Turneringsvalg

Sortering i helhold til

Valgt federation: Georgia (geo)

Flag geo
Nr.TurneringSidste opdatering
1GEO B-16 Ch 2018 1 Timer 26 Min.
2GEO B-12 Ch 2018 1 Timer 36 Min.
3GEO G-12 Ch 2018 1 Timer 52 Min.
4GEO G-16 Ch 2018 2 Timer 4 Min.
5GEO G-8 Ch 2018 3 Timer 2 Min.
6GEO B-8 Ch 2018 3 Timer 38 Min.
74th International Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" ALL Participants 8 Timer 9 Min.
813th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup" 1 Dage
913th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup" 1 Dage 5 Timer
10GEO Grand Prix (Blitz-3) 2018 4 Dage 3 Timer
1111 წლამდე ასაკის გლდანის სასკოლო ჩემპიონატი 4 Dage 7 Timer
12GEO Grand Prix (Rapid-3) 2018 5 Dage 2 Timer
13თეგეტა მოტორსის ჩემპიონატი 5 Dage 5 Timer
14ფოთის საჭადრაკო ფესტივალი "მაისი-2018" ღია ტურნირი 5 Dage 5 Timer
15ფოთის საჭადრაკო ფესტივალი "მაისი-2018" 7 წლის ჭაბუკთა შორის 5 Dage 7 Timer
16ფოთის საჭადრაკო ფესტივალი "მაისი-2018" 7 წლის გოგონათა შორის 5 Dage 7 Timer
1711 წლამდე ასაკის გლდანის ჩემპიონატი (გოგონები) 5 Dage 9 Timer
18GEO Women Grand Prix (Blitz-1) 2018 7 Dage 4 Timer
19GEO Women Grand Prix (Rapid-1) 2018 8 Dage 3 Timer
20GEO G-18 Ch 2018 11 Dage 5 Timer
21GEO B-14 Ch 2018 11 Dage 6 Timer
22GEO G-14 Ch 2018 11 Dage 6 Timer
23GEO B-10 Ch 2018 11 Dage 6 Timer
24GEO G-10 Ch 2018 11 Dage 6 Timer
25GEO B-18 Ch 2018 11 Dage 6 Timer
269 წლამდე ასაკის გლდანის სასკოლო ჩემპიონატი 11 Dage 8 Timer
279 წლამდე ასაკის გოგონათა შორის გლდანის სასკოლო ჩემპიონატი 11 Dage 10 Timer
28Journalists First Move For The Chess Olympiad Media Chess Tournament "Batumi-2018" - საჭადრაკო მედიატურნირი "ბათუმი-2018" 12 Dage 1 Timer
29Kvemo Kartli Championship-U12 (2018) 16 Dage 5 Timer
30Kvemo Kartli Championship-U16 (2018) 16 Dage 6 Timer
317 წლამდე ასაკის გლდანის ჩემპიონატი 18 Dage 8 Timer
327 წლამდე გლანის ჩემპიონატი (გოგოები) 18 Dage 8 Timer
333-4 თანრიგი 18 Dage 9 Timer
34Geo U7 Ch Boys 20 Dage 4 Timer
35Geo U7 Ch Girls 20 Dage 5 Timer
36Kvemo Kartli Championship-U08 (2018) Girls 23 Dage 4 Timer
37Kvemo Kartli Championship-U08 (2018) 23 Dage 4 Timer
38Nodar Gelovani Memorial (Rapid U-20) 2018 24 Dage 9 Timer
393 თანრიგი წრიული 25 Dage 8 Timer
404 თანრიგი (28-29 აპრილი) 25 Dage 10 Timer
415 თანრიგი (28-29 აპრილი) 25 Dage 10 Timer
42Nodar Gelovani Memorial (Rapid U-9) 2018 26 Dage 3 Timer
43Nodar Gelovani Memorial (Rapid U-7) 2018 26 Dage 9 Timer
441-2 თანრიგი წრიული 26 Dage 9 Timer
45Al.Bokuchava B-16 Cup 2018 29 Dage 6 Timer
46Al.Bokuchava G-16 Cup 2018 29 Dage 7 Timer
47Kvemo Kartli Championship-U14 (2018) 30 Dage 4 Timer
48Kvemo Kartli Championship-U18 (2018) 30 Dage 4 Timer
49Imereti Open-2018 32 Dage 3 Timer
50იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 32 Dage 3 Timer