协会选择    ECU Logo

比赛选择

排序是根据

选择协会: Romania (ROU)

Flag ROU
序号比赛最近更新
1Cupa Viitorii Campioni - Turneul A - Sah Rapid incepatori baieti 32 分钟
2Cupa Viitorii Campioni - Turneul B - Sah Rapid incepatori fete 32 分钟
3Cupa Viitorii Campioni - Turneul C - Sah Rapid baieti U12 32 分钟
4Cupa Viitorii Campioni - Turneul D - Sah Rapid fete U12 33 分钟
5Weekend Sahist Bucurestean 13 - la Hotel CARO 1 小时 22 分钟
6Campionatul Capitalei - Fete U08 2 小时 4 分钟
7Campionatul Capitalei - Baieti U10 2 小时 5 分钟
8Cupa de Toamna editia V sub 10 ani CIV < 1050 22-23.09.2018 2 小时 14 分钟
9Cupa de Toamna editia V sub 8 ani CIV < 1050 22-23.09.2018 2 小时 14 分钟
10Mihai Molodoi Memorial 2018 3 小时
11Grand Prix MegaChess la Mega Mall - Etapa a IV a - 23 Septembrie 2018 - U8 4 小时 17 分钟
12Grand Prix MegaChess la Mega Mall - Etapa a IV a - 23 Septembrie 2018 - U11 4 小时 17 分钟
13International Chess Festival "Florin Gheorghiu" - 29-30 September 2018 - A Open 4 小时 17 分钟
14International Chess Festival "Florin Gheorghiu" - 29-30 September 2018 - B-U14 4 小时 18 分钟
15International Chess Festival "Florin Gheorghiu" - 29-30 September 2018 - C-U10 4 小时 18 分钟
16International Chess Festival "Florin Gheorghiu" - 29-30 September 2018 - D-U8 4 小时 18 分钟
17International Chess Festival "Florin Gheorghiu" - 30 September 2018 - E-U12 4 小时 19 分钟
18International Chess Festival "Florin Gheorghiu" - 30 September 2018 - F-U8 4 小时 19 分钟
19Campionatul Capitalei - Baieti U12 4 小时 27 分钟
20Cupa Comunei Miroslava la blitz ed. II - Open A 5 小时 23 分钟
21Cupa Comunei Miroslava la blitz ed. II - Open B - U12 5 小时 23 分钟
22Campionatul National de sah AMATORI elo sub 2000 - 24-30 septembrie 2018 13 小时 52 分钟
23CUPA DE TOAMNA, BUZAU, 23 SEPTEMBRIE 2018, SUB 8 ANI 15 小时 21 分钟
24CUPA DE TOAMNA, BUZAU, 23 SEPTEMBRIE 2018, SUB 10 ANI 15 小时 21 分钟
25CUPA DE TOAMNA, BUZAU, 23 SEPTEMBRIE 2018, SUB 14 ANI 15 小时 22 分钟
26CUPA DE TOAMNA, BUZAU, 23 SEPTEMBRIE 2018 15 小时 23 分钟
27Memorialul CORNELIU BUSU editia a III-a RESITA 21-23.09.2018 Turneul A 15 小时 58 分钟
28Cupa "CSU Ploiesti" - editia a XXXIVa - Ploiesti, 22-23septembrie 2018 16 小时 16 分钟
29Memorialul CORNELIU BUSU editia a III-a 21-23.09.2018 turneul B 1 天 1 小时
30PETRA WKD NR.20 1 天 4 小时
31Campionatul Capitalei - Fete U10 2 天 13 小时
32Bitcoin Romania Chess Open - Turneul A - Open - 20-21 Oct. 2018 2 天 15 小时
33Bitcoin Romania Chess Open - Turneul B - U14 - 20-21 Oct. 2018 2 天 15 小时
34Bitcoin Romania Chess Open - Turneul C - U10 - 20-21 Oct. 2018 2 天 15 小时
35Bitcoin Romania Chess Open - Turneul D - U08 - 20-21 Oct. 2018 2 天 15 小时
36Bitcoin Romania Chess Open - Turneul E - U12 Rapid - 21 Oct. 2018 CIV 1001 + nelegitimati 2 天 15 小时
37Bitcoin Romania Chess Open - Turneul F - U08 Rapid - 21 Oct. 2018 CIV 1001 + nelegitimati 2 天 15 小时
38Bitcoin Romania Chess Open - Turneul G - Open Amatori - 20 Oct. 2018 CIV 1001 + nelegitimati 2 天 15 小时
39Veranda Mall Chess Contest - Autumn Edition - 14 Octombrie 2018 - U8-U14 2 天 15 小时
40Trofeul Cetatii editia 29 - Deva - Open A 2 天 16 小时
41Chessweek-end in Oradea nr.6 2 天 17 小时
42Cupa Cristim editia a VII-a 27-28 octombrie 2018 - U14 2 天 20 小时
43Cupa Cristim editia a VII-a 27-28 octombrie 2018 - U10 2 天 20 小时
44Campionatul Capitalei - Fete U12 2 天 22 小时
45Campionatul Capitalei - Baieti U08 2 天 22 小时
46Cupa Gresu - grupa U10 (Gresu Cup 2018 - U10) 3 天 22 小时
47Cupa Cristim editia a VII-a 27-28 octombrie 2018 - U8 4 天 17 小时
48Cupa Cristim editia a VII-a 27-28 Octombrie 2018 - U12 4 天 17 小时
49Cupa Gresu ed. a IX-a U2000 13-16 septembrie (Gresu Cup 2018 - U2000) 4 天 19 小时
50Cupa Gresu ed. a IX-a U1800 13-16 septembrie (Gresu Cup 2018 - U1800) 4 天 19 小时