Wybór federacji    ECU Logo

Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Bolivia (bol)

Flag bol
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1Torneo Clasificatorio Municipio Colcapirhua Secundaria Varones 4 Minutes
2Torneo Clasificatorio Municipio Colcapirhua Secundaria DAMAS 8 Minutes
3IRT "80 Aniversario de la F.B.A." - Tarija 13 Hours 31 Min.
4Torneo IRT 80º Aniversario de la FBA - ADALP 2018 13 Hours 37 Min.
5Torneo de Ajedrez Municipio Colcapirhua Ciclo Primaria VARONES 17 Hours 40 Min.
6Torneo de Ajedrez Municipio Colcapirhua Ciclo Primaria DAMAS 17 Hours 41 Min.
7IRT "80 Aniversario de la F.B.A." - ACHACACHI 1 Days 15 Hours
8IRT Rápido 80º Aniversario de la Federación Boliviana de Ajedrez - AMALP 2018 2 Days 22 Hours
9CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ SUB 8 - FEMENINO 3 Days 1 Hours
10CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ SUB 8 - ABSOLUTO 3 Days 1 Hours
11CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ SUB 6 - ABSOLUTO 3 Days 1 Hours
12CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ SUB 6 - FEMENINO 3 Days 1 Hours
1318Va. Fecha Torneo Blitz ANBA-COCHABAMBA (19/05/2018) 3 Days 16 Hours
14IRT Aniversario FBA 2018 Santa Cruz 3 Days 18 Hours
15IRT 80 ANIVERSARIO DE LA FBA-COCHABAMBA 8 Days 12 Hours
16IRT RAPIDO - 80mo Aniversario de la Federación Boliviana de Ajedrez ARD ICA - Academia Habana 9 Days 7 Hours
1717ma. Fecha Torneo Blitz ANBA-COCHABAMBA (12/05/2018) 10 Days 15 Hours
18CLASIFICATORIO EL ALTO SUB 8 11 Days 16 Hours
19CLASIFICATORIO EL ALTO SUB 6 11 Days 17 Hours
20Torneo Blitz - 27 de Abril de 2018 - ADALP 12 Days 9 Hours
21Torneo Blitz - 20 de Abril de 2018 - ADALP 12 Days 9 Hours
22Torneo Blitz - 13 de Abril de 2018 - ADALP 12 Days 9 Hours
23Torneo Blitz - 6 de Abril de 2018 - ADALP 12 Days 9 Hours
24IRT "80 Aniversario de la F.B.A." Umala, Asunción Huancarama 12 Days 16 Hours
25Torneo Clasificatorio Municipio Sipe Sipe Cochabamba Secundaria Varones 12 Days 17 Hours
26Torneo Clasificatorio Municipio Sipe Sipe Cochabamba Secundaria Damas 12 Days 18 Hours
27Torneo Clasificatorio Municipio Sipe Sipe Cochabamba Primaria Damas 12 Days 21 Hours
28Torneo Clasificatorio Municipio Sipe Sipe Cochabamba Primaria Varones 12 Days 22 Hours
29TORNEO CLASIFICATORIO SAPAHAQUI 14 Days 16 Hours
3016va Fecha Torneo Blitz ANBA-COCHABAMBA (05/05/2018) 16 Days 1 Hours
31Memorial Blitz "Joge Cachito Sanchez" (+) 16 Days 17 Hours
32Torneo IRT "Jorge Cachito Sánchez" (+) 16 Days 23 Hours
33Canpeonato Nacional Sub 12 Absoluto 17 Days
34Canpeonato Nacional Sub 12 Femenino 17 Days
35GRAN PRIX GRAN PANTANAL 2018 ETAPA Nº 2 19 Days 11 Hours
36IRT "80 ANIVERSARIO DE LA F.B.A." SUCRE 23 Days 18 Hours
372do. Clasificatorio Nacional Mayores Femenino 2018 23 Days 23 Hours
3815to Fecha Torneo Blitz ANBA-COCHABAMBA (28/04/2018) 24 Days 17 Hours
39Torneo Clasificactorio Colegio Instituto Americano Turno Tarde Secundaria 28 Days 16 Hours
40Torneo Clasificactorio Colegio Instituto Americano Turno Tarde Primaria 28 Days 16 Hours
41III Torneo IRT "El Alto de Pie Siempre" 2018 30 Days 18 Hours
42CAMPEONATO NACIONAL SUB- 16 FEMENINO 30 Days 22 Hours
43CAMPEONATO NACIONAL SUB.- 16 ABSOLUTO 30 Days 23 Hours
44Torneo Clasificatorio Colegio Instituto Americano Cbba (Primaria) 34 Days 20 Hours
45Torneo Clasificatorio Colegio Instituto Americano Cbba (Secundaria) 34 Days 20 Hours
46TORNEO BLÍTZ POR EL DÍA DEL NIÑO (Club Mentes Brillantes) Cbba 36 Days
474to. Clasficatorio Nacional Mayores Absoluto Gestion 2018 37 Days 23 Hours
4813ma Fecha Torneo Blitz ANBA COCHABAMBA 14/04/2018 38 Days 18 Hours
4912ma Fecha Torneo Blitz Abierto ANBA-COCHABAMBA (07/04/2018) 43 Days 18 Hours
50Campeonato Nacional Sub-10 Absoluto 45 Days