Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Czech Republic (cze)

Flag cze
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1Konopiště Garden Chess Open 2018 10 Minutes
2O pohár města Klatov B 7 Hours 56 Min.
3O pohár města Klatov A 8 Hours 13 Min.
4O putovní pohár 2018 10 Hours 6 Min.
51. Open Bohumín 2018 - "A" Krajský přebor MKŠS, Okresní přebor OŠS Karviná 10 Hours 34 Min.
6WisCup_2018 11 Hours 45 Min.
742. VELKÁ CENA LITVÍNOVA 12 Hours 44 Min.
8Nominační turnaj pro Šachovou olympiádu 14 Hours 6 Min.
9Mostecká věž 2018 11. ročník Grand Prix ČR v rapid šachu 2017-2018 14 Hours 51 Min.
10Varnsdorfský maraton v rapid šachu 15 Hours 13 Min.
11Amatérský OPEN v Praze 25.-27.5.2018 16 Hours
12Praha-Memoriál Věry Menčíkové-204. VC ŠK DP Praha Rapid Open, 10.06.2018 Muzeum MHD - Vozovna Střešovice 17 Hours 55 Min.
13Krajský přebor jednotlivců ŠSPK 2018 18 Hours 10 Min.
14Otevřený dubnový turnaj v rapid šachu 18 Hours 48 Min.
15Krajské tréninkové šachové soustředění 2018 22 Hours 32 Min.
16Turnaj v RAPIDšachu Rakovník 22 Hours 37 Min.
17Jarní Kobylisy 2018 23 Hours 30 Min.
18Vršovický open 2018 jaro 23 Hours 41 Min.
19SK OAZA Praha 2018 Jaro 23 Hours 59 Min.
203. májový turnaj v Červeném Kostelci 1 Days 1 Hours
21Oddílový přebor mládeže 2017-18 ŠO Sokol Bakov nad Jizerou 1 Days 1 Hours
22Memoriál Františka Říhy 3 ročník 1 Days 10 Hours
23Bohnické úterky - Hodinovky jaro 2018 1 Days 12 Hours
24Jarní Kobylisy B 2018 1 Days 15 Hours
25Teplice Open 2018 International Chess Tournament (Regional Chess Championship of Ústí nad Labem) 1 Days 16 Hours
2643. Přebor města Vsetína 4.-11.7.2018 Open A 1 Days 16 Hours
2743. Přebor města Vsetína 4.-11.7.2018 Open B 1 Days 16 Hours
28Školní přebor ZŠ U Sýpek v šachu 1 Days 19 Hours
29Šachový král Postoloprt 2018 - VIII. ročník 1 Days 21 Hours
3017. otevřený turnaj Šachové školy STAMAT Benešov 9. 6. 2018 2 Days
31Přebor ŠK Praha 4 - Memoriál V.Holuba 2 Days 10 Hours
32Prostějovská šachová liga 6. turnaj 2018 2 Days 11 Hours
33Jarní klasifikační turnaj š.o. Praga 2018 skupina 1.A 2 Days 11 Hours
34Veletržní turnaj 2018 A 2 Days 12 Hours
35Přebor ZŠJG - kategorie 3 - 5. až 9. třída 2 Days 16 Hours
36Přebor ZŠJG - kategorie 1 - 1. až 2. třída 2 Days 16 Hours
37Přebor ZŠJG - kategorie 2 - 3. až 4. třída 2 Days 16 Hours
38Regionální soutěž SŠS - skupina B 2 Days 20 Hours
39Krajský přebor mládeže Kategorie H10 + D10 (1 postupující na MČech) 2 Days 23 Hours
40Jarní klasifikační turnaj š.o. Praga 2018 skupina 3.B 3 Days 13 Hours
41Jarní klasifikační turnaj š.o. Praga 2018 skupina 3.A 3 Days 13 Hours
42Jarní klasifikační turnaj š.o. Praga 2018 skupina 2.B 3 Days 13 Hours
43Jarní klasifikační turnaj š.o. Praga 2018 skupina 2.A 3 Days 13 Hours
44/Devátý šachový turnaj ze seriálu šachových turnajů ve Vyškově 2017/2018 3 Days 16 Hours
45ŠSPK_KP v rapid šachu_mladší 3 Days 20 Hours
4615. ročník Rejfířova memoriálu = přebor Prahy jednotlivců 2018 3 Days 21 Hours
47ŠSPK_KP v rapid šachu_starsi 3 Days 21 Hours
4826. ročník Šachového festivalu Ústí n. L. 2018, Grand Prix ČR - Open „A“, rapid šach, seriál Grand Prix ČR v rapid šachu 2017-18 4 Days 10 Hours
49Memoriál Ing. Josefa Vozáka 2018 4 Days 11 Hours
50Strážský rapid 2018 24. ročník 4 Days 14 Hours