Federasiya seçimi    ECU Logo

Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Catalonia (CAT)

Flag CAT
No.TurnirSon yükləmə
1XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP ESPINETS 3 Saat 19 Dəq.
2XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP B 3 Saat 22 Dəq.
3XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP A 3 Saat 27 Dəq.
4XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup B Code:165441 4 Saat 18 Dəq.
5XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup C 4 Saat 46 Dəq.
6XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup A Code:165440 4 Saat 50 Dəq.
7XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup B (165443) 4 Saat 53 Dəq.
8XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup A (165442) 4 Saat 53 Dəq.
9XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup C 5 Saat 13 Dəq.
10XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup D 6 Saat 7 Dəq.
11XIX Torneig de Fires Infantil Sub12 7 Saat 27 Dəq.
12XIX Torneig de Fires « Memorial Antoni Medinyà » 7 Saat 29 Dəq.
13XXI Open Ideal Clave 11 Saat 24 Dəq.
14SOCIAL LLIGA ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA 2017-18 - GRUP B - 12 Saat 29 Dəq.
15SOCIAL LLIGA "ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA" 2017-18 - GRUP A - 13 Saat 16 Dəq.
16IV Sunway Sitges International Chess Festival - Group B 18 Saat 17 Dəq.
17IV Sunway Sitges International Chess Festival - Group A 18 Saat 55 Dəq.
18Obert Tardor Tàrrega 2017 23 Saat 47 Dəq.
19VI Obert Escacs del Moianes 2017 (167224) [A,B,C,D - trams d'Elo; G=Bages; O=Osona; L=local; V=veterà] 1 Gün
20II Open Club d'Escacs Barcelona 1 Gün
21IX Obert d'escacs de base "Vila de Gràcia" 1 Gün 4 Saat
22Fase prèvia de Veterans de Barcelona 2017 1 Gün 13 Saat
23PRIMER CAMPIONAT ESCOLA IPSE SEGON GRUP 2 Gün 8 Saat
24PRIMER CAMPIONAT ESCOLA IPSE 2017 PRIMER GRUP 2 Gün 8 Saat
25IV TANCAT AMISTAT DE PREMIA DE MAR Torneig Tancat Subdividit en 3 grups de 10 jugadors 3 Gün 1 Saat
26PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR 2017 ESCOLA THAU GRUP DIMECRES 3 Gün 5 Saat
27PRIMER CAMPIONAT ESCOLA NAUSICA CURS 2017-18 SEGON GRUP 3 Gün 5 Saat
28Institut Matadepera 3 Gün 7 Saat
29Paco Candel 3r-4t 3 Gün 13 Saat
30Campionat Territorial del Baix Llobregat (170021) 3 Gün 14 Saat
31Campionat Territorial del Barcelones (170020) 3 Gün 14 Saat
32Campionat Absolut de Barcelona (170019) 3 Gün 14 Saat
33I TORNEIG TARDOR GERUNDA 4 Gün 1 Saat
34I TORNEIG TARDOR GERUNDA "OPEN" 4 Gün 2 Saat
35Campionat Individual Absolut de Girona (170032) 4 Gün 5 Saat
36PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR 2017 ESCOLA THAU GRUP DIMARTS 4 Gün 6 Saat
37XXXV Social Sant Martí 2017 4 Gün 8 Saat
38PRIMER CAMPIONAT ESCOLA AURO CURS 2017-18 GRUP DILLUNS PETITS 4 Gün 18 Saat
39PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR CURS 2017-18 ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA GRUP DILLUNS 4 Gün 18 Saat
40ESCOLA AURÓ - 4t i 5è 5 Gün 3 Saat
41COR MARIA SABASTIDA 5 Gün 4 Saat
42PADRE DAMIAN - ESO 5 Gün 4 Saat
43PADRE DAMIAN - 4º, 5º I 6º 5 Gün 4 Saat
44Campionat Absolut Territorial de Lleida 2017 - II 5 Gün 5 Saat
45Campionat Absolut Territorial de Lleida 2017 - I 5 Gün 5 Saat
46 Campionat Absolut de Tarragona 2017 Grup B -170026- 5 Gün 13 Saat
47Campionat Absolut de Tarragona 2017 Grup A -170025- 5 Gün 13 Saat
48III Tancat Sant Boi 2017 Grup A -Norma MC- Event code 168143 6 Gün 2 Saat
49III Tancat Sant Boi 2017 Grup D -ELO < 1800 SUB12 Event code 168146 7 Gün
50III Tancat Sant Boi 2017 Grup C -ELO < 1750- Event code 168145 7 Gün
Advertisement