Wybór federacji    ECU Logo

Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Spain (esp)

Flag esp
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1XIV Torneo Alicante 2018 (Event code: 180235 ) 6 Hours 4 Min.
2TORNEIG DE LES 23 NACIONS VII IRT S2200 VALÈNCIA ORIGEN DELS ESCACS 6 Hours 47 Min.
3LI Campeonato de Alcalá de Guadaira 7 Hours 10 Min.
4TORNEO ESCOLAR DE AJEDREZ CIUTAT VELLA. SUB-16 7 Hours 21 Min.
5TORNEO ESCOLAR DE AJEDREZ CIUTAT VELLA. SUB-12 7 Hours 21 Min.
6TORNEO ESCOLAR DE AJEDREZ CIUTAT VELLA. SUB-08 7 Hours 22 Min.
7TORNEO ESCOLAR DE AJEDREZ CIUTAT VELLA. SUB-10 7 Hours 22 Min.
8Primavera 7 Hours 24 Min.
9Social CE Xativa-CA Alzira 2018 7 Hours 35 Min.
10II OPEN DE AJEDREZ OFICIALES DE TABLADA Domingo 28 de mayo de 2018 7 Hours 53 Min.
11XL Open Internacional Ciudad de Alcalá, Campeonato de Sevilla Activo 8 Hours 3 Min.
12XIV Torneig Primavera 8 Hours 8 Min.
13FINAL ABSOLUTA DE MADRID 2018 8 Hours 33 Min.
14I Open Ajedrez Rapido 10+5 Alpedrete (Fide ID 187013) 8 Hours 37 Min.
15XXXVI CAMPEONATOS DE CANARIAS EN EDAD ESCOLAR - AJEDREZ INFANTIL 9 Hours 20 Min.
16III Torneo 60+30 C.A. Alpedrete (Fide ID 187011) 9 Hours 24 Min.
17Campeonato Absoluto de Cantabria 2018 9 Hours 44 Min.
18XXXVI CAMPEONATOS DE CANARIAS EN EDAD ESCOLAR - AJEDREZ CADETE 9 Hours 47 Min.
19XIV Open de Primavera XIV Udaberriko Irekia 9 Hours 50 Min.
20Relámpago Absoluto CTL 2018 10 Hours 29 Min.
21XXVIII Open San Joan 10 Hours 52 Min.
22XII TORNEIG INFANTIL MONTSERRAT 2018 10 Hours 55 Min.
231er Torneo Dominico-Español de Ajedrez Relámpago 11 Hours 48 Min.
24XXXVII ESKOLARTEKO JOKUAK - INFANTIL MAILA Arrasate 2018ko Maiatzak 26tik 27ra 11 Hours 52 Min.
25I TORNEO BENEFICO COLICHET 11 Hours 56 Min.
26Torneig Infantil - Aleví d'Escacs XXII Mes de l'Esport - Alaquàs 12 Hours 4 Min.
27Primer Circuito Infantil de Ajedrez Copa Diputacion - Etapa 3 Benicassim 12 Hours 33 Min.
28XV Open ibidem - IRT Sub 2200 12 Hours 36 Min.
29XXX ABIERTO INTERNACIONAL DE AJEDREZ "CIUDAD DE DOS HERMANAS" Campeonato de Andalucía de Ajedrez Activo 2018. 26 de Mayo de 2018 12 Hours 40 Min.
30Campeonato de Gipuzkoa Femenino 2018 13 Hours 10 Min.
31I CIRCUITO DE AJEDREZ INFANTIL VILA-BEER IRISH PUB VILA-REAL2º Dia Sub 12,Sub14 13 Hours 13 Min.
32II Certamen Peones Pasados (2018) Sub-12 13 Hours 16 Min.
33I CIRCUITO DE AJEDREZ INFANTIL VILA-BEER IRISH PUB VILA-REAL-2º Jornada Sub 8,Sub10 13 Hours 17 Min.
34XXIV CAMPEONATO REGIONAL RAPIDO STA. CRUZ DE CAMPILLO - MURCIA 2018 (189355) 13 Hours 19 Min.
35II Certamen Peones Pasados (2018) Sub-08 13 Hours 30 Min.
36II Certamen Peones Pasados (2018) Sub-10 13 Hours 30 Min.
37II Certamen Peones Pasados (2018) Sub-14-18 13 Hours 31 Min.
38VI Open S 16 D'Escacs Joves Promeses Ciutat de Mollet 13 Hours 58 Min.
39XIII Obert Internacional d'Escacs Tupinamba Grup 'A' 14 Hours 17 Min.
40XXXVII ESKOLARTEKO JOKUAK - ALEBIN MAILA Arrasate 2018 Maiatzak 26tik 27ra 14 Hours 23 Min.
41COPA ALMERIA POR EQUIPOS 2018 14 Hours 24 Min.
42XIII Obert Internacional d'Escacs Tupinamba Grup 'B' 14 Hours 27 Min.
43VIII Torneo Infantil "Francesch Vicent" Segorbe Sub 8,Sub 10 15 Hours 10 Min.
44III IRT DE AJEDREZ CIUDAD DE VILA-REAL SUB 2200 15 Hours 16 Min.
45XXX Torneo 60+30 C.A. Pueblo Nuevo (Fide ID 185465 15 Hours 34 Min.
46XVII Cto de Aragon de Veteranos 2018 Master 50 15 Hours 58 Min.
47XVII Cto de Aragon de Veteranos 2018 Master 65 16 Hours 3 Min.
48Rápido Absoluto CTL 2018 16 Hours 38 Min.
49TORNEIG BLITZ VALÈNCIA BRESSOL DELS ESCACS 17 Hours 35 Min.
50II Circuito Diputación de Granada.GALERA 17 Hours 51 Min.