 11 Gün 23 Saat
17ABSOLUTO SUB 13 NACIONAL ESCOLAR FVA 2018 11 Gün 23 Saat
18ABSOLUTO SUB 15 NACIONAL ESCOLAR FVA 2018 11 Gün 23 Saat
19ABSOLUTO SUB 07 NACIONAL ESCOLAR FVA 2018 12 Gün
20ABSOLUTO SUB 09 NACIONAL ESCOLAR FVA 2018 12 Gün
21Campeonato Estadal Escolar ZENE 2018 Sub-14 Masculino 13 Gün 22 Saat
22Campeonato Estadal Escolar ZENE 2018 Sub-14 Femenino 13 Gün 22 Saat
23I Torneo PDVSA La Estancia 2018 16 Gün 18 Saat
24IRT 197 ANIVERSARIO BATALLA DE CARABOBO 18 Gün 14 Saat
25IRT 1er CAMPEONATO CHECKMATE ARMAGEDDON Los Teques 18 Gün 21 Saat
26TORNEO CERRADO INVITACIONAL RETA A LA SELECCION OLIMPICA FEMENINA I 24 Gün 17 Saat
27TORNEO IRT DE AJEDREZ CLÁSICO COPA: “TRANSFORCA” Valmore Rodriguez, del 16 y 17 de junio de 2018 24 Gün 19 Saat
28IRT Rapido Duplas COPA FONTECILLA. RANKING FINAL!!! 25 Gün 12 Saat
29TORNEO NACIONAL AMATEUR 2018 SUB-2300 25 Gün 16 Saat
30TORNEO NACIONAL AMATEUR 2018 SUB-2000 25 Gün 16 Saat
31TORNEO NACIONAL AMATEUR 2018 SUB-1700 25 Gün 16 Saat
32IRTRAPIDO DE AJEDREZ COPA SAN JUAN BAUTISTA PAMPANITO JUNIO 2018 26 Gün 18 Saat
33Torneo por equipos "MN Adalberto Vega Ballesteros 2018". Raiking Final 32 Gün 8 Saat
34Torneo por equipos "MN Adalberto Vega Ballesteros 2018". Raiking Final 32 Gün 22 Saat
35Torneo Abierto Rápido "Liga de El Tigre" 33 Gün 13 Saat
36Torneo IRT Clásico "Café Sabor" Infantil Sub-14 Academia AAA puroajedrez@gmail.com 0414-8236203 33 Gün 18 Saat
37Torneo Clásico "Café Sabor" Infantil Sub-12 Academia AAA puroajedrez@gmail.com 0414-8236203 33 Gün 19 Saat
38COPA COLEGIO INTEGRAL EL AVILA Sub 16 33 Gün 21 Saat
39COPA COLEGIO INTEGRAL EL AVILA Sub 14 33 Gün 21 Saat
40COPA COLEGIO INTEGRAL EL AVILA Sub 12 33 Gün 21 Saat
41COPA COLEGIO INTEGRAL EL AVILA Sub 10 33 Gün 21 Saat
42COPA COLEGIO INTEGRAL EL AVILA Sub 8 33 Gün 21 Saat
43COPA COLEGIO INTEGRAL EL AVILA Pre ajedrez 33 Gün 21 Saat
44Torneo por equipos "MN Adalberto Vega Ballesteros 2018". Sab 16 y Dom17 de Junio 80.000.000 Bs a repartir. Tlf 0424 424 90 67 Web: www.MateEnUno.es.tl 36 Gün 14 Saat
45IRT Blitz Por Equipos "Café Novelle" CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2018 37 Gün 19 Saat
46LIGA ASCENSO POR EQUIPOS SEGUNDO CLASIFICATORIO COPA "M.I. CLEREN CHIRINOS" RANKING FINAL! Premiaciones en http://www.chessnorms.com/ 38 Gün 14 Saat
47IRT Homenaje "José del Carmen Márquez Subero" CIRCUITO IRT ORIENTAL 2018 39 Gün 14 Saat
48IRT RAPIDO ASOCIACION TRUJILLANA DE AJEDREZ 40 Gün 20 Saat
49Campeonato Estadal Escolar Asoajedrene 2018 Sub-17 Absoluto CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2018 46 Gün 19 Saat
50Campeonato Estadal Escolar Asoajedrene 2018 Sub-13 Absoluto CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2018 46 Gün 19 Saat