Ֆեդերացիայի ընտրում    ECU Logo

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Kyrgyzstan (KGZ)

Flag KGZ
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Smart Cup December 2018 57 րոպե
2Взрослый Чемпионат Иссык-Кульской области 2018 2 ժամ 16 րոպե
3Академия Роста (мальчики + девочки до 6 лет) 2 ժամ 19 րոպե
4Академия Роста (мальчики + девочки до 8 лет) 2 ժամ 20 րոպե
5Академия Роста (мальчики + девочки до 13 лет) 2 ժամ 20 րոպե
6Чемпионат Иссык-Кульской области среди юношей 2003-2004гг. U16 - Open 2 ժամ 49 րոպե
7Чемпионат Иссык-Кульской области среди девушек 2003-2004гг. U16 - девушки 4 ժամ 21 րոպե
8Чемпионат Иссык-Кульской области среди мальчиков 2009-2010гг. U10 - Open 4 ժամ 46 րոպե
9Чемпионат Иссык-Кульской области среди девочек 2007-2008гг. U12 - девочки 4 ժամ 50 րոպե
10Чемпионат Иссык-Кульской области среди девочек 2009-2010гг. U10 - девочки 4 ժամ 54 րոպե
11Чемпионат Иссык-Кульской области среди мальчиков 2005-2006гг. U14 - Open 5 ժամ 12 րոպե
12Чемпионат Иссык-Кульской области среди мальчиков 2007-2008гг. U12 - Open 5 ժամ 14 րոպե
13Чемпионат Иссык-Кульской области среди мальчиков 2011-2012гг. U8 - Open 5 ժամ 14 րոպե
14Чемпионат Иссык-Кульской области среди девочек 2011-2012гг. U8 - девочки 1 օր 2 ժամ
15Чемпионат Иссык-Кульской области среди девушек 2001-2002гг. U18 - девушки 1 օր 5 ժամ
16Чемпионат Иссык-Кульской области среди девочек 2005-2006гг. U14 - девочки 1 օր 5 ժամ
17Чемпионат Иссык-Кульской области среди детей 2013-2014гг. U6 2 օր 7 ժամ
18Karakol AIDIN Cup Rapid 6 օր 22 ժամ
19Champion Club Team Tournament November (2.12.2018) 13 օր 1 ժամ
20Karakol Akyl-Ordo Rapid 13 օր 1 ժամ
21Турнир на III и II разряд - ("ЦШАК") Квалификационный турнир на III и II разряд 13 օր 3 ժամ
22ЧКР по шахматам среди ЛОВЗ 2018 категория В (взрослые) 16 օր 6 ժամ
23ЧКР по шахматам среди ЛОВЗ 2018 категория В (дети) 16 օր 6 ժամ
24ЧКР по шахматам среди ЛОВЗ 2018 категория А (дети) 16 օր 6 ժամ
25ЧКР по шахматам среди ЛОВЗ категория А (взрослые) 16 օր 6 ժամ
26Золотая Осень Турнир Open 18 օր 3 ժամ
27Karakul Open 2018 (Rapid) 21 օր 5 ժամ
28Karakul Open 2018 (Rapid) 21 օր 6 ժամ
29Золотая Осень Турнир-Н 34 օր 3 ժամ
30Золотая Осень Турнир А 34 օր 3 ժամ
31Кубок Губернатора Нарынской области по шахматам 2018 (взрослые) 34 օր 6 ժամ
32Кубок Губернатора Нарынской области по шахматам 2018 до 16 лет 34 օր 6 ժամ
33Кубок Губернатора Нарынской области 2018 до 10лет 34 օր 7 ժամ
34Кубок Губернатора Нарынской области по шахматам 2018 до 8лет 34 օր 7 ժամ
35Золотая Осень Турнир-В 35 օր 6 ժամ
36Первый Шаг Турнир-Е 35 օր 6 ժամ
37Первый шаг Турнир-С 35 օր 7 ժամ
38Первый шаг Турнир-Д 35 օր 8 ժամ
39Нарын блиц (всрослые) 36 օր 20 ժամ
40Мемориал Попова 39 օր 2 ժամ
41Турнир на IV разряд - ("ЦШАК") Квалификационный турнир на IV разряд 39 օր 7 ժամ
42Осенний Кубок КША 46 օր 16 ժամ
43Team Friendship Tournament (28.10.2018) 48 օր 3 ժամ
44Team Friendship Tournament (27.10.2018) 49 օր
45Champion - Altyn Tuyun Team Friendship Match 2018 55 օր 1 ժամ
46Кара-Балта 2018 55 օր 23 ժամ
47Мемориал Д. Дербишева - 2018 среди взрослых 57 օր 2 ժամ
48Мемориал Д. Дербишева - 2018 среди детей до 14-16 лет 57 օր 2 ժամ
49Мемориал Д. Дербишева - 2018 среди детей до 12 лет 57 օր 3 ժամ
50Школьная лига Св района 59 օր 3 ժամ