Ֆեդերացիայի ընտրում    ECU Logo

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Uruguay (URU)

Flag URU
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1III Etapa Circuito Alekhine 2018. Ajedrez Celeste 2 ժամ 10 րոպե
24to AUTE 2018 21 ժամ 49 րոպե
3Open 120 de nau64 Academia de Ajedrez nau64 chess club 1 օր 2 ժամ
4INVIERNO TREBEJOS 2018 1 օր 6 ժամ
54to año de Santa Teresa de Jesus 1 օր 7 ժամ
6CAMPEONATO NACIONAL INTERCLUBES 2018 Serie Sub 1700 9 օր 23 ժամ
7CAMPEONATO NACIONAL INTERCLUBES 2018 Serie Sub 2000 9 օր 23 ժամ
8CAMPEONATO NACIONAL INTERCLUBES 2018 Serie ABSOLUTA 9 օր 23 ժամ
9Match La Proa vs. Udelar 18 օր 7 ժամ
101er Torneo STJ 5to año 18 օր 22 ժամ
11Torneo Otoño Frontera Rivera Chico 2018 19 օր 9 ժամ
12Grupo de 5to C Colegio Jesus Maria 21 օր 8 ժամ
13Reina Reyes VI 24 օր 1 ժամ
14CAMPEONATO URUGUAYO SENIOR 2018 Categoria + 50 30 օր 6 ժամ
15CAMPEONATO URUGUAYO SENIOR 2018 Categoria + 65 30 օր 6 ժամ
16XIII American Continental Classical Championship 2018 Tie-break 36 օր 21 ժամ
17XIII American Continental Classical Championship 2018 38 օր 2 ժամ
18Blitz Continental "DÍA LIBRE" 2018 41 օր 8 ժամ
191er Torneo Jesus Maria 2C 42 օր 6 ժամ
201er Torneo Jesus Maria 2B 42 օր 6 ժամ
211er Torneo Jesus Maria 2A 42 օր 7 ժամ
22III Memorial D'Andrea 52 օր 23 ժամ
23Noches de Misterio 55 օր 16 ժամ
24II Etapa Circuito Alekhine 2018. Ajedrez Celeste 57 օր 6 ժամ
25Open 119 de nau64 Academia de Ajedrez nau64 chess club 57 օր 18 ժամ
26Festival Nacional de Ajedrez de la Juventud 2018 Sub 18 58 օր 4 ժամ
27Festival Nacional de Ajedrez de la Juventud 2018 Sub 16 58 օր 5 ժամ
28Festival Nacional de Ajedrez de la Juventud 2018 Sub 14 58 օր 5 ժամ
29Festival Nacional de Ajedrez de la Juventud 2018 Sub 12 58 օր 5 ժամ
30Festival Nacional de Ajedrez de la Juventud 2018 Sub 10 58 օր 6 ժամ
31Festival Nacional de Ajedrez de la Juventud 2018 Sub 08 58 օր 6 ժամ
32II Etapa Circuito Alekhine 2018. Ajedrez Celeste 58 օր 23 ժամ
331er Torneo Jesus Maria 5A 63 օր 8 ժամ
34Torneo Memorial Angel "Coco" Muñoz 65 օր 5 ժամ
35III Torneo Sub 2000 66 օր 2 ժամ
36Torneo Regional Este 73 օր 1 ժամ
37Primer clasificatorio Salteño 2018 78 օր 4 ժամ
38Rapido Otoño 2018 80 օր 23 ժամ
39Campeonato Uruguayo sub 20 Absoluto y Femenino 2018 86 օր 4 ժամ
40Semifinal de las Categorías infantiles - Regional Montevideo - Sub 12 87 օր 3 ժամ
41Semifinal de las Categorías infantiles - Regional Montevideo - Sub 10 87 օր 3 ժամ
42Semifinal de las Categorías infantiles - Regional Montevideo - Sub 8 87 օր 4 ժամ
43"Blitz Otoño 2018 CAP" 88 օր
44FINAL ABSOLUTO 2018 94 օր 2 ժամ
45II Sub 2000 Los Bohemios 101 օր 2 ժամ
46Ajedrez Activo - Los tres primeros no pagan inscripción en "Noches de Misterio" 104 օր 17 ժամ
47Copa Frontera Rivera Chico 2018 105 օր 18 ժամ
48Reina Reyes V - Blitz 115 օր 1 ժամ
49Reina Reyes V - Torneo Abierto 115 օր 3 ժամ
50Reina Reyes V - Torneo Cerrado 115 օր 3 ժամ