Federations valg    ECU Logo

Turneringsvalg

Sortering i helhold til

Valgt federation: Georgia (geo)

Flag geo
Nr.TurneringSidste opdatering
14th International Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" ALL Participants 17 Minutter
2ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 8 წლამდე გოგონათა შორის 3 Timer 1 Min.
3 Zugdidi U-20 Ch 2018 3 Timer 3 Min.
4ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 14 წლამდე გოგონათა შორის 3 Timer 5 Min.
5ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის 3 Timer 5 Min.
6ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 3 Timer 5 Min.
7Georgian 1st Corporate Chess Championship 15 Timer 58 Min.
8Kutaisi Open-2018 21 Timer 53 Min.
9იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 21 Timer 54 Min.
10იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან გოგონათა შორის 21 Timer 59 Min.
11იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 22 Timer
12იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან გოგონათა შორის 22 Timer 2 Min.
13იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 22 Timer 2 Min.
14იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან გოგონათა შორის 22 Timer 9 Min.
15GEO Women Grand Prix (Blitz-3) 2018 22 Timer 14 Min.
16იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 22 Timer 37 Min.
17იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო გოგონათა შორის 22 Timer 39 Min.
18იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 22 Timer 43 Min.
19იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 22 Timer 47 Min.
20იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 22 Timer 49 Min.
21იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 22 Timer 57 Min.
2213th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup" - Official 22 Timer 58 Min.
235 თანრიგი, კლუბის ჩემპიონატი 1 Dage 3 Timer
241 თანრიგი 1 Dage 3 Timer
254 თანრიგი (საკლუბო ჩემპიონატი) 1 Dage 4 Timer
263 თანრიგი (საკლუბო ჩემპიონატი) 1 Dage 4 Timer
27GEO Women Grand Prix (Rapid-3) 2018 1 Dage 20 Timer
28საოჯახო ტუნირირ - 2 2 Dage 21 Timer
291 თანრიგი, ოსტატობის კანდიდატობა 3 Dage 1 Timer
302-3 თანრიგი 3 Dage 2 Timer
314 თანრიგი 3 Dage 2 Timer
325 თანრიგი 3 Dage 3 Timer
33Intskirveli Memorial U9 Boys 3 Dage 21 Timer
34Intskirveli Memorial U9 Girls 3 Dage 21 Timer
35Intskirveli Memorial U7 Girls 3 Dage 21 Timer
36Intskirveli Memorial U7 Boys 3 Dage 21 Timer
37GEO G-12 Ch 2018 4 Dage 22 Timer
3813th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup" 6 Dage 2 Timer
391 თანრიგი + ო/კ 8 Dage 21 Timer
40Tb Ch U11 Open 8 Dage 22 Timer
41Tb Ch U13 Open 8 Dage 22 Timer
42Tb Ch U9 Boys 8 Dage 22 Timer
43Tb Ch U9 Girls 8 Dage 22 Timer
444 თანრიგი (9-10 ივნისი) 10 Dage 2 Timer
455 თანრიგი (9-10 ივნისი) 10 Dage 3 Timer
462-3 თანრიგი 10 Dage 3 Timer
47''მერაბ მეტრეველის მემორიალი-2018'' - 11 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 10 Dage 22 Timer
48''მერაბ მეტრეველის მემორიალი-2018'' - 9 წლამდე ჭაბუკთა შორის 10 Dage 22 Timer
49''მერაბ მეტრეველის მემორიალი-2018'' - 9 წლამდე გოგონათა შორის 10 Dage 22 Timer
50''მერაბ მეტრეველის მემორიალი-2018'' - 6 წლამდე გოგონათა შორის 11 Dage