Ֆեդերացիայի ընտրում    ECU Logo

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Mongolia (MGL)

Flag MGL
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1РЦНК-2017 12 ժամ 47 րոպե
2РЦНК-2017 17-18 эмэгтэй 13 ժամ 3 րոպե
3РЦНК-2017 13-16 эрэгтэй.эмэгтэй 13 ժամ 41 րոպե
4РЦНК-2017 11-12 эрэгтэй,эмэгтэй 13 ժամ 41 րոպե
5РЦНК-2017 9-10 эрэгтэй 13 ժամ 42 րոպե
6РЦНК-2017 9-10 эмэгтэй 13 ժամ 42 րոպե
7РЦНК-2017 7-8 эрэгтэй 13 ժամ 42 րոպե
8РЦНК-2017 7-8 эмэгтэй 13 ժամ 43 րոպե
9РЦНК-2017 6-эмэгтэй 13 ժամ 43 րոպե
10РЦНК-2017 6 нас эрэгтэй БГД- 40-р сургууль 13 ժամ 43 րոպե
11Уран нүүдэл 2017.11.18 1 օր 8 ժամ
12хэрлэн сум шатар сонирхогчдын аймгийн аварга 1 օր 8 ժամ
13сургуулийн АШТэмцээн 4-5 анги 2 օր 10 ժամ
14МАНДАЛГОВЬ-2017 ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН ЭРЭГТЭЙ 4 օր 8 ժամ
15Улсын их хурлын гишүүн Д.Лүндээжанцангийн нэрэмжит Тэмүүлэл-2017 шатрын тэмцээн 8 օր 5 ժամ
16ФДМЭ, Д.Цэлмүүний нэрэмжит шатрын тэмцээн C ангилал 8 օր 6 ժամ
17ФДМЭ, Д.Цэлмүүний нэрэмжит шатрын тэмцээн B ангилал 8 օր 6 ժամ
18Болд группын 20 жилийн ойн нэрэмжит салбаруудын аварга шалгаруулах тэмцээн 8 օր 8 ժամ
19Максмалл топ бүлэг - 2017 шатрын тэмцээн 9 օր 8 ժամ
20MAXMALL-н топ бүлэг - 2017 шатрын тэмцээн (эм) 9 օր 8 ժամ
21Шилдэг 100 өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 10 օր 9 ժամ
22Монгол-Америкийн хамтарсан ЭРДМИН ХХК -ийн нэрэмжит ШАТРЫН НЭЭЛТТЭЙ тэмцээн 13 օր 12 ժամ
23П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит тэмцээн 9-10 эм 14 օր 3 ժամ
24МУГД П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 11-12 нас эр 14 օր 3 ժամ
25МУГД П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 12 нас эмэгтэй 14 օր 4 ժամ
26МУГД П.Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 8 нас эр 14 օր 4 ժամ
27МУГД П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 7-8 нас эмэгтэй 14 օր 4 ժամ
28МУГД П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 6 нас 14 օր 4 ժամ
29МУГД П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 12 нас эмэгтэй 15 օր 4 ժամ
30МУГД П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 13-18 нас Open 15 օր 7 ժամ
31МУГД П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 9-10 нас Open 15 օր 7 ժամ
32Хэнтий аймгийн 2018 оны шатрын аварга шалгаруулах хагас шигшээ тэмцээн Насанд хүрэгчид (эрэгтэй) 15 օր 8 ժամ
33Хэнтий аймгийн 2018 оны Шатрын аварга шалгаруулах хагас шигшээ тэмцээн насанд хүрэгчид (Эмэгтэй) 15 օր 8 ժամ
34Хэнтий аймгийн 2018 оны Өсвөр үеийн АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 7-8 нас охид 15 օր 9 ժամ
35П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 11-12 нас эр 16 օր 13 ժամ
36П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 6 нас 17 օր
37П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 11-12 нас эм 17 օր
38Хэнтий аймгийн 2018 оны АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 9-10 нас хөвгүүд 17 օր 6 ժամ
39Хэнтий аймгийн 2018 оны Өсвөрийн АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 17-18 охид 17 օր 6 ժամ
40Хэнтий аймгийн 2018 оны АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 15-16 нас хөвгүүд 17 օր 6 ժամ
41Хэнтий аймгийн 2018 оны Өсвөрийн АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 15-16 охид 17 օր 6 ժամ
42Хэнтий аймгийн 2018оны Өсвөрийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 13-14 нас хөвгүүд 17 օր 6 ժամ
43Хэнтий аймгийн 2018 оны АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 9-10 нас охид 17 օր 6 ժամ
44Хэнтий аймгийн 2018 оны Өсвөрийн АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 17-18 хөвгүүд 17 օր 6 ժամ
45Хэнтий аймгийн 2018 оны Өсвөрийн АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 13-14 охид 17 օր 6 ժամ
46Хэнтий аймгийн 2018оны Өсвөрийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 7-8 нас хөвгүүд 17 օր 7 ժամ
47Хэнтий аймгийн 2018оны Өсвөрийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 11-12 нас охид 17 օր 7 ժամ
48Хэнтий аймгийн 2018оны Өсвөрийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 11-12 нас хөвгүүд 17 օր 7 ժամ
49Хэнтий аймгийн 2018оны Өсвөрийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 6 хүртэлх нас хөвгүүд 17 օր 7 ժամ
50Хэнтий аймгийн 2018оны Өсвөрийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 6 хүртэлх нас охид 17 օր 7 ժամ
Advertisement