Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Puerto Rico (PUR)

Flag PUR
No.TurnirSon yükləmə
1José De Diego Online 23 Gün 23 Saat
2Torneo Cerrado (quédate en casa y no ....) 28 Gün 23 Saat
3Match On-Line Aguadilla vs San Sebastian 35 Gün 2 Saat
4Torneo por Equipos Boricua Online 44 Gün 22 Saat
5Campeonato Por Edades de Puerto Rico 2020 Sub-16 72 Gün 12 Saat
6Campeonato Por Edades de Puerto Rico 2020 Sub-14 72 Gün 12 Saat
7Campeonato Por Edades de Puerto Rico 2020 Sub-18 73 Gün 9 Saat
8Campeonato Por Edades de Puerto Rico 2020 Sub-12 73 Gün 9 Saat
9Campeonato Por Edades de Puerto Rico 2020 Sub-10 73 Gün 9 Saat
10Campeonato Por Edades de Puerto Rico 2020 Sub-8 73 Gün 9 Saat
11IX Memorial Hermanos Colon Romero 74 Gün 5 Saat
12IX Memorial Hermanos Colon Romero - Categoria Nacional 76 Gün 1 Saat
13Campeonato Femenino de Puerto Rico 2020 77 Gün 5 Saat
1428vo. Torneo Estudiantil de Ajedrez Rafael Maria de Labra Universitaria (Abierta) 79 Gün 8 Saat
1528vo. Torneo Estudiantil de Ajedrez Rafael Maria de Labra Superior (9-12) 79 Gün 8 Saat
1628vo. Torneo Estudiantil de Ajedrez Rafael Maria de Labra Intermedia (6-8) 79 Gün 8 Saat
1728vo. Torneo Estudiantil de Ajedrez Rafael Maria de Labra Elemental (K-5) 79 Gün 8 Saat
18Torneo de Ajedrez Blitz Hecho en Puerto Rico 85 Gün 1 Saat
19TORNEO SAMARITANO 2020 85 Gün 5 Saat
20Torneo de Ajedrez Blitz Cerrado de Exhibicion 87 Gün 2 Saat
21III Torneo Abierto de Guaynabo 90 Gün 12 Saat
22Torneo UPR Mayaguez 91 Gün 8 Saat
23Campeonato de Puerto Rico 2020 96 Gün 9 Saat
24Torneo Clasificatorio de Ajedre de Puerto Rico 2020 105 Gün 4 Saat
25Campeonato Juvenil de Puerto Rico 2020 119 Gün 2 Saat
26Torneo Rapido del Oeste 127 Gün 7 Saat
27Segundo Cerrado Invernal Añasqueño 133 Gün 2 Saat
28Segundo Torneo Blitz San Antonio Abad 136 Gün 5 Saat
29Torneo de Cierre de Semestre del Programa de Ajedrez de Guaynabo Basico B 157 Gün 4 Saat
30Torneo de Cierre de Semestre del Programa de Ajedrez de Guaynabo Intermedio 157 Gün 4 Saat
31Torneo de Cierre de Semestre del Programa de Ajedrez de Guaynabo Basico A 157 Gün 4 Saat
321er Torneo High Achievement Christian School Categoria de 6to a 11vo grado 158 Gün 9 Saat
331er Torneo High Achievement Christian School Categoria de 4to y 5to grado 158 Gün 9 Saat
341er Torneo High Achievement Christian School Categoria de tercer grado 158 Gün 9 Saat
35Torneo de la Navidad 161 Gün 4 Saat
36Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 12-13 F 165 Gün 13 Saat
37Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 12-13 M 166 Gün 3 Saat
38Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 16-19 M 166 Gün 3 Saat
39Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 16-19 F 166 Gün 3 Saat
40Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 14-15 M 166 Gün 3 Saat
41Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 14-15 F 166 Gün 3 Saat
42Torneo Regional de Humacao 2019 Categoria 12-13 M 166 Gün 3 Saat
43Torneo Regional de Humacao 2019 Categoria 12-13 F 166 Gün 3 Saat
44Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 10-11 M 166 Gün 3 Saat
45Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 10-11 F 166 Gün 3 Saat
46Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 8-9 M 166 Gün 3 Saat
47Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 8-9 F 166 Gün 3 Saat
481er Torneo Universitario por Equipos UAGM Chess 169 Gün 6 Saat
49Torneo de Cupey Ville Abierta 169 Gün 9 Saat
50Torneo Regional de Bayamón 2019 Categoria 12-13 F 169 Gün 11 Saat