Ֆեդերացիայի ընտրում    ECU Logo

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Uruguay (URU)

Flag URU
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1PRIMAVERA TREBEJOS 2017 1 ժամ 28 րոպե
2Tercera Etapa del Circuito Juvenil Sub 8 12 ժամ 7 րոպե
3Tercera Etapa del Circuito Juvenil Sub 10 y 12 12 ժամ 7 րոպե
4Tercera Etapa del Circuito Juvenil Sub 14, 16 y 18 12 ժամ 7 րոպե
560 Torneo de los Viernes de nau64 ELO FIDE 14 ժամ 47 րոպե
6Open Sub-1600 de nau64 Juagores sin ranking y un máximo de 1599 de elo nacional. 15 ժամ 37 րոպե
7Open 117 de nau64 para ELO FIDE Solo lunes 17 ժամ 24 րոպե
8Final Plenitud 2017 Revelacion 17 ժամ 25 րոպե
9Final Plenitud 2017 Absoluta 17 ժամ 25 րոպե
10Campeonato Uruguayo 2018 - Cuartos de Final del Club de Ajedrez La Proa 23 ժամ 7 րոպե
11Torneo "Amistad Salto - Paysandu" 1 օր 4 ժամ
12Cuartos Final URU CAP 2018 1 օր 11 ժամ
13Segundo Torneo Sub 1800 Los Bohemios 1 օր 20 ժամ
14CUARTOS DE FINAL TREBEJOS 2017 3 օր 1 ժամ
15III Torneo Abierto de AUTE 3 օր 17 ժամ
16Primer Torneo Sub 1800 Los Bohemios 4 օր 14 ժամ
17Plenitud (UTE) 2017 6 օր 23 ժամ
18IV Etapa Circuito Alekhine 2017. Ajedrez Celeste 10 օր 2 ժամ
19Torneo Primavera 2017 10 օր 13 ժամ
202do Torneo Escolar 5ªB Santa Teresa de Jesus Academia de Ajedrez nau64 10 օր 23 ժամ
21UDELAR VII absoluto 13 օր 18 ժամ
22UDELAR VII sub 2000 13 օր 18 ժամ
23UDELAR VII no rankeado 13 օր 18 ժամ
24Segunda Etapa del Circuito Juvenil Sub 8 18 օր 14 ժամ
25Segunda Etapa del Circuito Juvenil Sub 10 y 12 18 օր 14 ժամ
26Segunda Etapa del Circuito Juvenil Sub 14, 16 y 18 18 օր 14 ժամ
27120 Aniversario Club Solis de Pando 19 օր 18 ժամ
28Primera Etapa del Crcuito Juvenil Sub 14, 16 y 18 21 օր 13 ժամ
29Toco Venir 22 օր 16 ժամ
30III Torneo Escolar 5to y 6to año Las Teresas 22 օր 23 ժամ
31I ABIERTO ESPAÑOL-LA PROA 22 օր 23 ժամ
32III Torneo Escolar 3ro y 4to Santa Teresa de Jesus 23 օր 2 ժամ
33XLV ANIVERSARIO CLUB TREBEJOS 24 օր 12 ժամ
34116 Torneo Abierto de nau64 25 օր 13 ժամ
35III Fecha Metropolitano Categoria Sub-12 (AJEDREZ CELESTE) 26 օր 15 ժամ
36III Fecha Metropolitano Categoria Sub-10 (AJEDREZ CELESTE) 26 օր 15 ժամ
37III Fecha Metropolitano Categoria Sub-8 (AJEDREZ CELESTE) 26 օր 15 ժամ
38Departamental CAP 2017 29 օր 9 ժամ
39Blitz Centro Unión Cosmopolita 2017 30 օր
402do Torneo Escolar 5ªA Santa Teresa de Jesus 31 օր 23 ժամ
41Campeonato Uruguayo Amateur de Ajedrez 2017 32 օր 21 ժամ
42Primer Torneo Integracion 40 օր 20 ժամ
43XXVII Cerrado 8x8 de nau64 Serie A 41 օր 19 ժամ
44Toco Venir 46 օր 12 ժամ
45Juegos Deportivos Nacionales - Final Varones 1a Categoría 48 օր 20 ժամ
46Juegos Deportivos Nacionales - Final Varones 3a Categoría 48 օր 21 ժամ
47Juegos Deportivos Nacionales - Final Damas 1a Categoría 48 օր 21 ժամ
48Juegos Deportivos Nacionales - Final Varones 2a Categoría 48 օր 21 ժամ
49Juegos Deportivos Nacionales - Final Damas 3a Categoría 48 օր 21 ժամ
50Juegos Deportivos Nacionales - Final Damas 2a Categoría 48 օր 21 ժամ
Advertisement