Wyb√≥r federacji    ECU Logo

Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Finland (fin)

Flag fin
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1HSK XXXIX kevätturnaus A-ryhmä 3 Hours 35 Min.
2HSK XXXIX kevätturnaus B-ryhmä 3 Hours 37 Min.
3Vårturneringen 2018 23 Hours 36 Min.
4Turku-Tampere-pikapeliottelu 2018 1 Days 19 Hours
5Pikashakin SM 2018 6 Days 18 Hours
6Selokunkku-turnaussarja, 5. osakilpailu, A-ryhmä 7 Days 17 Hours
7Selokunkku-turnaussarja, 5. osakilpailu, B-ryhmä 7 Days 17 Hours
8KurVi 30v Juhlaturnaus 7 Days 19 Hours
9Kurikan koulushakki Festivaali A 9 Days 23 Hours
10Kurikan koulushakki Festivaali B 9 Days 23 Hours
11Käpylän mestaruus 2018 10 Days 12 Hours
12Lauttasaaren mestaruus 2018 LauttSSK 70 vuotta juhlaturnaus 18 Days 2 Hours
13Espoon ja Kauniaisten 3-4 lk lasten turnaus 20 Days 15 Hours
14Espoon ja Kauniaisten 1-2 lk lasten turnaus 20 Days 15 Hours
15EtVaS 2018 B 21 Days 14 Hours
16EtVaS 2018 C 21 Days 17 Hours
17EtVaS 2018 A 21 Days 18 Hours
18Espoon ja Kauniaisten yläkoulujen ja lukion turnaus 22 Days 19 Hours
19Espoon ja Kauniaisten eskareiden turnaus 22 Days 19 Hours
20Espoon ja Kauniaisten 5-6 lk lasten turnaus 22 Days 19 Hours
21Oulun nopean shakin mestaruus 22 Days 20 Hours
2240.Kalakukkoturnaus 2018 (C-ryhmä) 27 Days 3 Hours
2340.Kalakukkoturnaus 2018 (D-ryhmä) 27 Days 3 Hours
2440.Kalakukkoturnaus 2018 (A-ryhmä) 28.-29.4. 28 Days 18 Hours
2540. Kalakukkoturnaus 2018 (B-ryhmä) 28 Days 19 Hours
26Selokunkku-turnaussarja, 4. osakilpailu, B-ryhmä 29 Days 17 Hours
27Selokunkku-turnaussarja, 4. osakilpailu, A-ryhmä 29 Days 17 Hours
28Työväentalosarjan 2. osakilpailu 29 Days 20 Hours
29Turun turnajaiset A-ryhmä 29 Days 21 Hours
30Turun turnajaiset F-ryhmä 29 Days 23 Hours
31Turun turnajaiset E-ryhmä 29 Days 23 Hours
32Turun turnajaiset C-ryhmä 29 Days 23 Hours
33Turun turnajaiset B-ryhmä 29 Days 23 Hours
34Turun turnajaiset D-ryhmä 29 Days 23 Hours
35Ekenäs Öppna Mästerskap 2018, 15 + 15 min. 31 Days 14 Hours
36KäpSK:n rap 6/2018 31 Days 14 Hours
37Tampereen seudun koulujoukkuemestaruus, luokat 1-3 33 Days 22 Hours
38Pääkaupunkiseudun koulujoukkueiden avoin mestaruus 2018 Luokat 4-6 35 Days 19 Hours
39Pääkaupunkiseudun koulujoukkueiden avoin mestaruus 2018 Luokat 1-3 35 Days 19 Hours
40Tampereen seudun koulujoukkuemestaruus, luokat 4-6 36 Days 19 Hours
41Tampereen seudun koulujoukkuemestaruus, yläkoulut 36 Days 19 Hours
42HSL vartit C-ryhmä, 2018 38 Days 15 Hours
43HSL_vartit_B_2018 38 Days 20 Hours
44Raseborgs 8. skolschacksturnering - Raaseporin 8. koulushakkiturnaus 18.04.2018 39 Days 23 Hours
45HSL vartit A-ryhmä, (2018) 41 Days 22 Hours
46Koulujoukkueiden SM-kilpailut, luokat 1-3 42 Days 17 Hours
47Koulujoukkueiden SM-kilpailut, jatkokoulut 42 Days 17 Hours
48Koulujoukkueiden SM-kilpailut, luokat 4-6 42 Days 17 Hours
49Koulujoukkueiden SM-kilpailut, yläkoulut 42 Days 22 Hours
50FordStore shakkiturnaus B-ryhmä 43 Days 20 Hours