Ֆեդերացիայի ընտրում    ECU Logo

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Paraguay (PAR)

Flag PAR
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Torneo Verano 2018 5 օր
2Sexto Torneo Cerrado Del Club Peon Avanza 6 օր
3Quinto Torneo Cerrado del Club "Peon Avanza" 6 օր 2 ժամ
4Torneo "Peon Avanza Chess Club vs Black's Team" 11 օր
5X Torneo Shopping Fuente Salemma 13 օր 7 ժամ
6Torneo de Confraternidad "Peon Avanza Vs Politecnica" 20 օր
7Torneo "Cumpleaños De Eric Riva" 21 օր 20 ժամ
8Nacional Rapidas 2017_Congreso Nacional 26 օր 13 ժամ
9Clausura CDPS_Nacional Blitz 2017 27 օր 9 ժամ
10Torneo de Maestros - Campeonato Paraguayo Absoluto 2017 28 օր 7 ժամ
11IX Torneo Shopping Fuente Salemma 34 օր 8 ժամ
12Cuarto Torneo Cerrado Del Club "Peon Avanza" 39 օր 21 ժամ
13Torneo por equipos de Confraternidad entre los Clubes "El Tufo" y "Peon Avanza" 40 օր 22 ժամ
14Torneo Interno Sub 08 10 12 14 16 41 օր 2 ժամ
15Torneo Interno Categoria Intermedio y Avanzados 41 օր 2 ժամ
16Torneo en conmemoracion del "Dia de la Virgen de Caacupe" 41 օր 19 ժամ
17FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 18 ABSOLUTO 44 օր 5 ժամ
18FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 18 FEMENINO 44 օր 6 ժամ
19FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 10 ABSOLUTO 44 օր 6 ժամ
20FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 12 FEMENINO 44 օր 6 ժամ
21FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 12 ABSOLUTO 44 օր 6 ժամ
22FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 16 ABSOLUTO 44 օր 6 ժամ
23FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 14 ABSOLUTO 44 օր 6 ժամ
24FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 14 FEMENINO 44 օր 6 ժամ
25FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 16 FEMENINO 44 օր 6 ժամ
26FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 10 FEMENINO 44 օր 6 ժամ
27FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 8 FEMENINO 44 օր 8 ժամ
28FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 8 ABSOLUTO 44 օր 8 ժամ
29FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 8 BLITZ 46 օր
30FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 10 BLITZ 46 օր
31FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 18 BLITZ 46 օր
32FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 12 BLITZ 46 օր
33FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 16 BLITZ 46 օր
34FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 14 BLITZ 46 օր
35Tercer Torneo Cerrado del Club de Ajedrez "Peon Avanza" 53 օր 23 ժամ
36Segundo Torneo Cerrado del Club de Ajedrez "Peon Avanza" 54 օր 23 ժամ
37Circuito Blitz 11_POR EQUIPOS_CDPS 2017 55 օր 18 ժամ
38Primer Torneo Cerrado Del Club "Peon Avanza" 60 օր 1 ժամ
39I Torneo Interno de la Escuela de Ajedrez SND - Sub 06 61 օր 3 ժամ
40II Torneo Interno Escuela de Ajedrez SND 61 օր 3 ժամ
41XVIII TORNEO TRADICIONAL INFANTO JUVENIL DE AJEDREZ SUB 14 62 օր 7 ժամ
42XVIII TORNEO TRADICIONAL INFANTO JUVENIL DE AJEDREZ SUB 16, 18 Y 20 62 օր 7 ժամ
43XVIII TORNEO TRADICIONAL INFANTO JUVENIL DE AJEDREZ SUB 12 62 օր 8 ժամ
44XVIII TORNEO TRADICIONAL INFANTO JUVENIL DE AJEDREZ SUB 10 62 օր 8 ժամ
45XVIII TORNEO TRADICIONAL INFANTO JUVENIL DE AJEDREZ SUB 8 62 օր 8 ժամ
46TORNEO "EL BLITZ DE LAS CHICAS" 66 օր 23 ժամ
47TORNEO ZONAL FEMENINO _ ZONA 2.5_ AÑO 2017 67 օր 7 ժամ
48IRT UNIVERSITARIO DE AJEDREZ DE LA U.N.A. 68 օր 4 ժամ
49CLASIFICATORIO UNIVERSITARIO DE AJEDREZ DE LA U.N.A GRUPO C 68 օր 23 ժամ
50CLASIFICATORIO UNIVERSITARIO DE AJEDREZ DE LA U.N.A GRUPO A 68 օր 23 ժամ