协会选择    ECU Logo

比赛选择

排序是根据

选择协会: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
序号比赛最近更新
1"Купата на Bulgaria Mall" XXII - 26.01.2019 11 分钟
241st BULGARIAN OPEN CHESS CHAMPIONSHIP, G. TRINGOV MEMORIAL, TOURNAMENT A 2 小时 4 分钟
341st BULGARIAN OPEN CHESS CHAMPIONSHIP, G. TRINGOV MEMORIAL, TOURNAMENT B 3 小时 7 分钟
4II CHESS TOURNAMENT "LYASKOVETS" < 2200/ Втори шахматен турнир "Лясковец" < 2200 13 小时 31 分钟
5ВЕРИГА ЧЕС-УИКЕНД СОФИЯ 17 小时 35 分钟
668th BULGARIAN INDIVIDUAL CHESS CHAMPIONSHIP WOMEN - SEMIFINAL 17 小时 35 分钟
783rd BULGARIAN INDIVIDUAL CHESS CHAMPIONSHIP MEN - SEMIFINAL 17 小时 36 分钟
8V-ти Детски турнир " За буквите" 17.02.- Кюстендил 1 天 7 小时
98 th Bogomil Andonov Memorial - 10.03. - Kustendil 1 天 7 小时
10КУПА ЯНКО ГЮЗЕЛЕВ 1 天 19 小时
11МЕМОРИАЛ ИВАН МАНОЛОВ 1 天 19 小时
12 Chess Club CSKA Open Championship 1 天 20 小时
13ЛЕГЕНДАРНИ ПЛОВДИВСКИ ТРЕНЬОРИ 2 - Група А, Пловдив, 13.01.2019 2 天 19 小时
14Купа Траяна C 12-13.01/Trayana Cup Open 2 天 21 小时
15Купа Траяна А 12-13.01/Trayana Cup U08,U10 2 天 21 小时
16Купа Траяна B 12-13.01/Trayana Cup U12,U14 2 天 21 小时
17Шах в Двореца 2200 - 4 турнир 2 天 22 小时
18ЛЕГЕНДАРНИ ПЛОВДИВСКИ ТРЕНЬОРИ 2 - Група B, Пловдив, 13.01.2019 2 天 23 小时
1913 IVIS Cup A-Memorial "Yordan Stoynov" Sofia 05-06.01.2019 9 天 23 小时
2013 IVIS Cup B - Memorial " Yordan Stoynov " Sofia 05-06.01.2019 10 天
21Ямбол - новогодишен блиц 11 天 2 小时
22Pernik New Year Blitz 30.12.2019 17 天 1 小时
23Детски коледен турнир - Трявна 2018 20 天 14 小时
24II Мемориален турнир "Красимир Скорчев" 20 天 16 小时
25Коледен турнир на Враца 24 天 21 小时
26Коледен турнир "Сини камъни" 24 天 23 小时
27Открит турнир по шахмат "РАПИД" ШУМЕН_16_XII_2018 30 天 22 小时
28XXIII турнир по ускорен шах на ПП "ГЕРБ"-Варна, Фестивален Комплекс, 15.12.2018г. 31 天 20 小时
29Коледен турнир в Община Сандански - 15.12.2018г. 31 天 22 小时
30IV-ти детски турнир "КОЛЕДНА ЗВЕЗДА" 31 天 22 小时
31Ангел Милев-2 ОДК - Ямбол 122018 32 天 1 小时
32IV Kupa Mall Veliko Tarnovo 35 天 2 小时
33Шах в Двореца 2200 - 3 турнир 37 天 23 小时
34Новогодишен турнир на ШК"Каиса-Варна" турнир Б 08.12.2018 38 天 22 小时
35Новогодишен турнир на ШК"Каиса-Варна" турнир А 08.12.2018 38 天 22 小时
36Криле на интелекта Група A 01-02.12.2018 НИК U08, U10 44 天 4 小时
37Криле на интелекта Група B 01-02.12.2018 44 天 4 小时
38Криле на интелекта Група C 01-02.12.2018 44 天 4 小时
39BULGARIAN INDIVIDUAL RAPID CHESS CHAMPIONSHIP - 02.12.2018 44 天 20 小时
40First Weekend - 3 44 天 21 小时
41КУПА БУРГАС 45 天 2 小时
42BULGARIAN INDIVIDUAL BLITZ CHAMPIONSHIP - 01.12.2018 45 天 21 小时
43B_ІV Мемориал Юлиян Радулски/ІV Memorial Juliyan Radulski <U14 25.11.2018 г. 51 天 20 小时
44A_ІV Мемориал Юлиян Радулски/ІV Memorial Juliyan Radulski 25.11.2018 г. 51 天 20 小时
45Детски Турнир по Ускорен Шах “Шахматна есен” 25.11.2018 51 天 21 小时
469-ти мемориал Николай Манев - Ямбол 52 天
47II Детски турнир "МОМИНА КРЕПОСТ" 52 天 19 小时
48A I Шахматен мемориал Марин Станковски/1st Memorial Stankovski <= 2450 17 ноември 2018, Раднево 59 天 21 小时
49B I Шахматен мемориал Марин Станковски/1st Memorial Stankovski <U12 17 ноември 2018, Раднево 59 天 21 小时
50Традиционен Турнир на хора със зрителни увреждания ПЛЕВЕН-2018 60 天 3 小时