Ֆեդերացիայի ընտրում    ECU Logo

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Mongolia (MGL)

Flag MGL
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Chinggis open5 11 օր 17 ժամ
2FIDE Open U2200 June 2018 17 օր 13 ժամ
3Чингис опен 4 28 օր 16 ժամ
4Сонирхогчдын тэмцээн-1. 2018 31 օր 17 ժամ
5Гантиг өргөө ххк үүсэн байгуулагдсаны 10 жилийн ойн нэрэмжит тэмцээн "А" ангилал 31 օր 20 ժամ
6Гантиг өргөө ххк үүсэн байгуулагдсаны 10 жилийн ойн нэрэмжит тэмцээн "В" ангилал 31 օր 20 ժամ
7Гантиг өргөө ххк үүсэн байгуулагдсаны 10 жилийн ойн нэрэмжит тэмцээн "С" ангилал 31 օր 20 ժամ
8Гантиг өргөө ххк үүсэн байгуулгдсаны 10 жилийн ойн нэрэмжит тэмцээн "D" ангилал 31 օր 21 ժամ
9Гантиг өргөө ххк үүсэн байгуулагдсаны 10 жилийн ойн нэрэмжит Багийн блиц тэмцээн 32 օր 16 ժամ
10Гантиг өргөө ххк үүсэн байгуулагдсаны 10 жилийн ойн нэрэмжит Блиц тэмцээн 2000 хүртэлх 32 օր 16 ժամ
11Гантиг өргөө ххк үүсэн байгуулагдсаны 10 жилийн ойн нэрэмжит Блиц тэмцээн 1700 хүртэлх 32 օր 16 ժամ
12Гантиг өргөө ххк үүсэн байгуулагдсаны 10 жилийн ойн нэрэмжит Блиц тэмцээн open 32 օր 16 ժամ
13Өсвөрийн шатарчдын Дэлгэр зун- 2018 тэмцээн 14-16 хүртлэх нас 35 օր 17 ժամ
14Өсвөрийн шатарчдын Дэлгэр зун- 2018 тэмцээн 12 хүртлэх нас 35 օր 17 ժամ
15Өсвөрийн шатарчдын Дэлгэр зун- 2018 тэмцээн 10 хүртлэх нас 35 օր 17 ժամ
16Өсвөрийн шатарчдын Дэлгэр зун- 2018 тэмцээн 8 хүртлэх нас 35 օր 17 ժամ
17Өсвөрийн шатарчдын Дэлгэр зун- 2018 тэмцээн 6 хүртлэх нас 35 օր 17 ժամ
18"Мини Шатар-2018" Өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 11-12 насны хөвгүүд 38 օր 17 ժամ
19"Мини Шатар-2018" Өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 11-12 насны охид 38 օր 17 ժամ
20"Мини Шатар-2018" Өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 9-10 насны хөвгүүд 38 օր 17 ժամ
21"Мини Шатар-2018" Өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 9-10 насны охид 38 օր 17 ժամ
22"Мини Шатар-2018" Өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 7-8 насны хөвгүүд 38 օր 17 ժամ
23"Мини Шатар-2018" Өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 7-8 насны охид 38 օր 17 ժամ
24"Мини Шатар-2018" Өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 6 хүртэлх насны хөвгүүд 38 օր 17 ժամ
25"Мини Шатар-2018" Өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 6 хүртэлх насны охид 38 օր 17 ժամ
26Багануур ХК-ий нэрэмжит Орон нутаг VII тэмцээн 7 нас хүртэлх эм 38 օր 21 ժամ
27Багануур ХК-ий нэрэмжит Орон нутаг VII тэмцээн эмэгтэй 38 օր 21 ժամ
28Багануур ХК-ий нэрэмжит Орон нутаг VII тэмцээн 7 нас хүртэлх 38 օր 21 ժամ
29Багануур ХК-ий нэрэмжит Орон нутаг VII тэмцээн эрэгтэй 38 օր 21 ժամ
30Киргиз сорил 6 нас эрэгтэй 40 օր 22 ժամ
31Академийн сурагчдын хүүхдийн баярт зориулсан тэмцээн-2018 46 օր 13 ժամ
32Монгол улсын гавьяат багш, спортын мастер З. Сандуйн нэрэмжит тэмцээн 52 օր 17 ժամ
33УЛСЫН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ЭРЭГТЭЙЧҮҮДИЙН 58 ДАХЬ УДААГИЙН ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН 52 օր 19 ժամ
34УЛСЫН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН 50 ДАХЬ УДААГИЙН ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН 52 օր 19 ժամ
35"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 5 насны эмэгтэй 52 օր 21 ժամ
36"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 13 насны эрэгтэй 52 օր 21 ժամ
37"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 11 насны эмэгтэй 52 օր 21 ժամ
38"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 11 насны эрэгтэй 52 օր 21 ժամ
39"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 9 насны эрэгтэй 52 օր 21 ժամ
40"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 9 насны эмэгтэй 52 օր 21 ժամ
41"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 7 насны эмэгтэй 52 օր 21 ժամ
42"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 7 насны эрэгтэй 52 օր 21 ժամ
43"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 5 насны эрэгтэй 52 օր 22 ժամ
44"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 13 нас Open 54 օր
45"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн, 11 насны эмэгтэй 54 օր
46"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 11 насны эрэгтэй 54 օր
47"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн, 9н насны эр 54 օր
48"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 9 насны охид 54 օր
49"Морьтны алдар-2018" 7 насны эрэгтэй 54 օր
50"Морьтны алдар-2018" 7 насны охид 54 օր