Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Moldova (MDA)

Flag MDA
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Title Arena-Zgurita open,editiaV,blitz 1 dien. 14 val.
2Title Arena-Zgurita Open , V editie 2 dien. 9 val.
3Turneul National la Sah între echipele asociatiilor de sah din raioane 2019 8 dien. 13 val.
4Festivalul International de sah "Toamna Moldovei 2019" U14 12 dien. 14 val.
5Toamna Moldovei-2019, juniori 8 ani 12 dien. 15 val.
6Toamna Moldovei-2019, juniori 10 ani 12 dien. 15 val.
7Memorialul F. Scripcenco 2019 29 dien. 13 val.
8Festivalul international" Toamna de Aur"turneu A 36 dien. 5 val.
9Toamna deAur 2019,turneu B 36 dien. 14 val.
10Festivaluil international de sah "Toamna de Aur"2019 U14 36 dien. 14 val.
11Festivalul international "Toamna de Aur"2019, U12 36 dien. 14 val.
12Festivalul international Toamna de Aur 2019 U10 36 dien. 14 val.
13Festivalul internayional "Toamna de Aur"2019 U08 36 dien. 14 val.
14Concursul National de sah"Memorial Valeriu Sanduleac"-Turneul B-U12 43 dien. 14 val.
15Concursul National de sah"Memorial Valeriu Sanduleac"-Turneul A-Maturi 43 dien. 14 val.
16Campionatul deschis al mun. Chisinau 45 dien. 9 val.
17TURNEUL INTERNATIONAL DE SAH ”CUPA INDEPENDENTEI” 2019 72 dien. 14 val.
18Cupa Viitorilor Mari Maestri 2019 108 dien. 14 val.
19Ziua Internationala Sahului Open A Balti 113 dien. 14 val.
20Ziua Internationala Sahului Open B Balti 113 dien. 14 val.
21Ziua Mondiala a Sahului 2019 114 dien. 12 val.
22TURNEU DE BINEFACERE 2019 148 dien. 11 val.
23Turneu de calificare cu norma cat 1 Balti 154 dien. 13 val.
24Turneu de calificare cu norma cat.3 157 dien. 14 val.
25Turneu de calificare cu norma cat2 Balti 157 dien. 15 val.
26Turneu de calificare cu norma cat 4 157 dien. 15 val.
27Memorialul L.E.Beghelman,Open A 169 dien. 15 val.
28Memorialul L.EBeghelman,Open B 169 dien. 15 val.
29Familia Sahista,Balti 176 dien. 14 val.
30Turneul International la sah ,,Memorialul V. Cebanenco” 2019 180 dien. 12 val.
31Cupa Republicii Moldova la sah intre cluburile si asociatiile Federatiei de Sah 190 dien. 7 val.
32Finala Turneului Național de șah „Turnul alb” 2019 192 dien. 13 val.
33Cupa Federatiei 2019 204 dien. 14 val.
34Turneul Tinerelor Talente 204 dien. 14 val.
35Memoriam L.Susterman.Open A, General 218 dien. 12 val.
36Memoriam L.Susterman.Open B, Copii 218 dien. 12 val.
37Memorialul L.Malinin 2019 220 dien. 7 val.
38Memoriam L.Susterman.Open C,Blit 222 dien. 15 val.
39Campionatul RM, tineret, feminin 224 dien. 8 val.
40Campionatul RM la sah rapid-2019, tineret 16,18,20 ani 224 dien. 11 val.
41Campionatul RM la blit intre juniori 16-20 ani 225 dien. 12 val.
42Campionatul RM rapid-2019, intre junioare 226 dien. 12 val.
43Memorialul Vasile Vatamanu, juniori 232 dien. 15 val.
44Campionatul RM-2019, F14 239 dien. 12 val.
45Campionatul RM-2019, U16 239 dien. 12 val.
46Campionatul RM-2019, juniori 14 ani 239 dien. 13 val.
47Campionatul RM-2019,baieti 12 ani. 239 dien. 13 val.
48Campionatul RM-2019, fete 12 ani 239 dien. 14 val.
49Campionatul RM-2019, U18 240 dien. 12 val.
50Campionatul RM-2019, F18 240 dien. 12 val.