Federacijų pasirinkimas    ECU Logo

Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: South Africa (rsa)

Flag rsa
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Centurion Chess Club 20/20 A 5 val. 43 min.
2RSA Online Lichess League 2018 7 val. 18 min.
32018 Swartkop Open Chess Tournament C Section 20 val. 44 min.
4NC Provincial Schools Eliminations 2018 U18 Boys 21 val. 11 min.
5NC Provincial Schools Eliminations 2018 U18 Girls 21 val. 11 min.
6NC Provincial Schools Eliminations 2018 U15 Boys 21 val. 12 min.
7NC Provincial Schools Eliminations 2018 U15 Girls 21 val. 12 min.
8King Cars PECC Grand Prix Third Leg 2018 1 dien.
9King's Guard Chess Club Blitz III Tournament 1 dien.
10Stellenberg Youth Chess Champs 2018 A 1 dien. 4 val.
11Stellenberg Youth Chess Champs 2018 E 1 dien. 4 val.
12Stellenberg Youth Chess Champs 2018 D 1 dien. 4 val.
13Stellenberg Youth Chess Champs 2018 C 1 dien. 4 val.
14Stellenberg Youth Chess Champs 2018 B 1 dien. 4 val.
15British International Prep / Chessnuts Section D (U8) 1 dien. 18 val.
16British International Prep / Chessnuts Section C (U/10) 1 dien. 18 val.
17British International Prep / Chessnuts Section B (U/12) 1 dien. 18 val.
18British International Prep / Chessnuts Section A (U/14 & U/16) 1 dien. 18 val.
192018 Swartkop Open Chess Tournament F Section 1 dien. 21 val.
202018 Swartkop Open Chess Tournament E Section 1 dien. 21 val.
212018 Swartkop Open Chess Tournament D Section 1 dien. 21 val.
222018 Swartkop Open Chess Tournament B Section 1 dien. 21 val.
232018 Swartkop Open Chess Tournament A Section 1 dien. 21 val.
24King's Guard Chess Club Blitz II Tournament 2 dien.
25Limpopo Schools Chess Championship 2018 U15 Girls 2 dien. 4 val.
26Limpopo Schools Chess Championship 2018 U15 Open 2 dien. 4 val.
27Limpopo Schools Chess Championship 2018 U18 Girls 2 dien. 4 val.
28Limpopo Schools Chess Championship 2018 U18 Boys 2 dien. 4 val.
29Limpopo Schools Chess Championship 2018 U13 Boys 2 dien. 7 val.
30Limpopo Schools Chess Championship 2018 U13 Girls 2 dien. 7 val.
31King's Guard Chess Club Blitz Tournament 2 dien. 23 val.
32 Cape Town Chess Club - 2018 Club Championship - Championship Section 3 dien.
332018 Swartkop Open Chess Tournament B Section 4 dien. 3 val.
34Pretoria Chess Club Championship 2018 C Division 4 dien. 6 val.
35Pretoria Chess Club Championship 2018 B Division 4 dien. 6 val.
36Pretoria Chess Club Championships 2018 A Division 4 dien. 6 val.
37 Cape Town Chess Club - 2018 Club Championship - Candidate Section 4 dien. 8 val.
38Pioneers June Challenge 4 dien. 18 val.
392018 Gauteng Secondary Schools Individual Chess Championships u/18 Open 7 dien. 2 val.
40Primary school league girls Cluster 5 District 3 7 dien. 4 val.
41Primary School League u13 Mixed Cluster 5 District 3 7 dien. 4 val.
42Primary school league u11 Cluster 5 District 3 7 dien. 4 val.
43Primary School League u9 Cluster 5 District 3 7 dien. 4 val.
44Broadland's Knights Chess Open 2018 LSEN 8 dien. 18 val.
45Broadland's Knights Chess Open 2018 E 8 dien. 18 val.
46Broadland's Knights Chess Open 2018 D 8 dien. 18 val.
47Broadland's Knights Chess Open 2018 C 8 dien. 18 val.
48Broadland's Knights Chess Open 2018 B 8 dien. 18 val.
49Broadland's Knights Chess Open 2018 A 8 dien. 18 val.
50Knight Riders Youth Day Open - Adult Open Section 8 dien. 19 val.