Ֆեդերացիայի ընտրում    ECU Logo

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Italy (ita)

Flag ita
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
17° Open Internazionale del Salento - Open A 4 ժամ 40 րոպե
24th Int. Chess Festival ad Gredine Open A (> 1900) 4 ժամ 41 րոպե
37° Open Internazionale del Salento - Open B 5 ժամ 45 րոպե
44th Int. Chess Festival ad Gredine Simultanea di Luca Moroni 20 ժամ 10 րոպե
54th Int. Chess Festival ad Gredine Open B (< 2000) 20 ժամ 12 րոպե
6CSR Campionato Sociale 2018 1 օր 19 ժամ
7Überetscher Turnier 2017/2018 3 օր
8Campionato Regionale Assoluto FVG 2018 6 օր 1 ժամ
9Pfingstcamp Bibione 2018 Blitz 7 օր 2 ժամ
103° torneo "I GRANDE MAESTRI" 2018 7 օր 8 ժամ
117th Youth Team Championship 2018 10 օր
12XXII International Chess Open "Città di Gioiosa Marea" Open C - ELO < 1600 10 օր 21 ժամ
13XXII International Chess Open "Città di Gioiosa Marea" Open B - ELO 1600-1799 10 օր 21 ժամ
14XXII International Chess Open "Città di Gioiosa Marea" Open A - ELO ≥ 1800 10 օր 22 ժամ
151° Open Scacchistica Pordenonese - A 22 օր 1 ժամ
161° Open Scacchistica Pordenonese - C 22 օր 1 ժամ
171° Open Scacchistica Pordenonese - B 22 օր 1 ժամ
18XXIV Festival Internazionale Leonardo Di Bona A 25 օր 5 ժամ
1950° Campionato Italiano a Squadre - Serie Master 25 օր 6 ժամ
2011° Campionato Italiano a Squadre Femminile 25 օր 6 ժամ
21XXIV Festival internazionale Leonardo Di Bona B 25 օր 6 ժամ
22FIDE World Amateur Chess Championship 2018 - section U2300 26 օր 23 ժամ
23FIDE World Amateur Chess Championship 2018 - section U2000 26 օր 23 ժամ
24FIDE World Amateur Chess Championship 2018 - section U1700 26 օր 23 ժամ
25FIDE World Amateur Chess Championship 2018 - section U1700 Women 27 օր
26Blitz tournament #2 during WACC 2018 28 օր 18 ժամ
27Maratonda blitz della Liberazione 2018 31 օր 2 ժամ
28Blitz tournament #1 during WACC 2018 31 օր 2 ժամ
29Semilampo "Orto Botanico" - Rapid Fide 31 օր 4 ժամ
302° Torneo di Scacchi Santa Flavia - Rapid Fide 33 օր 23 ժամ
3150° CIS - Raggruppamento A1.1 35 օր 2 ժամ
32Coppa Scacchi Friuli Venezia Giulia 37 օր 23 ժամ
33Campionato Provinciale Assoluto Trapani 2018 41 օր 21 ժամ
343° Open Intenazionale di Pasqua Torneo C 42 օր 1 ժամ
353° Open Intenazionale di Pasqua Torneo B 42 օր 4 ժամ
363° Open Intenazionale di Pasqua Torneo A 42 օր 5 ժամ
37Torneo di Scacchi " Francesco De Sanctis " U16 43 օր 8 ժամ
38Torneo di Scacchi " Francesco De Sanctis" 43 օր 8 ժամ
3933. Kalterer Osterturnier 2018 54 օր 2 ժամ
40Cis 2018 - Serie A2.8 59 օր 21 ժամ
41Cis 2018 - Serie A1.4 59 օր 21 ժամ
428° Campionato Regionale Lampo - Sicilia 63 օր 19 ժամ
4349. Südtiroler Mannschaftsmeisterschaft 2017/18 - Landesliga A 71 օր 10 ժամ
4449. Südtiroler Mannschaftsmeisterschaft 2017/18 - Landesliga B 77 օր
4549. Südtiroler Mannschaftsmeisterschaft 2017/18 - Gebietsliga C-Süd 104 օր 2 ժամ
4649. Südtiroler Mannschaftsmeisterschaft 2017/18 - Gebietsliga C-Ost 104 օր 8 ժամ
4749. Südtiroler Mannschaftsmeisterschaft 2017/18 - Gebietsliga C-West 104 օր 22 ժամ
4813th Open Bolzano 2018 Open C (Elo under1500) 110 օր 23 ժամ
4913th Open Bolzano 2018 Open A (open for all) 111 օր 1 ժամ
5013th Open Bolzano 2018 Open B (Elo under1800) 111 օր 1 ժամ