Federacijų pasirinkimas    ECU Logo

Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Azerbaijan (aze)

Flag aze
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Baku Summer Rapid 30 june 2018 10 val. 24 min.
2TEMPO 26-05-2018 RSK 12 val. 45 min.
3AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TEMPO TURNİR (HƏR BAZAR) 27 may 2018 14:30 13 val. 12 min.
4AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ II DƏRƏCƏ 02-06 İYUN 2018 13 val. 12 min.
5AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ III DƏRƏCƏ 10-15 İYUN 2018 14:30 da 13 val. 36 min.
6AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ IV DƏRƏCƏ 10-15 İYUN 2018 13:00 da 13 val. 37 min.
7Respublika gününə həsr olunmuş Ucar blits turniri 13 val. 55 min.
8Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illiyinə həsr olunmuş turnir A qrupu (Gəncə) 14 val. 9 min.
9Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illiyinə həsr olunmuş turnir B qrupu (Gəncə) 14 val. 9 min.
10Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illiyinə həsr olunmuş turnir C qrupu (Gəncə) 14 val. 10 min.
11Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illiyinə həsr olunmuş turnir D qrupu (Gəncə) 14 val. 10 min.
12 TRİM 4 nömrəli İOEUGİŞM I dərəcə yarışı 14 val. 39 min.
13Cümhuriyyətin 100-illiyinə həsr olunmuş tempoturnir-Sumqayıt 15 val. 41 min.
14Şah Klub "28 may Respublika Günü"nə həsr olunmuş 4-dərəcə təsnifat turniri 24-28 may 2018 saat 14:00 16 val. 32 min.
15Şah Klub "28 may Respublika Günü"nə həsr olunmuş 3-dərəcə təsnifat turniri 24-28 may 2018 saat 15:00 16 val. 32 min.
1624-28 may 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) "28 may Respublika Günü"nə həsr edilmiş II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 18 val. 41 min.
1724-28 may 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) "28 May Respublika Günü"nə həsr edilmiş IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 18 val. 47 min.
1824-28 may 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) " 28 May Respublika Günü"nə həsr edilmiş III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 18 val. 48 min.
19HİRŞDK: I dərəcə uğrunda 2001 - 2011-ci il təvəllüdlü yeniyetmələr arasında şahmat yarışı. 09-17 iyun 19 val. 43 min.
20HİRŞDK: II dərəcə (16 yaşadək 2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 19 val. 43 min.
21HİRŞDK: III dərəcə (16 yaşadək 2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 19 val. 43 min.
22HİRŞDK: III dərəcə (9 yaşadək 2009-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 19 val. 43 min.
23HİRŞDK: IV dərəcə (12 yaşadək 2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 19 val. 44 min.
24HİRŞDK: IV dərəcə (8 yaşadək 2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 19 val. 44 min.
25HİRŞDK: sınaq yarışı (8 yaşadək 2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 16 iyun 19 val. 44 min.
2626 - 30 may 2018 "Azərbaycan Xalq Cümhuriyyəti 100 il" 4 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 20 val. 34 min.
27Chessland III dərəcə təsnifat turniri 2-4 iyun 21 val. 44 min.
28Chessland IV dərəcə təsnifat turniri 2-4 iyun 21 val. 45 min.
29Agcabədi rayon 01 iyun Uşaqlarin Mudafiəsi gununə həsr edilmiş şahmat turniri 23 val. 17 min.
3001 - 07 iyun 2018 "Azərbaycan Xalq Cümhuriyyəti 100 il" 3 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 1 dien.
3101 - 07 iyun 2018 "Azərbaycan Xalq Cümhuriyyəti 100 il" 2 ci dərəcə üzrə təsnifat turniri 1 dien.
3215 - 21 iyun 2018 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında "Şahmat ulduzları" reytinq turniri - 2018 ( 8, 10, 12, 14, 16 yaş) 1 dien.
331 iyun-Uşaqların Müdafiəsi Günü-2011-Sumqayıt 1 dien. 12 val.
341 iyun-Uşaqların Müdafiəsi Günü-2012-Sumqayıt 1 dien. 12 val.
351 İyun Uşaqların Müdafiəsi Günü(A qrupu)-Sumqayıt 1 dien. 12 val.
36ELFIM Günəşli Rapid turnir 10+5 san 27may 1 dien. 15 val.
37Ümummilli lider H.Əliyevin 95 illiyinə həsr olunmuş ümumtəhsil pilot məktəblərin yarışı 2 dien. 14 val.
383 derece turniri Group B (TEST) 3 dien. 14 val.
394 derece turniri Group A (TEST) 3 dien. 14 val.
40I DƏRƏCƏ YARIŞI - ELFİM Şahmat Akademiyası- 3 dien. 17 val.
41Baku Summer Blitz 7 july 2018 3 dien. 22 val.
42Baku Summer Open 1-8 july 2018 3 dien. 22 val.
43Elfim Günəşli Rapid turnir 10+5 san 6 dien. 14 val.
44Gilan Chess Tournament - May 2018 6 dien. 17 val.
45Şah Klub "28 may Respublika Günü"nə həsr olunmuş Sınaq turniri 24-28 may 2018 saat 13:00 6 dien. 19 val.
46TEMPO 19-05-2018 RSK 7 dien. 12 val.
47"Hər şənbə" tempoturnir-Sumqayıt 7 dien. 15 val.
48UCAR MAYI BLİTS TURNİRİ 7 dien. 16 val.
49AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TEMPO TURNİR 20.05.2018 15:30 7 dien. 19 val.
50Elfim Günəşli II dərəcə "İlk 10 yerə mükafat" 14 - 18 May 2018 8 dien. 14 val.