Ֆեդերացիայի ընտրում    ECU Logo

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Venezuela (ven)

Flag ven
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1II IRT Clásico "XXXII Aniversario Academia Amigos Ajedrecístas de Anzoátegui" 0414-8236203 5 ժամ 3 րոպե
21er. Campeonato de la UBV CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2018 8 ժամ 53 րոպե
3II CICLO LIGA SUPERIOR DE AJEDREZ POR EQUIPOS 10 al 12/08/18. INSCRIPCIONES ABIERTAS! INFO:angelrenatomatos@gmail.com 1 օր 3 ժամ
4IRT Homenaje "Humberto Peñuela" CIRCUITO IRT ORIENTAL 2018 2 օր 15 ժամ
5II IRT Blitz "XXXII Aniversario Academia Amigos Ajedrecístas de Anzoátegui" 0414-8236203 2 օր 16 ժամ
6MATCH I CON LAS AMAZONAS DE CAISSA 3 օր 2 ժամ
7III IRT Blitz MN. Adalberto Vega 2018 3 օր 2 ժամ
82do. IRT Rapido "Copa Buho21.com 2018" Homenaje a Alberto "Chino" Bazan Condiciones en la pagina web del organizador 4 օր 4 ժամ
9IRT. Clasico Hermanos Nacha sub 2199 cambio de fecha 10 al 11 de agosto Información con German Chacin 04147612952 / 04166204377 5 օր 3 ժամ
10IRT Memorial "Moises Alejandro Ordaz Diaz" CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2018 5 օր 8 ժամ
111er. IRT Clásico "Club de Ajedrez Mucuraparo" CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2018 7 օր 8 ժամ
12ABSOLUTO SUB 17 NACIONAL ESCOLAR FVA 2018 7 օր 11 ժամ
13ABSOLUTO SUB 11 NACIONAL ESCOLAR FVA 2018 7 օր 12 ժամ
14ABSOLUTO SUB 13 NACIONAL ESCOLAR FVA 2018 7 օր 12 ժամ
15ABSOLUTO SUB 15 NACIONAL ESCOLAR FVA 2018 7 օր 12 ժամ
16ABSOLUTO SUB 07 NACIONAL ESCOLAR FVA 2018 7 օր 13 ժամ
17ABSOLUTO SUB 09 NACIONAL ESCOLAR FVA 2018 7 օր 13 ժամ
184to. IRT UETD Nueva Esparta CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2018 8 օր 11 ժամ
19Campeonato Estadal Escolar ZENE 2018 Sub-14 Masculino 9 օր 11 ժամ
20Campeonato Estadal Escolar ZENE 2018 Sub-14 Femenino 9 օր 11 ժամ
21I Torneo PDVSA La Estancia 2018 12 օր 7 ժամ
22IRT 197 ANIVERSARIO BATALLA DE CARABOBO 14 օր 3 ժամ
23IRT 1er CAMPEONATO CHECKMATE ARMAGEDDON Los Teques 14 օր 9 ժամ
24TORNEO CERRADO INVITACIONAL RETA A LA SELECCION OLIMPICA FEMENINA I 20 օր 5 ժամ
25TORNEO IRT DE AJEDREZ CLÁSICO COPA: “TRANSFORCA” Valmore Rodriguez, del 16 y 17 de junio de 2018 20 օր 7 ժամ
26IRT Rapido Duplas COPA FONTECILLA. RANKING FINAL!!! 21 օր 1 ժամ
27TORNEO NACIONAL AMATEUR 2018 SUB-2300 21 օր 5 ժամ
28TORNEO NACIONAL AMATEUR 2018 SUB-2000 21 օր 5 ժամ
29TORNEO NACIONAL AMATEUR 2018 SUB-1700 21 օր 5 ժամ
30IRTRAPIDO DE AJEDREZ COPA SAN JUAN BAUTISTA PAMPANITO JUNIO 2018 22 օր 7 ժամ
31Torneo por equipos "MN Adalberto Vega Ballesteros 2018". Raiking Final 27 օր 21 ժամ
32Torneo por equipos "MN Adalberto Vega Ballesteros 2018". Raiking Final 28 օր 11 ժամ
33Torneo Abierto Rápido "Liga de El Tigre" 29 օր 2 ժամ
34Torneo IRT Clásico "Café Sabor" Infantil Sub-14 Academia AAA puroajedrez@gmail.com 0414-8236203 29 օր 7 ժամ
35Torneo Clásico "Café Sabor" Infantil Sub-12 Academia AAA puroajedrez@gmail.com 0414-8236203 29 օր 7 ժամ
36COPA COLEGIO INTEGRAL EL AVILA Sub 16 29 օր 10 ժամ
37COPA COLEGIO INTEGRAL EL AVILA Sub 14 29 օր 10 ժամ
38COPA COLEGIO INTEGRAL EL AVILA Sub 12 29 օր 10 ժամ
39COPA COLEGIO INTEGRAL EL AVILA Sub 10 29 օր 10 ժամ
40COPA COLEGIO INTEGRAL EL AVILA Sub 8 29 օր 10 ժամ
41COPA COLEGIO INTEGRAL EL AVILA Pre ajedrez 29 օր 10 ժամ
42Torneo por equipos "MN Adalberto Vega Ballesteros 2018". Sab 16 y Dom17 de Junio 80.000.000 Bs a repartir. Tlf 0424 424 90 67 Web: www.MateEnUno.es.tl 32 օր 3 ժամ
43IRT Blitz Por Equipos "Café Novelle" CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2018 33 օր 8 ժամ
44LIGA ASCENSO POR EQUIPOS SEGUNDO CLASIFICATORIO COPA "M.I. CLEREN CHIRINOS" RANKING FINAL! Premiaciones en http://www.chessnorms.com/ 34 օր 3 ժամ
45IRT Homenaje "José del Carmen Márquez Subero" CIRCUITO IRT ORIENTAL 2018 35 օր 3 ժամ
46IRT RAPIDO ASOCIACION TRUJILLANA DE AJEDREZ 36 օր 9 ժամ
47Campeonato Estadal Escolar Asoajedrene 2018 Sub-17 Absoluto CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2018 42 օր 8 ժամ
48Campeonato Estadal Escolar Asoajedrene 2018 Sub-13 Absoluto CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2018 42 օր 8 ժամ
49Campeonato Estadal Escolar Asoajedrene 2018 Sub-9 Absoluto CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2018 42 օր 8 ժամ
50CAMPEONATO NACIONAL SUB-20 FEMENINO 42 օր 11 ժամ