Federacijų pasirinkimas    ECU Logo

Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Serbia (SRB)

Flag SRB
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Kadetski gp 2 turnir Crveni Krst OŠ Kralj Petar I, 21.oktobar 10:00, dolazak do 9:30 !!! 2 val. 8 min.
255. TRADICIONALNI OKTOBARSKI MEDJUNARODNI TURNIR SLEPIH I SLABOVIDIH 3 val. 8 min.
3ШАХОВСКИ САВЕЗ БЕОГРАДА - субота 21.10.2017. у 17,30 - ЦУГЕР 15 КОЛА 4 val. 52 min.
4XXXI Belgrade Trophy - 2017 31. Međunarodno otvoreno prvenstvo Beograda 5 val. 3 min.
5Memorijal Dragan Ilijašev rapid turnir 2017 Čoka 6 val. 6 min.
655. TRADICIONALNI OKTOBARSKI MEDJUNARODNI TURNIR SLEPIH I SLABOVIDIH 7 val. 31 min.
7DRUGI MEMORIJAL Dr BORIŠE KARADŽIĆA - INTERNATIONAL OPEN CHESS TOURNAMENT PALIC 28.10.- 03.11.2017. 9 val. 22 min.
8Drzavno prvenstvo OSI 2017 12 val. 24 min.
9Srbija 1 Blitz - Novi Sad 12.11.2017 21 val. 27 min.
10IM Round robin Third Saturday 54 - Novi Sad 12.11.- 18.11.2017 21 val. 28 min.
11GM Round robin Memorial Milje Vujovica - Novi Sad 13.11.- 18.11.2017 21 val. 28 min.
12Srbija 2 Blitz - Novi Sad 14.11.2017 21 val. 28 min.
13Third Saturday 55 Open under 2200 - Novi Sad 14.11. - 18.11.2017 21 val. 28 min.
14Third Saturday 56 Rapid - Novi Sad 15.11. - 16.11.2017 21 val. 29 min.
15Srbija 3 Blitz - Novi Sad 17.11.2017 21 val. 29 min.
16GM Round robin Memorial Bogoljuba Dankovica - Novi Sad 19.11 - 24.11.2017 21 val. 29 min.
17IM Round robin Fontana 13 - Novi Sad 19.11. - 24.11.2017 21 val. 29 min.
18Third Saturday 57 Open under 2200 - Novi Sad 19.11. - 24.11.2017 21 val. 30 min.
19IM Round robin Third Saturday 61 - Novi Sad 20.11 - 26.11.2017 21 val. 30 min.
20Srbija 4 Blitz - Novi Sad 20.11.2017 21 val. 30 min.
21GM Round robin Third Saturday 62 - Novi Sad 08.01-13.01.2018 21 val. 30 min.
22IM Round robin Third Saturday 63 - Novi Sad 08.01.-13.01.2018 21 val. 31 min.
23Third Saturday 58 Swiss semi-closed tournament - Novi Sad 14.01.-19.01.2018 21 val. 31 min.
24GM Round robin Third Saturday 60 - Novi Sad 20.01.-25.01.2018 21 val. 31 min.
25IM Round robin Third Saturday 59 - Novi Sad 20.01.-25.01.2018 21 val. 31 min.
26X jubilarni brzopotezni turnir Jelasnica 2017 - GP 6 GSS Nisa Jelašnica - OŠ Đura Jakšić 31.10.2017. 18:15 21 val. 47 min.
27Rapid turnir SOKO 2017-56 Četvrtak, 19.oktobar 16:45 OŠ Dušan Radović 23 val. 18 min.
28Liga CS Jug 2017 1 dien. 1 val.
29VIII deciji turnir SK Banovci Dunav - devojcice starije 1 dien. 3 val.
30VIII deciji turnir SK Banovci Dunav - devojcice mladje 1 dien. 3 val.
31VIII deciji turnir SK Banovci Dunav - decaci stariji 1 dien. 3 val.
32VIII deciji turnir SK Banovci Dunav - decaci mladji 1 dien. 3 val.
33Polufinalni turnir 86. prvenstva Novog Sada 1 dien. 8 val.
343. Memorijalni turnir "Bozidar Kicovic - Kica" 1 dien. 10 val.
353. Memorijal Selimira Manojlovica 2017 1 dien. 11 val.
36Cugerčić 2 - predškolci, I i II razred 18.10.2017. 19:00 OŠ Dušan Radović 2 dien.
373. OTVORENO PRVENSTVO PENZIONERA - BAČKA TOPOLA 18.10.2017. SART 9,30 2 dien.
38III liga Beograda - 2017 2 dien. 5 val.
39Sportski susreti Jagodina 2017 3 dien. 1 val.
40Severnobanatska liga 2017. - Zrenjanin 3 dien. 3 val.
41Severnobanatska liga 2017. - Kikinda 3 dien. 4 val.
42Kvalitetna liga Beograda - 2017 3 dien. 5 val.
43I liga Beograda - 2017 3 dien. 10 val.
447.pojedinacno prvenstvo Sumadije u ubrzanom sahu 4 dien. 2 val.
457.kadetsko prvenstvo Sumadije u sahu - pojedinacno 4 dien. 2 val.
46IV Trofej Vidikovca Grupa do 8 god. (2009. i 2010.) 4 dien. 2 val.
47II liga Beograda - 2017 4 dien. 2 val.
48Kadetski ekipni turnir Sumadije u sahu 2017 4 dien. 6 val.
491. Ekipno prvenstvo Backe Topole u ubrzanom sahu - 04.11.2017 4 dien. 21 val.
50"Memorijalni rapid turnir Milan Radosavljevic 2017" 4 dien. 23 val.
Advertisement