Federations valg    ECU Logo

Turneringsvalg

Sortering i helhold til

Valgt federation: Azerbaijan (aze)

Flag aze
Nr.TurneringSidste opdatering
1Azerbaijan Chess Championship under 20, girls 3 Minutter
2Baku Summer Children (U11) 1-7 july 2018 42 Minutter
3Baku Summer Open 1-8 july 2018 46 Minutter
4Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(III dərəcə)20-24 iyun- Sumqayıt 49 Minutter
5Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(IV dərəcə) 20-24 iyun- Sumqayıt 50 Minutter
63 Dərəcə Turniri 18-06-2018 RŞK 1 Timer 33 Min.
7Elfim Günəşli IV dərəcə "Yay Turniri " 19 - 21 Iyun 2018 2 Timer 26 Min.
8Elfim Günəşli III dərəcə "Yay Turniri " 19 - 23 Iyun 2018 2 Timer 34 Min.
915 - 21 iyun 2018 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında "Şahmat ulduzları" reytinq turniri - 2018 ( 8, 10, 12, 14, 16 yaş) 2 Timer 35 Min.
104 Dərəcə Turniri 18-06-2018 RŞK (böyüklər) 2 Timer 36 Min.
11Elfim Günəşli Sınaq yarışı "Yay Turniri " 19 - 21 Iyun 2018 2 Timer 38 Min.
12HİRŞDK (Əhmədli filialı): II dərəcə (2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 2 Timer 39 Min.
13HİRŞDK (Əhmədli filialı): III dərəcə (2003-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 2 Timer 40 Min.
14HİRŞDK (Əhmədli filialı): IV dərəcə (2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 2 Timer 40 Min.
15HİRŞDK (Əhmədli filialı):sınaq yarışı (2009-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 28 iyun 2 Timer 40 Min.
164 Dərəcə Turniri 18-06-2018 RŞK (kiçiklər) 2 Timer 47 Min.
17Azerbaijan Chess Championship under 20 3 Timer 45 Min.
18Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(I dərəcə)- Sumqayıt 15 Timer 56 Min.
19Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifa yarışı(II dərəcə)20-24 iyun- Sumqayıt 18 Timer
20Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri A qrupu (Gəncə) 18 Timer 45 Min.
21Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri B qrupu (Gəncə) 18 Timer 45 Min.
22Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri C qrupu (Gəncə) 18 Timer 46 Min.
23Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri Dqrupu (Gəncə) 18 Timer 46 Min.
24ELFIM Ustalığa Namizəd Rating Tournament 19 Timer 14 Min.
2524 iyun 2018 3N-RİOEUGŞİM (səbail filialında) BLİTS TURNİR 21 Timer 29 Min.
264№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş IV dərəcə yarışı (23 iyun.saat 10:00) 21 Timer 53 Min.
274№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş III dərəcə yarışı (23 iyun.saat 12:00) 21 Timer 53 Min.
284№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş II dərəcə yarışı (23 iyun.saat 14:00) 21 Timer 53 Min.
29Baku Summer Blitz 7 july 2018 22 Timer 29 Min.
30Baku Summer Rapid 30 june 2018 22 Timer 29 Min.
312 dərəcə Təsnifat turniri RŞK 22 Timer 45 Min.
32 "Şah Klub" Silahlı Qüvvələr Günü"nə həsr olunmuş 4-cü dərəcə təsnifat turniri (18-22 iyun 2018) 22 Timer 47 Min.
33 "Şah Klub" Silahlı Qüvvələr Günü"nə həsr olunmuş 3-cü dərəcə təsnifat turniri (18-22 iyun 2018) 22 Timer 47 Min.
34 "Şah Klub" Silahlı Qüvvələr Günü"nə həsr olunmuş 2-ci dərəcə təsnifat turniri (18-22 iyun 2018) 22 Timer 47 Min.
3515-19 iyun 2018-ci il . 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də ( Nərimanov filialı) 15 İyun -Milli Qurtuluş gününə həsr edilmiş IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 1 Dage
3615-19 iyun 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr edilmiş III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 1 Dage
3715-19 iyun 2018-ci il . 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də (Nərimanov filialı) keçiriləcək 15 İyun - Milli Qurtuluş gününə həsr edilmiş II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 1 Dage
38AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ 21 iyun 15:30-da 1 Dage
39Bakı 4 İOEUGİŞM (Binəqədi filialı) 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - sınaq yarışı - 7 yaşadək 15 - 19 iyun 2018 - ci il 1 Dage 2 Timer
40Bakı 4 İOEUGİŞM (Binəqədi filialı 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - IV dərəcə almaq uğrunda 15 - 19 iyun 2018 - ci il 1 Dage 2 Timer
41Bakı 4 İOEUGİŞM ( Binəqədi filialı ) 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - III - dərəcə alamaq uğrunda 15 - 19 iyun 2018 - ci il 1 Dage 2 Timer
42Bakı 4 İOEUGİŞM ( Binəqədi filialı ) 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - II dərəcə almaq uğrunda 15 - 19 iyun 2018 - ci il 1 Dage 2 Timer
43Elfim Idman Ustalığına Namizəd 19 iyun saat 15:00 Beynəlxalq və milli reyting turniri 1 Dage 20 Timer
44HİRŞDK: II dərəcə (16 yaşadək 2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 2 Dage 3 Timer
45HİRŞDK: III dərəcə (16 yaşadək 2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 2 Dage 3 Timer
46HİRŞDK: III dərəcə (9 yaşadək 2009-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 2 Dage 3 Timer
47HİRŞDK: IV dərəcə (12 yaşadək 2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 2 Dage 3 Timer
48HİRŞDK: IV dərəcə (8 yaşadək 2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 2 Dage 3 Timer
49HİRŞDK: sınaq yarışı (8 yaşadək 2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 16 iyun 2 Dage 3 Timer
50White Rook Chess club RAPID rating tournament 17 June 2018 2 Dage 21 Timer