Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Azerbaijan (aze)

Flag aze
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1ELFIM Ustalığa Namizəd Rating Tournament 22 minučių (-ės)
2AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ QRUP B 21 iyun 15:30-da 27 minučių (-ės)
3AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ QRUP A 21 iyun 15:30-da 37 minučių (-ės)
4Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri D qrupu (Gəncə) 2 val. 14 min.
5Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri A qrupu (Gəncə) 2 val. 18 min.
6Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri B qrupu (Gəncə) 2 val. 18 min.
7Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri C qrupu (Gəncə) 2 val. 18 min.
8Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(I dərəcə)- Sumqayıt 2 val. 53 min.
9HİRŞDK (Əhmədli filialı): II dərəcə (2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 2 val. 53 min.
10HİRŞDK (Əhmədli filialı): III dərəcə (2003-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 2 val. 53 min.
11HİRŞDK (Əhmədli filialı): IV dərəcə (2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 2 val. 53 min.
12HİRŞDK (Əhmədli filialı):sınaq yarışı (2009-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 28 iyun 2 val. 53 min.
13 "Şah Klub" Silahlı Qüvvələr Günü"nə həsr olunmuş 4-cü dərəcə təsnifat turniri (18-22 iyun 2018) 2 val. 57 min.
14 "Şah Klub" Silahlı Qüvvələr Günü"nə həsr olunmuş 3-cü dərəcə təsnifat turniri (18-22 iyun 2018) 2 val. 58 min.
15 "Şah Klub" Silahlı Qüvvələr Günü"nə həsr olunmuş 2-ci dərəcə təsnifat turniri (18-22 iyun 2018) 2 val. 58 min.
16Baku Summer Blitz 7 july 2018 3 val. 8 min.
17Baku Summer Open 1-8 july 2018 3 val. 9 min.
18Baku Summer Rapid 30 june 2018 3 val. 9 min.
19Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifa yarışı(II dərəcə)20-24 iyun- Sumqayıt 3 val. 58 min.
20Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(III dərəcə)20-24 iyun- Sumqayıt 3 val. 58 min.
21Məktəblilərin Yay tətili birinciliyi Lənkəran 4 val. 16 min.
22AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ 21 iyun 15:30-da 4 val. 17 min.
2315 - 21 iyun 2018 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında "Şahmat ulduzları" reytinq turniri - 2018 ( 8, 10, 12, 14, 16 yaş) 4 val. 50 min.
243 Dərəcə Turniri 18-06-2018 RŞK 5 val. 55 min.
25Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(IV dərəcə) 20-24 iyun- Sumqayıt 6 val. 9 min.
26Elfim Günəşli IV dərəcə "Yay Turniri " 19 - 21 Iyun 2018 6 val. 29 min.
27Elfim Günəşli III dərəcə "Yay Turniri " 19 - 23 Iyun 2018 7 val. 16 min.
284№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş III dərəcə yarışı (23 iyun.saat 12:00) 7 val. 31 min.
294№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş II dərəcə yarışı (23 iyun.saat 14:00) 7 val. 41 min.
304 Dərəcə Turniri 18-06-2018 RŞK (böyüklər) 7 val. 49 min.
314 Dərəcə Turniri 18-06-2018 RŞK (kiçiklər) 7 val. 50 min.
32Elfim Günəşli Sınaq yarışı "Yay Turniri " 19 - 21 Iyun 2018 8 val. 18 min.
332 dərəcə Təsnifat turniri RŞK 8 val. 43 min.
34Baku Summer Children (U11) 1-7 july 2018 10 val. 2 min.
354№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş IV dərəcə yarışı (23 iyun.saat 10:00) 20 val. 13 min.
36Azerbaijan Chess Championship under 20 1 dien. 4 val.
37Azerbaijan Chess Championship under 20, girls 1 dien. 4 val.
3824 iyun 2018 3N-RİOEUGŞİM (səbail filialında) BLİTS TURNİR 2 dien. 2 val.
3915-19 iyun 2018-ci il . 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də ( Nərimanov filialı) 15 İyun -Milli Qurtuluş gününə həsr edilmiş IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 2 dien. 5 val.
4015-19 iyun 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr edilmiş III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 2 dien. 5 val.
4115-19 iyun 2018-ci il . 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də (Nərimanov filialı) keçiriləcək 15 İyun - Milli Qurtuluş gününə həsr edilmiş II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 2 dien. 5 val.
42Bakı 4 İOEUGİŞM (Binəqədi filialı) 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - sınaq yarışı - 7 yaşadək 15 - 19 iyun 2018 - ci il 2 dien. 7 val.
43Bakı 4 İOEUGİŞM (Binəqədi filialı 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - IV dərəcə almaq uğrunda 15 - 19 iyun 2018 - ci il 2 dien. 7 val.
44Bakı 4 İOEUGİŞM ( Binəqədi filialı ) 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - III - dərəcə alamaq uğrunda 15 - 19 iyun 2018 - ci il 2 dien. 7 val.
45Bakı 4 İOEUGİŞM ( Binəqədi filialı ) 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - II dərəcə almaq uğrunda 15 - 19 iyun 2018 - ci il 2 dien. 7 val.
46Elfim Idman Ustalığına Namizəd 19 iyun saat 15:00 Beynəlxalq və milli reyting turniri 3 dien. 1 val.
47HİRŞDK: II dərəcə (16 yaşadək 2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 3 dien. 8 val.
48HİRŞDK: III dərəcə (16 yaşadək 2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 3 dien. 8 val.
49HİRŞDK: III dərəcə (9 yaşadək 2009-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 3 dien. 8 val.
50HİRŞDK: IV dərəcə (12 yaşadək 2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 3 dien. 8 val.