Giải/ Nội dung

Sắp xếp theo trình tự

Chọn Liên đoàn: Iran (IRI)

Flag IRI
SốGiảiCập nhật
1Tehran Standard Cup 22-30 Azar 1396 34 phút
2Pasikhan 43 phút
3Banks Chess Olympiad 2 giờ 30 phút
4Blitz Linares Alborz 27 Azar 1396 2 giờ 50 phút
5Gilan Sepah Bank 1396 3 giờ 22 phút
6Amani Rapid Cup 2017 LARESTAN 1396 5 giờ 9 phút
74th Yalda Blitz Cup Rasht 1396 8 giờ 8 phút
8Amouzesh Va Parvaresh (Motevaseteh 1) 8 giờ 20 phút
9Amouzesh Va Parvaresh (Motevaseteh 2) 8 giờ 25 phút
10مسابقات شطرنج مدارس متوسطه دو دختران گرگان 96/09/27 9 giờ 4 phút
11مسابقات شطرنج مدارس ابتدایی گرگان-دختران 1396/09/25 10 giờ 57 phút
12مسابقات شطرنج مدارس متوسطه یک دختران گرگان 2017/12/17 11 giờ
13هشتمین دوره مسابقات فرهنگی ورزشی داخلی پخش 11 giờ 13 phút
14East Azarbayjan 2nd League 1396 Farhikhtegan Cup 13 giờ 25 phút
15Tehran Nojavan Cup 1 ngày
16Dezhdar Chess School Team Tournament 1 ngày
17Estedadyabi-Robat 1 ngày
18Estedadyabi-Robat 1 ngày
1914th Shahriar Standard Cup Azar 1396 1 ngày 1 giờ
20Amouzesh va Parvaresh (Dabestan) 1 ngày 8 giờ
218th Isfahan Chess League 1396 2 ngày
22Fars Ghaemmaghami Club League 1396 2 ngày
2315th Gilan First League 1396 2 ngày
24مسابقات لیگ دسته اول آزاد شطرنج مشهد 1396 2 ngày
25مسابقات شطرنج سریع هفتگی باشگاه شطرنج نخبگان رشت 96/9/25 2 ngày 1 giờ
2623th Hamedan Chess League 1396 2 ngày 2 giờ
27Tehran North East Standard Azar 1396 2 ngày 6 giờ
28Tehran North East Blitz 22 Azar 1396 2 ngày 6 giờ
29Esfahan City Chess Championship(u6-Boys) 2 ngày 9 giờ
30Qom State Chess League 1396 (Farhikhtegan Cup) 2 ngày 11 giờ
31Fekri khomeinishahr zemestan96 2 ngày 12 giờ
3210th Super League Golestan Province ( group A)-1396 2 ngày 22 giờ
3310th First League Golestan Province ( group B) 1396 2 ngày 22 giờ
34Test 3 ngày
35Hormozgan Chess League 1396 3 ngày
36Tehran Blitz Cup 24 Azar 96 3 ngày 1 giờ
3715th Gilan Super League 1396 3 ngày 1 giờ
38Alborz Weekly Rapid 24 Azar 3 ngày 1 giờ
395th Evan Blitz Cup 3 ngày 2 giờ
40Baharestan Rapid Chess Tournament 1396/09/24 3 ngày 2 giờ
41Avalin Olympiad Varzeshi Banovan Bazneshaste Tamin ejtemaei Shiraz Azar Mahe 96 3 ngày 2 giờ
42Tehran U 18 League 2017 3 ngày 3 giờ
43Chaloos First Rapid Cup Under 16 3 ngày 3 giờ
44Fars Province League 1396 3 ngày 5 giờ
45Tehran Women League 2017 3 ngày 7 giờ
46Boys Schools Bushehr 3 ngày 9 giờ
47Amani Rapid Cup 2017 LARESTAN 1396 3 ngày 9 giờ
48Esfahan Blitz 23 Azar 1396 3 ngày 9 giờ
49هفدهمین دوره مسابقات هفتگی باشگاه شطرنج پیشگام رشت جدول الف 4 ngày
50هفدهمین دوره مسابقات هفتگی باشگاه شطرنج پیشگام رشت جدول ب 4 ngày
Advertisement