Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Catalonia (CAT)

Flag CAT
No.TurnirSon yükləmə
1Festa Major de Gràcia 6 Dəqiqə
21r Torneig d'Escacs Pontos "Sub 12" 1 Saat 17 Dəq.
31r Torneig d'Escacs Pontos "El Chiringuito de Jack" 1 Saat 17 Dəq.
4III Torneig d'Escacs Llampec "Festa Major de Platja d'Aro" 1 Saat 27 Dəq.
5XLIII Obert Internacional Ciutat de Badalona 163554 -Memorial Miquel Castella 2 Saat 41 Dəq.
6XIX Open Internacional d'escacs de Sants, Hostafrancs i la Bordeta Group A Code 159826 4 Saat 20 Dəq.
7CLASSIC DE RAPIDES AMPOSTA 2017 4 Saat 53 Dəq.
8III Torneig de Ràpides Memorial Joan Duran 7 Saat 14 Dəq.
9VITORNEIG ESCACS CLUB ESPORTIU SANT MIQUEL 18 Saat 42 Dəq.
10XIX Open Internacional d'escacs de Sants, Hostafrancs i la Bordeta Group C Code 163482 19 Saat 16 Dəq.
11XIX Open Internacional d'escacs de Sants, Hostafrancs i la Bordeta Group B Code 163481 19 Saat 24 Dəq.
12XVIII Obert Internacional d'Escacs de Figueres "Miquel Mas" GRUPO "C" 19 Saat 52 Dəq.
13I Torneig Obert Internacional de Sant Adria Besós cod.161072 20 Saat 15 Dəq.
14I Torneig Obert Internacional de Sant Adria Besós-code 162868-Grup "B" 20 Saat 35 Dəq.
15XVIII Obert Internacional d'Escacs de Figueres "Miquel Mas" GRUPO "A" 20 Saat 37 Dəq.
16XVIII Obert Internacional d'Escacs de Figueres "Miquel Mas" GRUPO "B" 20 Saat 48 Dəq.
17XI Torneig Escacs Santa Pau 21 Saat 41 Dəq.
18XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup B Code:165441 1 Gün 18 Saat
19XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana grup A Code:165440 1 Gün 18 Saat
20X Torneig Internacional d'Escacs Ciutat de Sabadell 2017- GRUP C 2 Gün 4 Saat
21X Torneig Internacional d'Escacs Ciutat de Sabadell 2017- GRUP B 2 Gün 4 Saat
22I Llampec Palma d'Ebre 3 Gün
23V Campionat Territorial d'Escacs Actius de Girona 2017 " Actius Figueres" 3 Gün 2 Saat
24IV Torneig LLAMPEC Memorial Pere Coromines 2017 - L'HOSPITALET DE L'INFANT 3 Gün 19 Saat
25X Torneig Internacional d'Escacs Ciutat de Sabadell 2017- GRUP A 5 Gün 5 Saat
26XII OBERT D’ESCACS SANTA EUGÈNIA DE TER 154130 5 Gün 23 Saat
27 XXVIl Obert Internacional d'Escacs La Pobla de Lillet 2017 B DEL 1 AL 9 DE AGOSTO 7 Gün 2 Saat
28XXVIl Obert Internacional d'Escacs La Pobla de Lillet 2017 A DEL 1 DE AGOSTO A 9 7 Gün 2 Saat
29FESTA MAJOR GARRIGUELLA OPEN 7 Gün 3 Saat
30V Memorial Jordi Casellas 8 Gün 6 Saat
31IV Torneig Escolar d'Escacs de Cervera 9 Gün 4 Saat
32Campionat Ràpides Estiu Vallfogona 2017 9 Gün 9 Saat
33I Open Escacs Actius de Puigpelat 9 Gün 21 Saat
34Social Rapides 2017 Gerunda 10 Gün 1 Saat
35XX LLAMPEC FESTES MAJORS MASDENVERGE 10 Gün 6 Saat
36II Torneig d'Escacs Rapids VILA-RODONA - 2017 10 Gün 15 Saat
37VI LLAMPEC SANTA EUGÈNIA DE TER 10 Gün 20 Saat
38VI Actius Santa Eugènia de Ter "Circuit Gironi" 11 Gün 2 Saat
39VI LLAMPEC SANTA EUGÈNIA DE TER 11 Gün 16 Saat
40Llampec de l'Escola d'Escacs d'Osona 12 Gün 19 Saat
41XVIII OBERT INTERNACIONAL D´ESCACS " CIUTAT D´OLOT " 164673 14 Gün 5 Saat
42XV Obert Internacional "Ciutat de Cervera" 15 Gün 6 Saat
43XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Ronçana D 15 Gün 9 Saat
44XI Obert Santa Eulalia de Ronçana 2017 C 15 Gün 9 Saat
45III CAMPIONAT D’EDATS 16 Gün 4 Saat
46VII Torneig de Festa Major 18 Gün 3 Saat
47XIX Obert Internacional Sant Marti 2017 Grup B (event code 159828) 19 Gün 4 Saat
48XIX Obert Internacional Sant Marti 2017 Grup A (event code 159827) 19 Gün 4 Saat
49Llampec de Sant Miquel de Balenya 21 Gün 5 Saat
50XXXVII OBERT ESCACS RÀPIDES “FESTA MAJOR PARETS DEL VALLÈS 24 Gün 3 Saat
Advertisement