Ֆեդերացիայի ընտրում    ECU Logo

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Estonia (est)

Flag est
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Keila linna kiirmaleturniir EV 100 sari 18 ժամ 32 րոպե
2Paul Kerese tänava VIII maleturniir - noored 1 օր 19 ժամ
3Paul Kerese tänava VIII maleturniir 1 օր 19 ժամ
4Tartu Kevad 2018 B 4 օր 11 ժամ
5VII Wabaduse kohviku handicup välkturniir 7 օր 1 ժամ
6Estonian Girls U10 Championships 7 օր 20 ժամ
7Estonian Youth U10 Championships 7 օր 20 ժամ
8Baltic Zonal Tournament FIDE Presidential K. Ilyumzhinov Cup’s - 2018 Tallinn 7 օր 20 ժամ
9Estonian Youth U16 Chess Championships 7 օր 21 ժամ
10Estonian Girls U16 Chess Championships 7 օր 21 ժամ
11SELL Games 2018 - Chess 8 օր 19 ժամ
12Estonia 100 Youth Chess Series VII: C-Tournament 14 օր 19 ժամ
13Estonia 100 Youth Chess Series VII: B-Tournament 14 օր 19 ժամ
14Estonia 100 Youth Chess Series VII: A-Tournament 14 օր 19 ժամ
15Värska Originaal 2018 15 օր 17 ժամ
16Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2018 C turniir 15 օր 20 ժամ
17Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2018 B turniir 15 օր 20 ժամ
18Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2018 A turniir 15 օր 20 ժամ
19Estonian Youth U8 Chess Championships 21 օր 20 ժամ
20Estonian Youth U14 Chess Championships 21 օր 20 ժամ
21Estonian Girls U8 Chess Championships 21 օր 20 ժամ
22Estonian Girls U14 Chess Championships 21 օր 22 ժամ
23Estonian and U20 championships 2018 26 օր 19 ժամ
24Estonian Women and U20 Girls Championships 2018 26 օր 20 ժամ
25Estonia 100 Youth Chess Series VI: C-Tournament 28 օր 19 ժամ
26Estonia 100 Youth Chess Series VI: B-Tournament 28 օր 19 ժամ
27Estonia 100 Youth Chess Series VI: A-Tournament 28 օր 20 ժամ
2819th Lembit Oll Memorial Tournament 36 օր 18 ժամ
29Estonia 100 Youth Chess Series V: C-Tournament 43 օր 19 ժամ
30Estonia 100 Youth Chess Series V: B-Tournament 43 օր 19 ժամ
31Estonia 100 Youth Chess Series V: A-Tournament 43 օր 20 ժամ
32Kristiine Open 2018 50 օր 18 ժամ
33Ratsu Karikas (Reitinguga) 51 օր 14 ժամ
34Ratsu karikas (III-VII klass) 51 օր 14 ժամ
35Ratsu karikas (I-II klass) 51 օր 14 ժամ
36Ratsu karikas (Tüdrukud) 51 օր 14 ժամ
37Estonian Girls U18 Chess Championships 55 օր 18 ժամ
38Estonian Youth U12 Chess Championships 55 օր 18 ժամ
39Estonian Youth U18 Chess Championships 55 օր 18 ժամ
40Estonian Girls U12 Chess Championships 55 օր 18 ժամ
41Estonia 100 Youth Chess Series IV: C-Tournament 64 օր 18 ժամ
42Estonia 100 Youth Chess Series IV: B-Tournament 64 օր 19 ժամ
43Estonia 100 Youth Chess Series IV: A-Tournament 64 օր 19 ժամ
44Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males 2018 finaal 68 օր 12 ժամ
45Lev Braschinsky VIII mälestusturniir Viljandi, 17.03. 2018 71 օր 17 ժամ
46Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males 2018 (1) 74 օր 9 ժամ
47Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males 2018 (2) 74 օր 9 ժամ
48Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males 2018 (3) 74 օր 9 ժամ
49Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males 2018 (4) 74 օր 9 ժամ
50Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males 2018 (5) 74 օր 9 ժամ