Federacijų pasirinkimas    ECU Logo

Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Romania (ROU)

Flag ROU
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Openul Ialomitei-Editia 1 29 minučių (-ės)
2Memorialul Cristina Foisor, Super8 Editia a II-a, 20.01.2019, Timisoara 30 minučių (-ės)
3Memorialul CRISTINA FOISOR, Blitz Editia a II-a, 20.01.2019, Timisoara 2 val. 14 min.
4Cupa "Unirea Principatelor" - OPEN - Mangalia, 20.01.2019 2 val. 16 min.
5Voința Chess Weekend No. 3, Satu Mare, 19-20 ianuarie 2019 3 val. 3 min.
6Memorialul CRISTINA FOISOR, Sah RAPID Editia a II-a,19 - 20.01.2019, Timisoara 4 val. 12 min.
7Weekend Sahist Bucurestean 19 4 val. 37 min.
8King of Chess, Ocna Mures 24.01.2019 sah rapid seniori omologat 5 val. 1 min.
9King of Chess, Ocna Mures 24.01.2019 sah rapid juniori omologat 5 val. 2 min.
10Gimnaziada la sah.Sc.29-Galati 6 val. 16 min.
11Cupa "Unirea Principatelor" -COPII- Mangalia, 19.01.2019 6 val. 42 min.
12Grand Prix MegaChess la Mega Mall 2019 (Etapa I) - U08 - 27 ian 2018 CIV/ELO<=1050 + jucatori nelegitimati 9 val. 49 min.
13Grand Prix MegaChess la Mega Mall 2019 (Etapa I) - U11 - 27 ian 2018 CIV/ELO<=1050 + jucatori nelegitimati 9 val. 55 min.
14ARISTON OPEN 2019 editia a-VI-a Satu Mare, 24-27 ianuarie 2019 10 val. 28 min.
15Memorialul PAUL DIACONESCU - Cupa Hotel Central - editia 2019 sah rapid - copii U14 - Ploiesti, 16 februarie 2019 15 val. 42 min.
16Memorialul PAUL DIACONESCU - Cupa Hotel Central - editia 2019 sah rapid - Open - Ploiesti, 16 februarie 2019 15 val. 43 min.
17Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 fete U09 15 val. 53 min.
18Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 baieti U09 15 val. 53 min.
19Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 baieti U07 15 val. 54 min.
20Cupa Unirea Principatelor Focsani- open ("Union of the Principalities" Cup) 19 val. 5 min.
21ONSS sah ed 2019 - Baieti (etapa Vrancea) 20 val. 6 min.
22ONSS sah ed 2019 - Fete (etapa Vrancea) 21 val. 21 min.
23Olimpiada gimnaziilor la sah pe echipe 2019 (etapa Vrancea) 21 val. 21 min.
24Cupa "Unirea Principatelor Romane", copii sub 12 ani, Sighetu-M. 23 val. 12 min.
25Trofeul Sinaia 1 dien. 1 val.
26Semifinala Seniori 2019 Cluj 1 dien. 4 val.
27Cupa "Unirea Principatelor" - COPII - Mangalia, 19.01.2019 1 dien. 5 val.
28CUPA UNIRII-turneul A-seniori+jun.>14 ani-2019-BUZAU 1 dien. 8 val.
29CUPA UNIRII-turneul B-11-14 ani-2019-BUZAU 1 dien. 8 val.
30CUPA UNIRII-turneul D-sub 8 ani-2019-BUZAU 1 dien. 9 val.
31CUPA UNIRII-turneul C-sub 10 ani-2019-BUZAU 1 dien. 9 val.
32Kings of Chess, Ocna Mures 24.01.2019 (copii nelegitimati sau CIV 1001) 1 dien. 19 val.
33Kings of Chess, Ocna Mures 24.01.2019 (seniori nelegitimati) 1 dien. 19 val.
34Napocensis aditia 26 Sah rapid 1 dien. 23 val.
35Cupa CSU grupa joi-vineri 16-18 2 dien. 2 val.
36Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 baieti U11 2 dien. 13 val.
37Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 baieti U17 2 dien. 13 val.
38Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 baieti U15 2 dien. 13 val.
39Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 baieti U13 2 dien. 13 val.
40Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 fete U15 2 dien. 13 val.
41Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 fete U13 2 dien. 13 val.
42Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 fete U07 2 dien. 13 val.
43Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 fete U11 2 dien. 13 val.
44Cupa de iarna Smart Galati, 12-13 ianuarie 2019, sub 12 ani 2 dien. 22 val.
45Cupa Unirea Principatelor Focsani - U14 2 dien. 22 val.
46CUPA UNIRII EDITIA a -XI - a BUZAU 3 dien. 8 val.
47Simultan sustinut de Raja Rithvik & Tejaswini Sagar 5 dien. 1 val.
48First Saturday - Bucharest G - Simultan Bibisara Assaubayeva 6 dien. 7 val.
49Festivalul "Suflet de roman" -CUPA CODELESS -Iasi - 10-13 ian 2019 6 dien. 11 val.
50Festivalul "Suflet de roman" -CUPA AJS Iasi - U12 -Iasi - 10-13 ian 2019 6 dien. 11 val.