Federacijų pasirinkimas    ECU Logo

Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Austria (AUT)

Flag AUT
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
13. Genussmeilen A Turnier Thermenregion Wienerwald 2 val. 49 min.
23. Genussmeilen C Turnier Thermenregion Wienerwald 2 val. 50 min.
33. Genussmeilen B Turnier Thermenregion Wienerwald 2 val. 51 min.
431. Bad Vöslauer Blitzschach Open 2018 Jubiläumsturnier 1 dien. 2 val.
52. Go Mamau 1 dien. 2 val.
63. ASKÖ Sparkasse Schwarzatal Open 2018 30 Min, Kontumazzeit 1 dien. 2 val.
7NÖSV 2.Klasse Mostviertel West 2018/19 1 dien. 22 val.
8NÖSV 1.Klasse Mostviertel 2018/19 unt.Play-Off 2 dien. 1 val.
9NÖSV 1.Klasse Mostviertel 2018/19 Meister-Play-Off 2 dien. 1 val.
10NÖSV 1.Klasse Mostviertel 2018/19 2 dien. 2 val.
11NÖSV 2.Klasse Mostviertel Ost 2018/19 2 dien. 2 val.
12NÖSV Mostviertler Liga 2018/19 2 dien. 2 val.
1321. Gablitzer Schnellschachturnier 2018 2 dien. 2 val.
1430 Jahre VHS Strasshof Jubiläumsschnellschachturnier 2 dien. 16 val.
156. Amstettner Schnellschachstadtmeisterschaft 18 8 dien. 22 val.
16Weinviertler Jugendliga U14 2018/19 9 dien. 17 val.
17Waldviertler Blitzmeistershaft Amaliendorf, 1.9.2018 10 dien. 22 val.
18Waldviertler Meisterschaft 1. Klasse Waldviertel 2018/19 10 dien. 22 val.
19Waldviertler Meisterschaft Liga Waldviertel 2018/19 10 dien. 23 val.
2024. Bisamberg OPEN 12 dien. 22 val.
21NÖSV-Seniorenlandesmeisterschaft 65+ Spitz, 7.-13.10.2018 14 dien. 21 val.
229. Mauer-Öhling Turnier 2018 35 dien.
23NÖ Weinviertler LIGA 2018/19 38 dien. 22 val.
2417. Achse Riederberg Schülerschachturnier 2018 49 dien. 1 val.
2528. Hamerlingturnier des Schachklbs Zwettl 49 dien. 3 val.
262. HTL-Schülerturnier 50 dien. 3 val.
27SPIDS Kinderschachturnier Deutsch Wagram - Allgemeine Klasse 51 dien. 21 val.
281 Gloggnitzer Kinder- und Jugendschachtag Gruppe B 53 dien. 23 val.
291 Gloggnitzer Kinder- und Jugendschachtag Gruppe A 53 dien. 23 val.
30Litschauer Schülermeisterschaft Litschau, 24.5.2018 55 dien. 6 val.
31Niederösterreichische Landesliga 55 dien. 19 val.
321 Gloggnitzer Kinder- und Jugendschachtag C 57 dien. 19 val.
3320. ASKÖ Amstettner Jugendschnellschachturnier 18 57 dien. 22 val.
3452. Waldviertler Schach-Einzelmeisterschaft Litschau, 8.-16. Juni 2018 58 dien. 16 val.
351 Gloggnitzer Kinder- und Jugendschachtag Gruppe C 58 dien. 16 val.
3625. Kellerolympiade 58 dien. 19 val.
37Abschlussturnier Krems AHS 2018 61 dien. 13 val.
38Abschlussturnier 2018 Krems Langenlois Mautern Hadersdorf 61 dien. 13 val.
39NÖ Landescup 2018 79 dien. 17 val.
4034. Waldviertler Schulschachtag, Volksschulen Gmünd, 6.4.2018 82 dien. 12 val.
4127. KO┬┤BURG OPEN und WeinV Schnellschach-Einzelmeisterschaft 82 dien. 12 val.
42NÖSV Mostviertler Liga 2017/18 82 dien. 12 val.
4316. Stockerauer Schach-Open C-Turnier (nat. Wertung) 88 dien. 14 val.
4416. Stockerauer Schach-Open B-Turnier (internat. Wertung) 88 dien. 14 val.
4516. Stockerauer Schach-Open A-Turnier (internat. Wertung) 88 dien. 14 val.
46Waldviertler Schülermannschaftsmeisterschaft Gmünd, 5.52018 94 dien. 3 val.
47NÖSV 2.Klasse Mostviertel 2017/18 Stichkampf 95 dien. 15 val.
481. Amstettner Blitzstadtmeisterschaft 18 und NÖ-Blitz-LM und Damen-Blitz-LM 18 99 dien. 22 val.
49Schnellschachturnier in Kottingbrunn 100 dien. 18 val.
5010. ASKÖ-NÖ LM18 und NÖ-LM sowie Damen-LM im Schnellschach 18 100 dien. 20 val.