Federacijų pasirinkimas    ECU Logo

Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Suriname (sur)

Flag sur
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Rukhmania Open Blitz Toernooi Top Klasse 4 dien. 5 val.
2Rukhmania Open Blitz Toernooi Subtop Klasse 4 dien. 5 val.
3FFM stap0 2018 17 dien. 15 val.
42018 Interclub Kampioenschappen Aspiranten Klasse 46 dien. 15 val.
52018 Scholen Schaakkampioenschappen GLO 53 dien. 11 val.
62018 Scholen Schaakkampioenschappen VOJ 53 dien. 11 val.
72018 Scholen Schaakkampioenschappen VOS 53 dien. 11 val.
8Nationale Dames Schaakkampioen 2018 55 dien. 8 val.
92018 Girls Chess Talent Beginners 60 dien. 9 val.
102018 Girls Chess Talent Intermediate 60 dien. 9 val.
117th CARIFTA Junior Chess Championsip 2018 - U16 Absolute 108 dien. 19 val.
127th CARIFTA Junior Chess Championsip 2018 - U20 Open 108 dien. 20 val.
137th CARIFTA Junior Chess Championsip 2018 - U16 Women 108 dien. 20 val.
147th CARIFTA Junior Chess Championsip 2018 - U12 Absolute 108 dien. 20 val.
157th CARIFTA Junior Chess Championsip 2018 - U12 Women 108 dien. 20 val.
16Nationale Schaak Kampioenschappen 2018 114 dien. 8 val.
17Deca Challenge 2018 1e editie - Voorrondes 144 dien. 14 val.
18Deca Challenge 2018 1e editie - Finale: Intermediate 144 dien. 14 val.
19Deca Challenge 2018 1e editie - Finale: Beginners 144 dien. 14 val.
202018 Kwalificatie Nationale Kampioenschappen 156 dien. 11 val.
212017 Blitz Schaakkampioenschappen Aspiranten 198 dien. 11 val.
222017 Blitz Schaakkampioenschappen Top 198 dien. 11 val.
232017 Blitz Schaakkampioenschappen Sub-Top 198 dien. 11 val.
24Rukhmania Jaarafsluitingstoernooi 2017 Top Klasse 207 dien. 16 val.
25Rukhmania Jaarafsluitingstoernooi 2017 Kadetten Klasse 207 dien. 16 val.
26Rukhmania Jaarafsluitingstoernooi 2017 Beginners Klasse 207 dien. 16 val.
272017 Interclub Eerste Klasse 214 dien. 14 val.
282017 Nationale Rapid Schaakkampioenschappen - Top 214 dien. 14 val.
292017 Nationale Rapid Schaakkampioenschappen Sub-Top 214 dien. 14 val.
305th Srefidensi Chess Celebration Open Blitz 235 dien. 16 val.
315th Srefidensi Chess Celebration 2017 Master Class 235 dien. 20 val.
325th Srefidensi Chess Celebration 2017 Open Class 235 dien. 20 val.
332017 Interclub Top Klasse 240 dien. 10 val.
342017 Nationale Open 20+ Kampioenschappen 257 dien. 17 val.
352017 Nationale Jeugdkampioenschappen U20 257 dien. 17 val.
36Deca Challenge III Finale - Intermediate 271 dien. 19 val.
37Deca Challenge III Finale - Beginners 271 dien. 19 val.
38Deca Challenge III Voorronde 271 dien. 21 val.
39Rukhmania Blitz Toernooi 2017 Pupillen Klasse 291 dien. 19 val.
40Rukhmania Blitz Toernooi 2017 Top Klasse 292 dien. 9 val.
41Rukhmania Doorgeefschaak 2017 306 dien. 6 val.
42Rukhmania Progressief Schaken 2017 311 dien. 16 val.
432017 Nationale Jeugdkampioenschappen U14 340 dien. 21 val.
442017 Nationale Jeugdkampioenschappen U18 340 dien. 22 val.
45Nationale Jeugkampioenschappen U18 - Barrage 343 dien.
462017 Nationale Jeugdkampioenschappen U12 343 dien. 1 val.
472017 Nationale Jeugdkampioenschappen U10 345 dien. 18 val.
482017 Nationale Jeugdkampioenschappen U16 346 dien. 11 val.
492017 Nationale Jeugdkampioenschappen U8 347 dien. 21 val.
502017 Scholen Schaak VOS 354 dien. 15 val.