Wyb√≥r federacji    ECU Logo

Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Ecuador (ecu)

Flag ecu
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1Torneo Feriado mayo Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 1 Days 5 Hours
2Campeonato Provincial Absoluto U14, Morona Santiago 1 Days 8 Hours
3Campeonato Provincial U8 Absoluta 2018, Morona Santiago 1 Days 10 Hours
4Torneo "24 de Mayo" Serie A Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 2 Days 3 Hours
5Campeonato Provincial de Blitz U14 MORONA SANTIAGO 2 Days 13 Hours
6Campeonato Provincial U8 Blitz MORONA SANTIAGO 2 Days 13 Hours
7Torneo "David Herrera" Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 3 Days 3 Hours
8SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ DE GUAYAS CATEGORIA U14 VARONES 3 Days 3 Hours
9SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ DE GUAYAS CATEGORIA U14 FEMENINO 3 Days 3 Hours
10SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ DE GUAYAS CATEGORIA U08 VARONES 3 Days 5 Hours
11SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ DE GUAYAS CATEGORIA U08 FEMENINO 3 Days 5 Hours
12Campeonato "Heidy Jurado" Serie A Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 9 Days 3 Hours
13Torneo de Ajedrez Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (cesar Ruiz) 10 Days 3 Hours
14Nacional sub 12 femenino 13 Days 9 Hours
15Nacional sub 18 Absoluto 14 Days 3 Hours
16Nacional sub 18 femenino 14 Days 4 Hours
17Nacional sub 12 absoluto 14 Days 4 Hours
18NACIONAL BLITZ SUB 18 ABSOLUTO Y FEMENINO 16 Days 2 Hours
19NACIONAL BLITZ SUB 12 ABSOLUTO Y FEMENINO 16 Days 2 Hours
20Torneo "Naidely Santander" Serie A Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 16 Days 3 Hours
21Torneo "Naidely Santander" Mujeres Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 16 Days 4 Hours
22Torneo "Miguel Bedoya" Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 17 Days 2 Hours
23Torneo "Mes de la Madre" Grupo A Escuela Nacional de Ajedrez Cesar Ruiz 22 Days 1 Hours
24Torneo "Mes de la Madre" Grupo B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 23 Days 11 Hours
25SELECTIVO OLIMPICO FEMENINO 2018 28 Days 9 Hours
26SELECTIVO OLIMPICO ABSOLUTO 2018 28 Days 9 Hours
27CAMPEONATO PROVINCIAL U12 MORONA SANTIAGO 29 Days 8 Hours
28CAMPEONATO PROVINCIAL U18 MORONA SANTIAGO 29 Days 9 Hours
29Campeonato Provincial U8 PROMOCIONAL Morona Santiago 29 Days 10 Hours
30Torneo Provincial Blitz 33 Days 9 Hours
31SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ GUAYAS 2018 CATEGORIA U12 FEMENINA 36 Days 10 Hours
32SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ GUAYAS 2018 CATEGORIA U18 ABSOLUTA 36 Days 10 Hours
33SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ GUAYAS 2018 CATEGORIA U12 VARONES 36 Days 11 Hours
34Torneo de Ajedrez Blitz Escuela Nacional de Ajedrez ENA s.a. (Cesar Ruiz) 37 Days 4 Hours
35TORNEO DE AJEDREZ GRUPO B 38 Days 3 Hours
36"COPA COTOPAXI CATEGORIA ABIERTA" 42 Days 7 Hours
37"COPA COTOPAXI CATEGORIA SUB 12" 42 Days 8 Hours
38"COPA COTOPAXI SUB 14" 42 Days 8 Hours
39"COPA COTOPAXI SUB 10" 42 Days 9 Hours
40"COPA COTOPAXI SUB 08" 42 Days 9 Hours
41XXXIII Torneo del Sabado Elite 43 Days 9 Hours
42Torneo Semanal Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 45 Days 3 Hours
43CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-16 VARONES 49 Days 4 Hours
44CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-16 FEMENINO 49 Days 4 Hours
45CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-10 FEMENINA 49 Days 5 Hours
46CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-10 VARONES 49 Days 5 Hours
47XXXII Torneo del Sabado 50 Days 10 Hours
48CAMPEONATO NACIONAL SUB 16 BLITZ 51 Days 2 Hours
49CAMPEONATO NACIONAL DE BLITZ CATEGORIA U-10 51 Days 2 Hours
50Campeonato Semana Santa Serie A Ecuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 58 Days 9 Hours