Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Former YUG Rep of Macedonia (mkd)

Flag mkd
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Turneu memorial i shahut " Mahi Halili-Lala" 6 dien. 2 val.
2Macedonia Youth Championships 2018-U18 7 dien. 5 val.
3Macedonia Youth Championships 2018-U14 11 dien. 8 val.
4Macedonia Youth Championships 2018-U10 11 dien. 9 val.
5Macedonia Youth Championships 2018-U12 11 dien. 9 val.
6Macedonia Youth Championships 2018-U16 12 dien. 1 val.
7Macedonia Youth Championships 2018-G12 12 dien. 3 val.
8Macedonia Youth Championships 2018-U08 12 dien. 3 val.
9Macedonia Youth Championships 2018-G10 12 dien. 3 val.
10Youth chess tournament „Kvalitet 2018“ - U08 29 dien. 5 val.
11Youth chess tournament „Kvalitet 2018“ - Open 29 dien. 7 val.
12Youth chess tournament „Kvalitet 2018“ - U10 29 dien. 9 val.
133rd Memorial Chess Tournament ''FADIL NIMANI'' 34 dien. 3 val.
14Youth chess tournament-Naum Naumovski Borche 2018 71 dien. 6 val.
15Naum Naumovski Borche U08 71 dien. 7 val.
16Karpos Open 2018 86 dien. 6 val.
17ALKALOID Rapid Open 2018 113 dien. 21 val.
18GAMBIT ASSEKO-SEE 2017 Amateur Open B (Elo U 1800) 197 dien.
19GAMBIT ASSECO-SEE 2017 Amateur Open A (Elo U 2200) 197 dien.
20Open Championship of Skopje 2017 218 dien. 2 val.
21Blitz Gazi Baba 2017 219 dien. 20 val.
22Првенство во шах за млади на град Скопје (основни училишта VI - IX одд.) 2017 242 dien. 3 val.
23Првенство во шах за млади на град Скопје (основни училишта I - V одд.) 2017 242 dien. 3 val.
24Првенство во шах за млади на град Скопје (средни училишта) 2017 242 dien. 3 val.
25Mladinski turnir LASKER 2017-Via Ignatia 245 dien. 7 val.
26Open Championship of Macedonia 2017 308 dien. 6 val.
27XXVI Team Championship of Macedonia 331 dien. 23 val.
2815th IBCA Chess Olympiad for Blind and Visually Impaired Chess Players 2017 362 dien. 6 val.
29Macedonia Youth Championships 2017-U18 375 dien. 7 val.
30Macedonia Youth Championships 2017-U12 375 dien. 8 val.
31Macedonia Youth Championships 2017-U10 375 dien. 8 val.
32Macedonia Youth Championships 2017-U16 375 dien. 8 val.
33Macedonia Youth Championships 2017-G10 375 dien. 9 val.
34Macedonia Youth Championships 2017-U08 375 dien. 10 val.
35Macedonia Youth Championships 2017-G14 375 dien. 11 val.
36Macedonia Youth Championships 2017-U14 375 dien. 23 val.
37Mladinski rejting turnir "Kvalitet 2017" 405 dien.
38Mladinski turnir "Kvalitet 2017"-U10 405 dien. 1 val.
39Mladinski turnir "Kvalitet 2017"-U08 405 dien. 3 val.
40Turneu i dytë memorial i shahut KOMANDANT TIGRI 407 dien. 23 val.
41Karpos Open 2017 443 dien. 5 val.
42Mladinski turnir-Naum Naumovski Borche U08 456 dien. 7 val.
43Mladinski turnir-Naum Naumovski Borche 456 dien. 7 val.
44Mladinski turnir-Naum Naumovski Borche U10 456 dien. 7 val.
45ALKALOID Rapid Open 2017 492 dien. 1 val.
46Bozhiken vikend turnir KARPOS 2017 526 dien. 2 val.
47Open Championship of Skopje 2016 554 dien. 2 val.
48Blitz Gazi Baba 2016 599 dien. 23 val.
49Prvenstvo vo sah za mladi na grad Skopje 2016 605 dien. 15 val.
50Mladinski rejting turnir LASKER 2016 622 dien. 8 val.