Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Puerto Rico (PUR)

Flag PUR
No.TurnirSon yükləmə
1Torneo Regional de Humacao cat 14-15 F 18 Dəqiqə
2Torneo Regional de Humacao cat 14-15 M 49 Dəqiqə
3Torneo Regional de Humacao cat 12-13 F 1 Saat 3 Dəq.
4Torneo Regional de Humacao cat 16-19 M 1 Saat 8 Dəq.
5Torneo Regional de Humacao cat 16-19 F 1 Saat 8 Dəq.
6Torneo Regional de Humacao cat 12-13 M 1 Saat 9 Dəq.
7Torneo Regional de Humacao cat 10-11 M 1 Saat 10 Dəq.
8Torneo Regional de Humacao cat 10-11 F 1 Saat 11 Dəq.
9Torneo Regional de Humacao cat 8-9 M 1 Saat 12 Dəq.
10Torneo Regional de Humacao cat 8-9 F 1 Saat 12 Dəq.
11Torneo de la Navidad Clase B 7 Saat 9 Dəq.
12Torneo de la Navidad Clase A 7 Saat 32 Dəq.
13Fogueo del Programa de Ajedrez de Guaynabo Diciembre 2018 Seccion Intermedio 6:30 PM 2 Gün 19 Saat
14Fogueo del Programa de Ajedrez de Guaynabo Diciembre 2018 Seccion Basico 4:30 PM 2 Gün 21 Saat
15Fogueo del Programa de Ajedrez de Guaynabo Diciembre 2018 Seccion Basico 5:30 PM 2 Gün 22 Saat
165ta Edición del Torneo Blitz de Italianos Pizzas Cat. Abierta 3 Gün 6 Saat
175ta Edición del Torneo Blitz de Italianos Pizzas Cat. Estudiantil Under 14 4 Gün 1 Saat
18Torneo Regional de Humacao cat 16-19 M 4 Gün 1 Saat
19Torneo Regional de Humacao cat 8-9 F 4 Gün 1 Saat
20Primer Circuito Cerrado Invernal Anasqueno 6 Gün 18 Saat
21Campeonato Estudiantil de San Juan Superior 10mo a 12mo grado 10 Gün 3 Saat
22Campeonato Estudiantil de San Juan Intermedia 7mo a 9no grado 10 Gün 3 Saat
23Campeonato Estudiantil de San Juan Elemental- 4to a 6to grado 10 Gün 3 Saat
24Campeonato Estudiantil de San Juan Elemental - 1ero a 3er grado 10 Gün 3 Saat
256to. Torneo Abierto Memorial Narciso Rabell Mendez Grupo A (Abierta) 19 Gün 18 Saat
266to. Torneo Abierto Memorial Narciso Rabell Mendez Grupo B (U1800) 19 Gün 18 Saat
27Torneo de la Sociedad de Puerto Rico 23 Gün 1 Saat
28Fogueo del Programa de Ajedrez de Guaynabo Intermedio A 23 Gün 20 Saat
29Fogueo del Programa de Ajedrez de Guaynabo Basico A 23 Gün 22 Saat
30Torneo Regional de Caguas 16-19 MASC 26 Gün
31Torneo Regional de Caguas 14-15 Fem 26 Gün 1 Saat
32Torneo Regional de Caguas 12-13 Fem 26 Gün 1 Saat
33Torneo Regional de Caguas 12-13 Masc 26 Gün 1 Saat
34Torneo Regional de Caguas 14-15 Masc 26 Gün 1 Saat
35Torneo Regional de Caguas 10-11 FEM 26 Gün 1 Saat
36Torneo Regional de Caguas 10-11 MASC 26 Gün 1 Saat
37Torneo Regional Caguas 8-9 Masc 26 Gün 1 Saat
38Torneo Regional de Caguas 8-9 Femenino 26 Gün 1 Saat
39Fogueo del Programa de Ajedrez de Guaynabo Basico B 30 Gün 21 Saat
40Copa de Ajedrez del Veterano Grupo A (Abierta) 35 Gün 21 Saat
41Copa de Ajedrez del Veterano Grupo B (U1800) 35 Gün 21 Saat
421er Torneo de le Escuela de Derecho UPR Dedicado a Donato Rivera 37 Gün 1 Saat
43Distrital de Bayamón Cat. 12-13 F 39 Gün 3 Saat
44Distrital de Bayamón Cat. 12-13 M 39 Gün 3 Saat
45Distrital de Bayamón Cat. 8-9 F 39 Gün 3 Saat
46Distrital de Bayamón Cat. 8-9 M 39 Gün 3 Saat
47Distrital de Bayamón Cat. 10-11 F 39 Gün 3 Saat
48Distrital de Bayamón Cat. 10-11 M 39 Gün 3 Saat
49Distrital de Bayamón Cat. 14-15 F 39 Gün 3 Saat
50Distrital de Bayamón Cat. 14-15 M 39 Gün 3 Saat