Federasiya seçimi    ECU Logo

Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Kyrgyzstan (kgz)

Flag kgz
No.TurnirSon yükləmə
1Inarkiev Cup 2018 (A) 4 Saat 49 Dəq.
2Inarkiev Cup 2018 (U14) 4 Saat 52 Dəq.
3Inarkiev Cup 2018 (U10) 4 Saat 56 Dəq.
4Республиканский турнир по быстрым шахматам "Лейлек - 2018" 11 Gün 6 Saat
5Лейлек - 2018 (женщины) 11 Gün 6 Saat
6Респуликанский турнир по быстрым шахматам "Лейлек - 2018" (мальчики до 12 лет) 11 Gün 6 Saat
7Мемориал Д. Дербишева - 2018 среди детей до 14-16 лет 12 Gün 2 Saat
8Мемориал Д. Дербишева - 2018 среди детей до 12 лет 12 Gün 3 Saat
9Мемориал Д. Дербишева - 2018 среди детей до 10 лет 12 Gün 3 Saat
10Мемориал Д. Дербишева - 2018 среди детей до 8 лет 12 Gün 4 Saat
11Мемориал Д. Дербишева - 2018 среди детей до 6 лет 12 Gün 4 Saat
12Мемориал Д. Дербишева - 2018 среди взрослых 12 Gün 4 Saat
13Нарын_Рапид2018 13 Gün 6 Saat
14Bilimkana European School Blitz-U10 (02.08.2018) 16 Gün
15Bilimkana European School Blitz-U14 (02.08.2018) 16 Gün
16Bilimkana European School Blitz-A (02.08.2018) 16 Gün
17Благотворительный - Опен блиц турнир для Нурметова Б. 21 Gün 22 Saat
18Блиц Турнир Мемориал Д.Дербишева до 10 лет 23 Gün 12 Saat
19Блиц Турнир Мемориал Д.Дербишева до 14 лет 23 Gün 12 Saat
20Sary-Chelek 2018 jn 38 Gün 4 Saat
21Sary-Chelek 2018 vz 39 Gün 2 Saat
22Karakul memorial A.Zhetyshikova 41 Gün 23 Saat
23Кубок Карпова 2018 (До 6 лет) 42 Gün 7 Saat
24Кубок Карпова 2018 (До 8 лет) 42 Gün 7 Saat
25Кубок Карпова 2018 (До 10 лет) 42 Gün 7 Saat
26Кубок Карпова 2018 (Девочки до 12 лет) 42 Gün 7 Saat
27Кубок Карпова 2018 (Мальчики до 12 лет) 42 Gün 7 Saat
28Issyk kyll 19-28.06 open A 51 Gün 6 Saat
29Issyk kul under 14 51 Gün 8 Saat
30Issyk kul under 12 51 Gün 8 Saat
31Issyk kul under 10 51 Gün 8 Saat
32Issyk kul under 8 51 Gün 8 Saat
33Issyk kyl under 6 51 Gün 8 Saat
34Спартакиада среди сотрудников ГосОрганов КР 2018 (гражд.) 52 Gün 5 Saat
35Спартакиада среди сотрудников ГосОрганов КР 2018 (Силовые структуры) 53 Gün 4 Saat
36Issyk kol 2018 Rapid 53 Gün 6 Saat
37Rapid under 10 53 Gün 7 Saat
38Rapid under 12 53 Gün 7 Saat
39Rapid under 8 53 Gün 7 Saat
40Buchur Rapid (10'+5'') 23.06.2018 56 Gün 9 Saat
4178 School Team Championship 2017 57 Gün 21 Saat
42Champion Club Blitz (3'+2'') (17.06.2018) 59 Gün 1 Saat
43Champion Club Rapid (10'+5'') (17.06.2018) 59 Gün 1 Saat
44Champion Club Rapid (10'+5'') (11.06.2018) 59 Gün 1 Saat
45Champion Club Rapid (10'+5'') (10.06.2018) 59 Gün 1 Saat
46Champion Club Blitz (3'+2'') (10.06.2018) 59 Gün 1 Saat
47Champion Club Blitz (3+2) (08.06.2018) 59 Gün 1 Saat
48Abdykerimov mem 2018 60 Gün 3 Saat
49Altyn-Tuyun Blitz (16.06.2018) 61 Gün 8 Saat
50Отбор на кубок Ботвинника 63 Gün 2 Saat