Federasiya seçimi    ECU Logo

Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Chile (CHI)

Flag CHI
No.TurnirSon yükləmə
1Torneo Escalafón Clasificatorio a Primera Categoria 4 Saat 10 Dəq.
2Torneo 1a Categoria 2017 Club Ñuñoa 16 Saat
3112° Torneo OPEN Mall Arauco Estacion (Inscripcion Gratuita) 16 Saat 4 Dəq.
4Torneo IRT Glorias Navales 2017 Club La Florida 1 Gün 5 Saat
5Copa Abogado Arturo Prat 2017 1 Gün 8 Saat
6Torneo Aniversario Cauquenes 1 Gün 9 Saat
7Final IND Sub-14 1 Gün 10 Saat
8Final IND Damas 1 Gün 10 Saat
9335° Mall Florida Center 2 Gün 4 Saat
10viernes rapido sec 2 Gün 9 Saat
11Activo 19 MAYO 2017 3 Gün 4 Saat
12CLUB DE AJEDREZ CHILE - Blitz Virenes 19 Mayo 2017 3 Gün 4 Saat
131° Torneo de Ajedrez Ritmo Oficial Agrupacion Ajedrez Universitario La Frontera. 3 Gün 5 Saat
14VI MAGISTRAL POR EQUIPOS CASABLANCA TOURS 3 Gün 14 Saat
15TORNEO ADUPRI 2017 - PRIMER RANKING 4 Gün 15 Saat
16Provincial Varones Sub 14 5 Gün
17Provincial Damas Sub 18 5 Gün
18Provincial Varones Sub 18 5 Gün
19Provincial Damas Sub 14 5 Gün
20Provincial Varones Sub 14 5 Gün
21Provincial Varones Sub 18 5 Gün
22Provincial Damas Sub 14 5 Gün
23Provincial Damas Sub 18 5 Gün
24Comunal Ind 2a Categoria sub 18 de Hualpen 5 Gün 14 Saat
25TORNEO INTERNO COLEGIO SAN PEDRO NOLASCO - CONCEPCION 6 Gün 10 Saat
26111° TORNEO OPEN MALL ARAUCO ESTACION (INSCRIPCION GRATUITA). 8 Gün 4 Saat
27ACTIVO 12 MAYO 9 Gün 5 Saat
28TORNEO DE AJEDREZ SUB-1350 DE ELO, MALL PASEO QUILIN. 9 Gün 5 Saat
29PRIMER TORNEO DE AJEDREZ PARA JUGADORES AFICIONADOS SIN ELO, MALL PASEO QUILIN 9 Gün 5 Saat
30TORNEO DE AJEDREZ SUB-1550 DE ELO, MALL PASEO QUILIN. 9 Gün 5 Saat
3182° TORNEO DE AJEDREZ OPEN-TODO COMPETIDOR, MALL PASEO QUILIN. 9 Gün 5 Saat
32CLUB DE AJEDREZ CHILE - SUPER RAPIDO MAYO 2017 9 Gün 6 Saat
33viernes rapido sec 9 Gün 8 Saat
34Open Mayo 2017 Club La Florida 9 Gün 10 Saat
35Escolar Mayo 2017 Club La Florida Sub 12 9 Gün 10 Saat
36Escolar Mayo 2017 Club La Florida Sub 10 9 Gün 10 Saat
37CLUB DE AJEDREZ CHILE - Torneo Blitz Viernes 5 Mayo 2017 9 Gün 10 Saat
38Torneo Comunal de Ajedrez Vitacura 2017 categoria sub-14 Varones. 11 Gün 10 Saat
39Torneo Comunal de Ajedrez Vitacura 2017 categoria sub-18 Varones. 11 Gün 10 Saat
40TORNEO COMUNAL Y POR EQUIPOS JUEGOS ESCOLARES ENS BASICA DAMAS 2017 12 Gün 5 Saat
41TORNEO COMUNAL Y POR EQUIPOS JUEGOS ESCOLARES ENS BASICA VARONES 2017 12 Gün 5 Saat
42Intercuros Liceo Hernán Valenzuela Leyton 2017 12 Gün 11 Saat
43Intercuros Liceo Hernán Valenzuela Leyton 2017 12 Gün 14 Saat
443ER CAMPEONATO POR EQUIPOS SUB-1600 CLUB DE AJEDREZ CHILE 2017 13 Gün 6 Saat
45ACTIVO 5 DE MAYO 2017 15 Gün 3 Saat
46SUB 14--18 1° TORNEO DIENTE DE LECHE KKCC 15 Gün 3 Saat
47SUB 12 1° TORNEO DIENTE DE LECHE KKCC 15 Gün 3 Saat
48SUB 8 1° TORNEO DIENTE DE LECHE KKCC 15 Gün 3 Saat
49SUB 10 1° TORNEO DIENTE DE LECHE 15 Gün 4 Saat
50PRIMER TORNEO DE AJEDREZ POR EQUIPOS - COELEMU 2017 15 Gün 8 Saat
Advertisement