Ֆեդերացիայի ընտրում    ECU Logo

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Paraguay (PAR)

Flag PAR
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1I Torneo Interno de la Escuela de Ajedrez SND - Sub 06 21 ժամ 34 րոպե
2II Torneo Interno Escuela de Ajedrez SND 21 ժամ 34 րոպե
3XVIII TORNEO TRADICIONAL INFANTO JUVENIL DE AJEDREZ SUB 14 2 օր 1 ժամ
4XVIII TORNEO TRADICIONAL INFANTO JUVENIL DE AJEDREZ SUB 16, 18 Y 20 2 օր 1 ժամ
5XVIII TORNEO TRADICIONAL INFANTO JUVENIL DE AJEDREZ SUB 12 2 օր 2 ժամ
6XVIII TORNEO TRADICIONAL INFANTO JUVENIL DE AJEDREZ SUB 10 2 օր 2 ժամ
7XVIII TORNEO TRADICIONAL INFANTO JUVENIL DE AJEDREZ SUB 8 2 օր 2 ժամ
8FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 16 ABSOLUTO 5 օր 15 ժամ
9FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 10 ABSOLUTO 5 օր 15 ժամ
10FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 12 ABSOLUTO 5 օր 15 ժամ
11FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 14 ABSOLUTO 5 օր 15 ժամ
12FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 18 FEMENINO 6 օր 16 ժամ
13FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 18 ABSOLUTO 6 օր 16 ժամ
14FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 16 FEMENINO 6 օր 17 ժամ
15TORNEO "EL BLITZ DE LAS CHICAS" 6 օր 17 ժամ
16FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 14 FEMENINO 6 օր 17 ժամ
17FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 8 FEMENINO 6 օր 18 ժամ
18FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 12 FEMENINO 6 օր 18 ժամ
19FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 10 FEMENINO 6 օր 18 ժամ
20TORNEO ZONAL FEMENINO _ ZONA 2.5_ AÑO 2017 7 օր 2 ժամ
21IRT UNIVERSITARIO DE AJEDREZ DE LA U.N.A. 7 օր 22 ժամ
22CLASIFICATORIO UNIVERSITARIO DE AJEDREZ DE LA U.N.A GRUPO C 8 օր 17 ժամ
23CLASIFICATORIO UNIVERSITARIO DE AJEDREZ DE LA U.N.A GRUPO A 8 օր 18 ժամ
24CLASIFICATORIO UNIVERSITARIO DE AJEDREZ DE LA U.N.A GRUPO B 8 օր 18 ժամ
25VIII Torneo Shopping Fuente Salemma 9 օր 2 ժամ
26FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD 2017 SUB 8 ABSOLUTO 9 օր 14 ժամ
27Torneo Interno del Club Ovetense de Ajedrez 14 օր 23 ժամ
28Torneo de ajedrez en los "Juegos Universitarios Ovetenses" 15 օր 18 ժամ
29Copa Leonarda Sanchez 2017 20 օր 1 ժամ
30Torneo de Ajedrez para Jugadores de Cafe 22 օր 16 ժամ
31Torneo Mayor Encarnaceno 2017 28 օր 20 ժամ
32VII Torneo Shopping Fuente Salemma 30 օր 1 ժամ
33Torneo Nacional de ajedrez Inter-Ciudades en conmemoracion del aniversario de la ciudad de Coronel Oviedo 35 օր 21 ժամ
34Club Deportivo Sajonia 2017_Circuito 10 37 օր 12 ժամ
35Campeonato Mayor Femenino 2017 37 օր 20 ժամ
36COPA CU DE AJEDREZ PRIMERA EDICION SUB Abierto 47 օր 15 ժամ
37COPA CU DE AJEDREZ PRIMERA EDICION SUB 10 50 օր 23 ժամ
38COPA CU DE AJEDREZ PRIMERA EDICION SUB 8 50 օր 23 ժամ
39COPA CU DE AJEDREZ PRIMERA EDICION SUB 14 a 18 50 օր 23 ժամ
40COPA CU DE AJEDREZ PRIMERA EDICION SUB 12 50 օր 23 ժամ
41Torneo Abierto de Ajedrez Clasificatorio al Mayor Encarnaceno 2017 52 օր 21 ժամ
42Club Deportivo Sajonia 2017_Circuito 09 65 օր 9 ժամ
43III IRT Blitz Chess U.S.A. Paraguay 70 օր 14 ժամ
44VI Torneo Shopping Fuente Salemma 72 օր
45TORNEO IRT RAPIDO DE AJEDREZ DOS REYES CHESS CLUB 73 օր 17 ժամ
46FIDES te pone en JAQUE 77 օր
47Copa ELITE 2017 FINAL 77 օր 22 ժամ
48Copa ELITE 2017 Clasificatorio 78 օր 18 ժամ
49Clasificatorio Juegos Escolares Masculino 2017 79 օր
50Clasificatorio Juegos Escolares Femenino 2017 79 օր
Advertisement