Wyb√≥r federacji    ECU Logo

Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Romania (rou)

Flag rou
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1Liga Roiala-Editia aIIa-etapa 3-Turneul Seniori-Urziceni-2018 9 Minutes
2FISCA 2018 - B copii U10 1 Hours
3European Youth Blitz Championship - Boys U18 1 Hours 10 Min.
4European Youth Blitz Championship - Boys U14 1 Hours 13 Min.
5European Youth Blitz Championship - Boys U10 1 Hours 14 Min.
6European Youth Rapid Championship - Boys U18 1 Hours 14 Min.
7European Youth Rapid Championship - Boys U16 1 Hours 15 Min.
8European Youth Rapid Championship - Boys U12 1 Hours 16 Min.
9European Youth Rapid Championship - Boys U10 1 Hours 16 Min.
10European Youth Rapid Championship - Boys U8 1 Hours 17 Min.
11MEMORIALUL CONSTANTIN DORITA editia a IX - a 1 Hours 28 Min.
12European Youth Rapid Championship - Boys U14 1 Hours 37 Min.
13FISCA 2018 - C copii U14 2 Hours 11 Min.
14FISCA 2018 - piticot copii U06 2 Hours 16 Min.
15FISCA 2018 - D OPEN 2 Hours 17 Min.
16FISCA 2018 - A copii U08 2 Hours 17 Min.
17Cupa AUREL ZAMORA - editia a IV-a turneu sah rapid, 6-8 iulie, Busteni 3 Hours 6 Min.
18Trofeul Otrasului Victoria Editia 2 10 Hours 56 Min.
19Piatra Neamt City Cup 2018 14 Hours 22 Min.
20Festivalul International de Sah Trofeul Litoralului (Seacoast Trophy) ed.XXVIII 16 Hours 28 Min.
21Festivalul International de Sah Trofeul Litoralului (Seacoast Trophy) ed.XXVIII U08 16 Hours 47 Min.
22Festivalul International de Sah Trofeul Litoralului (Seacoast Trophy) ed.XXVIII U10 16 Hours 48 Min.
23Festivalul International de Sah Trofeul Litoralului (Seacoast Trophy) ed.XXVIII U14 16 Hours 48 Min.
24Napocensis Rapid Ed. XXIII 1 Days
25Cupa Podul Inalt - Ed.11 Open A - U12 ( Vaslui, 28-30 Iunie 2018 ) 1 Days 2 Hours
26Cupa Podul Inalt - Ed.11 Open B - U18 ( Vaslui, 28-30 Iunie 2018 ) 1 Days 2 Hours
27Cupa Podul Inalt - Ed.11 Open C - Nelegitimati ( Vaslui, 28-30 Iunie 2018 ) 1 Days 2 Hours
28Cupa Gambit Husi - Editia 1 (Vaslui, Husi, 22-24 Iunie 2018) 1 Days 2 Hours
29European Youth Blitz Championship - Girls U14 1 Days 12 Hours
30European Youth Rapid Championship - Girls U12 1 Days 12 Hours
31European Youth Rapid Championship - Girls U14 1 Days 12 Hours
32Cupa DodoSah - Under 11 - Legitimati sub 1010 si Nelegitimati 1 Days 12 Hours
33Trofeul Clubului de Sah Deva - Open A Sah Rapid 1 Days 14 Hours
34Festivalul International de Sah Arad 2018 Arad Open 1 Days 20 Hours
35Festivalul International CUPA SALINA TURDA 16-19 iunie 2018 ed.4 - Under 11 1 Days 21 Hours
36Festivalul International CUPA SALINA TURDA 16-19 iunie 2018 ed.4 - Under 18 1 Days 22 Hours
37Festivalul International CUPA SALINA TURDA 16-19 iunie 2018 ed.4 - Under 9 1 Days 23 Hours
38Cupa DodoSah - Under 11 - Legitimati sub 1010 si Nelegitimati 2 Days 12 Hours
39Finala CN veterani 2018 2 Days 22 Hours
40Trofeul Techirghiol 2018 - Open, 28.06 - 05.07.2018 2 Days 22 Hours
41European Youth Blitz Championship - Girls U18 3 Days 13 Hours
42Trofeul Clubului Central - Cupa de Vara 3 Days 19 Hours
43Cupa „Axis Libri” ed. a VI-a U6 3 Days 20 Hours
44Cupa „Axis Libri” ed. a VI-a U20 3 Days 20 Hours
45Cupa „Axis Libri” ed. a VI-a U20i 3 Days 20 Hours
46Cupa „Axis Libri” ed. a VI-a U10i 3 Days 20 Hours
47Cupa "Cronos" Hateg - Open A 3 Days 21 Hours
48Cupa „Axis Libri” ed. a VI-a veterani 3 Days 22 Hours
49Cupa „Axis Libri” ed. a VI-a U10 3 Days 22 Hours
50Cupa Micul Sahist - Comarnic U15 3 Days 23 Hours