Federasiya seçimi    ECU Logo

Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Venezuela (VEN)

Flag VEN
No.TurnirSon yükləmə
1I Valida Circuito IRT Invitacional Absoluto ASOAJEDREZLARA 2018 Grupo: Desarrollo - Inscripcion Bs. 20,0 2 Saat 46 Dəq.
2I Valida Circuito IRT Invitacional Absoluto ASOAJEDREZLARA 2018 Grupo: Estadal e Invitacional - Inscripcion Bs. 30,0 2 Saat 50 Dəq.
35to. IRT "Feria de Santa Inés" 2018 Estado Sucre CIRCUITO IRT ORIENTAL 2018 7 Saat 3 Dəq.
4LIGA SUPERIOR VENEZUELA POR EQUIPOS PRIMER CLASIFICATORIO +1900 ELO 26 al 28 de enero, info: angelrenatomatos@gmail.com INSCRIPCIONES CIERRAN 24/01 1 Gün 4 Saat
5XXVIII IRT RÁPIDO "FISS" 2018 - Táchira - San Cristóbal, 1 de febrero www.ajedrezfiss.tk - www.ajedrezaurinegro.blogspot.com - 04147373500 04127640129 1 Gün 10 Saat
6XXVIII IRT CLÁSICO "FISS" 2018 - Táchira - San Cristóbal, 2 al 4 de febrero www.ajedrezfiss.tk - www.ajedrezaurinegro.blogspot.com - 04147373500 04127640129 1 Gün 10 Saat
7XXVIII IRT BLITZ "FISS" 2018 - Táchira - San Cristóbal, 5 de febrero www.ajedrezfiss.tk - www.ajedrezaurinegro.blogspot.com - 04147373500 04127640129 1 Gün 10 Saat
8XXVIII ABIERTO INFANTIL "FISS" 2018 - Táchira - San Cristóbal, 5 de febrero www.ajedrezfiss.tk - www.ajedrezaurinegro.blogspot.com - 04147373500 04127640129 1 Gün 10 Saat
9II ITT "Feria de Santa Inés" CIRCUITO ITT FVA. SUSPENDIDO 2 Gün 22 Saat
10Desempate Campeonato Nacional de Máxima Categoría Femenino 2017 Primer Lugar 4 Gün 21 Saat
11Desempate Campeonato Nacional de Máxima Categoría Absoluto 2017 Primer Lugar 4 Gün 21 Saat
12Desempate Campeonato Nacional de Máxima Categoría Femenino 2017 Sexto Lugar 4 Gün 21 Saat
13Campeonato Nacional de Máxima Categoría Absoluto 2017 7 Gün
14Campeonato Nacional de Máxima Categoría Femenino 2017 7 Gün
15Torneo Internacional Rapido Academia De Ajedrez WIM Orianita AponteADAOA 2018 Copa Salve Divina Pastora - Premiacion a Repartir Bs. 4.500 8 Gün 1 Saat
16Torneo Internacional Blitz Academia De Ajedrez WIM Orianita AponteADAOA 2018 Copa Monumento Manto de Maria - Premiaciona Repartir Bs. 2.250 8 Gün 22 Saat
17Campeonato Estadal de La Juventud Asoajedrene 2018 Sub-18 Absoluto CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2018 9 Gün 8 Saat
18Campeonato Estadal de La Juventud Asoajedrene 2018 Sub-14 Absoluto CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2018 9 Gün 8 Saat
19Campeonato Estadal de La Juventud Asoajedrene 2018 Sub-10 Absoluto CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2018 9 Gün 8 Saat
20IRT "20 Aniversario con el Ajedrez" CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2018. SUSPENDIDO. 18 Gün 6 Saat
21Torneo Blitz Cumpleaños Nicola Nigro 18 Gün 10 Saat
22Torneo Fin de Ano Duplas Clasico I Aniversario Fundacion Colmillitos de Acero Copa Academia WIM Orianita Aponte - Inscripcion Duplas Bs 30 - Premiacion Bs 800 24 Gün 8 Saat
23IRT Rápido Chessnorms Copa "Aso Ajedrez DCA" 26 Gün 6 Saat
24Torneo Navideno IRT Duplas Blitz I Aniversario Fundacion Colmillitos de Acero Copa Academia WIM Orianita Aponte - Inscripcion Duplas Bs 20 - Premiacion Bs 600 27 Gün 3 Saat
25IRT Rapido "Copa Buho21.com 2017" 27 Gün 5 Saat
26..**IRT Ajedrez Blitz de Navidad - San Cristóbal, Táchira 2017**.. www.ajedrezaurinegro.blogspot.com - 04147373500 - 04247159249 30 Gün 3 Saat
27Torneo Navideno IRT Duplas Rapido I Aniversario Fundacion Colmillitos de Acero Copa Academia WIM Orianita Aponte - Inscripcion Duplas Bs 20 - Premiacion Bs 600 30 Gün 11 Saat
28IRT Blitz Chessnorms Copa "AsoAjedrez DCA" 32 Gün 3 Saat
29IRT Rapido Copa Navidad Merida 2017 32 Gün 6 Saat
30XII IRT TORBIN 2017 32 Gün 9 Saat
31TORNEO NAVIDAD EN EL CLUB ROQUE PINTO. EDO MIRANDA Categoria Sub 13 A. 33 Gün 4 Saat
32FESTIVAL NAVIDAD EN ALTOS MIRANDINOS. MUN GUAICAIPURO Categoria Sub 13 A. 33 Gün 4 Saat
33TORNEO NAVIDAD EN EL CLUB ROQUE PINTO . ESTADO MIRANDA CATEGORIA LIBRE ABSOLUTO. 33 Gün 4 Saat
34FESTIVAL NAVIDAD EN LOS ALTOS MIRANDINOS. MUNICIPIO GUAICAIPURO CATEGORIA LIBRE ABSOLUTO. 33 Gün 4 Saat
35IV Torneo Rapido IRT Copa "Chicken Express" 2017 34 Gün 6 Saat
364to. IRT Blitz "Petronila Mata" CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2017 34 Gün 9 Saat
373er. IRT "Margarita Dynasty Hotel & Suites" CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2017 35 Gün 2 Saat
38IRT Clasico "82vo Festival Aniversario FVA" Valera 2017 13 al 16 de diciembre - www.fva.com.ve 35 Gün 8 Saat
39IRT Rápido "82vo Festival Aniversario FVA" Valera 2017 16 de diciembre - www.fva.com.ve 35 Gün 8 Saat
40IRT Blitz "82vo Festival Aniversario FVA" Valera 2017 17 de diciembre - www.fva.com.ve 35 Gün 8 Saat
41Torneo Fin de Año ANA 35 Gün 8 Saat
42Irt. Rapido Infantil sub 14, 7mo Aniversario Club de Ajedrez Bella Vista El cochino 2017. Información Gregorio Guevara 04148580126 36 Gün
43Irt. Rapido 7mo Aniversario Club de Ajedrez Bella Vista "El Cochino" 2017. Inf. Gregorio Guevara 04148580126 36 Gün
44 Torneo Invitacional "Barrio Obrero" 2018. Edición XLIX Yaracuy - Venezuela 36 Gün 2 Saat
45Torneo Navidad 2017 Grupo A - B 37 Gün
46IRT. Blitz Navidad 2017 37 Gün
47Irt. Rapido Infantil sub 14, 7mo Aniversario Club de Ajedrez Bella Vista El cochino 2017. Información Gregorio Guevara 04148580126 38 Gün 22 Saat
482do Festival de Ajedrez Escolar Altos Mirandinos. Sub 7 Absoluto Torneo en la UNEFA Los Teques, Se Reinicia el 17 Enero 2018 (2da Ronda) 41 Gün
492do Clasificatorio Festival de Ajedrez Escolar Altos Mirandinos 2017-2018. S9 Torneo en la UNEFA .Nucleo Los Teques. Se Reinicia el 17 de ENERO 2018 41 Gün
502do Clasificatorio Festival de ajedrez Escolar Altos Mirandinos S11Absoluto Torneo en la UNEFA. Nucleo Los Teques, Se Reinicia el 17 de Enero 2018 41 Gün