Federasiya seçimi    ECU Logo

Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Georgia (geo)

Flag geo
No.TurnirSon yükləmə
14th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" Open BLITZ 2 Saat 42 Dəq.
24th Int. Chess Festival " Batumi Municipality Cup-2018" U08-G 2 Saat 42 Dəq.
34th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U08-B 2 Saat 43 Dəq.
44th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U10-G 2 Saat 43 Dəq.
54th Int.Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U12-B 2 Saat 44 Dəq.
64th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" C Open (1600 <) 2 Saat 44 Dəq.
74th International Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" B Open (2200 <) 2 Saat 45 Dəq.
84th Int.Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" A Open (2200 >) 2 Saat 45 Dəq.
9International Festival "Batumi-2018" U12 3 Saat 11 Dəq.
10International Festival "Batumi-2018" U08 Boys 3 Saat 11 Dəq.
11International Festival "Batumi-2018" U14 3 Saat 11 Dəq.
12International Festival "Batumi-2018" U10 Gilrs 3 Saat 11 Dəq.
13International Festival "Batumi-2018" U10 Boys 3 Saat 11 Dəq.
14International Festival "Batumi-2018" U08 Gilrs 3 Saat 11 Dəq.
15Murman Demuria 18th Memorial (Rapid) 8 Saat 28 Dəq.
16Murman Demuria 18th Memorial (Blitz) 8 Saat 29 Dəq.
1713th Poti International Chess Festival A Open 2 Gün 6 Saat
1813th Poti International Chess Festival D Open 2 Gün 6 Saat
1913th Poti International Chess Festival C Open 2 Gün 6 Saat
2013th Poti International Chess Festival B Open 2 Gün 7 Saat
2113th Poti International Chess Festival U 8 Boys 2 Gün 7 Saat
2213th Poti International Chess Festival U8 Girls 2 Gün 7 Saat
2313th Poti International Chess Festival U10 Boys 2 Gün 7 Saat
2413th Poti International Chess Festival U10 Girls 2 Gün 7 Saat
25XIII Poti International Chess Festival Blitz 2 4 Gün 2 Saat
2613th Poti International Chess Festival Blitz 1 6 Gün 2 Saat
2713th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup" 11 Gün 10 Saat
2813th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup" - Official 11 Gün 23 Saat
294th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U10-B 12 Gün 6 Saat
304th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U12G 12 Gün 7 Saat
314th International Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" ALL Participants 20 Gün 19 Saat
32Vakhtang Karseladze Memorial U14 24 Gün 6 Saat
33Kutaisi Open-2018 25 Gün 5 Saat
34იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 25 Gün 5 Saat
35Vakhtang Karseladze Memorial U10 25 Gün 6 Saat
36იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან გოგონათა შორის 25 Gün 6 Saat
37იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 25 Gün 6 Saat
38იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან გოგონათა შორის 25 Gün 6 Saat
39იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 25 Gün 6 Saat
40იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან გოგონათა შორის 25 Gün 6 Saat
41იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 25 Gün 8 Saat
42იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 25 Gün 8 Saat
43Vakhtang Karseladze Memorial U12 25 Gün 9 Saat
44იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 25 Gün 9 Saat
45იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 25 Gün 9 Saat
46Vakhtang Karseladze Memorial U8 25 Gün 9 Saat
47იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო გოგონათა შორის 25 Gün 11 Saat
48იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 25 Gün 11 Saat
49 Zugdidi U-20 Ch 2018 26 Gün 10 Saat
50ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 14 წლამდე გოგონათა შორის 26 Gün 10 Saat