Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Iran (IRI)

Flag IRI
No.TurnirSon yükləmə
111th Chess Tournament of Ministry of Energy in Memorial Blitz 2 Dəqiqə
2Fars Ghaemmaghami Club League 1396 6 Dəqiqə
311th Chess Tournament of Ministry of Energy in Memorial 18 Dəqiqə
411th Chess Tournament of Ministry of Energy in Memorial 21 Dəqiqə
58th Baran Cup Chess Championship U12 34 Dəqiqə
68th Baran Cup Chess Championship U14 34 Dəqiqə
78th Baran Cup Chess Championship U6 35 Dəqiqə
88th Baran Cup Chess Championship U8 36 Dəqiqə
96th Iran Engineers Championship 1396 47 Dəqiqə
105th Qazvin Chess teenager's Leage 2 Saat 9 Dəq.
11zehne ziba 2 3 Saat 38 Dəq.
126th Iran Engineers Championship 1396 (Women) 3 Saat 58 Dəq.
13Zanjan ACHMAZ Tournament 4 Saat 3 Dəq.
14Iran U-20 Boys Championship 2017 4 Saat 18 Dəq.
15Iran U-20 Girls Championship 2017 4 Saat 18 Dəq.
16First Chaloos Rapid Tournament (persian gulf cup) 4 Saat 46 Dəq.
178th Baran Cup Chess Championship U10 5 Saat 18 Dəq.
185th Kerman Open (Tahmoorthy Cup) 16 Saat 52 Dəq.
191st Razhia Cup - Rated مسابقات استاندارد شطرنج با 25 میلیون ریال جایزه نقدی 17 Saat 26 Dəq.
203rd Nobavegan Rapid Cup - Under 14 مسابقات سریع ریتد زیر 14 سال جمعه 3 آذر قزوین 17 Saat 31 Dəq.
21qqq 18 Saat 25 Dəq.
22Alborz Hotan Ettehadi 1396 19 Saat 44 Dəq.
23Tehran Rapid 30 Aban 1396 20 Saat 16 Dəq.
24Abdan Rapid Tournament 2017 (under 2050) 20 Saat 41 Dəq.
25 Tehran Standard Cup 24-30 Aban UR1800 21 Saat 20 Dəq.
26Iran Engineers Blitz Championship 1396 21 Saat 54 Dəq.
27Gorgan Book and Reading Day Blitz Aban 1396 1 Gün 18 Saat
28Gorgan Book and Reading Day Rapid Aban 1396 1 Gün 18 Saat
29Ardabil Rapid Vahdat Cup 1 Gün 20 Saat
30Tehran Blitz 29 Aban 1396 - U2000 1 Gün 21 Saat
3115th Gilan Second League 1396 2 Gün 18 Saat
32مسابقات شطرنج انتخابی ناحیه یک ارومیه - مقطع متوسطه دوره دوم دختران ، آبان 1396 2 Gün 19 Saat
33مسابقات شطرنج انتخابی ناحیه یک ارومیه - مقطع متوسطه دوره دوم پسران ، آبان 1396 2 Gün 19 Saat
34مسابقات شطرنج انتخابی ناحیه یک ارومیه - مقطع متوسطه دوره اول دختران ، آبان 1396 2 Gün 19 Saat
35مسابقات شطرنج انتخابی ناحیه یک ارومیه - مقطع متوسطه دوره اول پسران ، آبان 1396 2 Gün 19 Saat
36مسابقات شطرنج انتخابی ناحیه یک ارومیه - مقطع ابتدایی دختران ، آبان 1396 2 Gün 19 Saat
37مسابقات شطرنج انتخابی ناحیه یک ارومیه - مقطع ابتدایی پسران ، آبان 1396 2 Gün 20 Saat
38Tehran Blitz 28 Aban 1396 2 Gün 20 Saat
394th Jam Individual League(Hamid Sepehrmanesh Memorial)-Hosseini Group 2 Gün 21 Saat
404th Jam Individual League(Hamid Sepehrmanesh Memorial)-Soleimani Group 2 Gün 21 Saat
414th Jam Individual League(Hamid Sepehrmanesh Memorial)-Abolzadeh Group 2 Gün 21 Saat
424th Jam Individual League(Hamid Sepehrmanesh Memorial)-Pordel Group 2 Gün 21 Saat
434th Jam Individual League(Hamid Sepehrmanesh Memorial)-Pooladian Group 2 Gün 21 Saat
44Tehran Standard Cup 24-30 Aban 1396 U12 3 Gün
458th Isfahan Chess League 1396 3 Gün 5 Saat
46Tehran Rapid 27 Aban 1396 U2100 3 Gün 20 Saat
47Tehran Blitz 26 Aban 1396 4 Gün 21 Saat
48Rostam Rapid Tournament 2017 4 Gün 21 Saat
49Gilmaz First Rapid Juniors Cup under 16-Ramsar 4 Gün 23 Saat
50Pishkesvatan mehregan (UP50) - Aban 5 Gün 1 Saat
Advertisement