Federasiya seçimi    ECU Logo

Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Chile (CHI)

Flag CHI
No.TurnirSon yükləmə
1IV TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CIUDAD DE ARICA 2017 - CLUB JAQUE 64 10 Saat 58 Dəq.
2TORNEO ABIERTO UPLA - VALPARAISO - PREMIOS EN EFECTIVO VIERNES 15 - 18 hrs 3 Cat. patio techado. - Playa Ancha 850, Valpso - inscripcion www.area5.cl 10 Saat 59 Dəq.
3TORNEO MAYOR 2017 CLUB DE AJEDREZ CONCEPCION 13 Saat 14 Dəq.
4I Torneo Fidel Pinochet Le Brun San Bernardo 14 Saat 57 Dəq.
5Torneo IRT Clasificatorio Campeonato de Chile Quilpue 2017 2 Gün 14 Saat
6CICLO CAMPEONATO DE CHILE 2017 - 2018 - SEMIFINAL CORONEL 2 Gün 16 Saat
7Ciclo Campeonato de Chile Clasificatoria Club Chile 2017 - Sub 1600 fide 2 Gün 19 Saat
8I Torneo Escuela Rebeca Castro Araneda sub 8 2 Gün 21 Saat
9I Torneo Escuela Rebeca Castro Araneda sub 10 2 Gün 21 Saat
10I Torneo Escuela Rebeca Castro Araneda sub 12 2 Gün 21 Saat
11I Torneo Escuela Rebeca Castro Araneda sub14 2 Gün 21 Saat
12356° Mall Florida Center 2 Gün 21 Saat
13Memorial Patricio Flores 2017 Chess Maipu 2 Gün 22 Saat
1417° TORNEO(AM) CIRCUITO CASA AJEDREZ VILLARRICA 3 Gün 10 Saat
1518° TORNEO(PM) CIRCUITO CASA AJEDREZ VILLARRICA 3 Gün 10 Saat
16Club de Ajedrez Capablanca Final Aniversario 3 Gün 11 Saat
17Club de Ajedrez Capablanca San Bernardo Open Aniversario 3 Gün 11 Saat
18IRT LA SERENA MEMORIAL RAUL BLANCA FIGUEROA 3 Gün 12 Saat
19BLITZ CICLO CAMPEONATO DE CHILE 2017 - 2018 - SEMIFINAL CORONEL 3 Gün 15 Saat
20Torneo IRT Primavera 2017 Club La Florida 7 Gün 11 Saat
21CLUB DE AJEDREZ CHILE - Blitz Serie de Honor y Horror Diciembre 2017 7 Gün 12 Saat
22CLUB DE AJEDREZ CHILE – IRT TORNEO SERIE DE HONOR 2017 8 Gün 10 Saat
23CLUB DE AJEDREZ CHILE TORNEO IRT SUB-1800 “SERIE DE HORROR 2017 8 Gün 11 Saat
24 SUSPENDIDO CLASIFICATORIO CLUB VALPARAISO - PROX. MARTES 5 - SUSPENDIDO Tal vez lo corramos mas adelante. 8 Gün 12 Saat
25Torneo Mayor de Temuco 2017 8 Gün 21 Saat
26SEGUNDO TORNEO IRT SUB2200 CIUDAD DE OSORNO 2017 9 Gün
27SUB 14 - 18 8° TORNEO DIENTE DE LECHE 9 Gün 15 Saat
28SUB 12 8° TORNEO DIENTE DE LECHE 9 Gün 15 Saat
29SUB 10 8° DIENTE DE LECHE 9 Gün 15 Saat
30SUB 8 8° DIENTE DE LECHE 9 Gün 15 Saat
31I TORNEO MEDICHI 2017 9 Gün 16 Saat
32XII INTERCLUBES Y EMPRESAS REGION DEL BIO-BIO 2017 9 Gün 17 Saat
33355° Mall Florida Center 9 Gün 20 Saat
34Campeonato AREA 5 Sub-18 y open Diciembre 2017 Colegio San Ignacio de Loyola 10 Gün 11 Saat
35TORNEO SUPER ACADEMIA CIERRE DE AÑO 2017 SUB 18 10 Gün 13 Saat
36TORNEO SUPER ACADEMIA CIERRE DE AÑO 2017 OPEN 10 Gün 13 Saat
377MA FECHA CIRCUITO DE AJEDREZ UNIVERSIDAD DE LA FRONTERA - TEMUCO UNIVERSITARIO - SUB 18 10 Gün 15 Saat
387MA FECHA CIRCUITO DE AJEDREZ UNIVERSIDAD DE LA FRONTERA - TEMUCO SUB 14 - SUB 10 10 Gün 15 Saat
39Campeonato AREA 5 Sub-10 Diciembre 2017 Colegio San Ignacio de Loyola 10 Gün 21 Saat
40Campeonato AREA 5 Sub-16 Diciembre 2017 Colegio San Ignacio de Loyola 10 Gün 21 Saat
41Campeonato AREA 5 Sub-08 Diciembre 2017 Colegio San Ignacio de Loyola 10 Gün 21 Saat
42Campeonato AREA 5 Sub-12 Diciembre 2017 Colegio San Ignacio de Loyola 10 Gün 21 Saat
43Campeonato AREA 5 Sub-14 Diciembre 2017 Colegio San Ignacio de Loyola 10 Gün 21 Saat
44ACTIVO CLUB DE AJEDREZ CONCEPCION 01 DEC 2017 11 Gün 10 Saat
45CLUB DE AJEDREZ CHILE - Torneo Super Blitz Teleton 11 Gün 11 Saat
46Torneo Colonos de Alerce, 29-11-2017 CATEGORÍA Básico Colegio Colonos de Alerce 13 Gün 14 Saat
47Torneo Colonos de Alerce, 29-11-2017 CATEGORIA Inicial Colegio Colonos de Alerce 13 Gün 14 Saat
48Centro Educacional Particular Orden de San Jorge 14 Gün 22 Saat
4949° Torneo Open Plaza Maipu 15 Gün 23 Saat
50XV JJOO DUOC 2017 16 Gün 10 Saat
Advertisement